Bağlıca Altus Servisi

Bağlıca Altus servisi sayesinde evinizdeki beyaz eşyalar için kolaylıkla bakım, tamir, temizleme, parça değişimi gibi bir çok hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz.

Altus markalı şofben cihazları ve televizyon cihazları Türkiye’nin en çok tercih ettiği cihazlar arasında yer almaktadır. Ani su ısıtıcı olarak da bilinen şofben cihazının kullanımı son derece kolay ve pratik olan cihazlardır.

Ancak, yine de gerek televizyon olsun gerekse de şofben olsun her türlü problemde Bağlıca Altus servisi ile iletişime geçerek en hızlı bakım ve onarım işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Günümüzde her evin zorunlu ihtiyaçlarından olan beyaz eşya cihazlarından buzdolabına,aşırı sıcak yiyecek ya da içecekler konmamalıdır. Buzdolabınızın kapağını açtığınızda ses duruyor ve kapattığınızda da devam ediyorsa bu cihazınızın iç fanlarının arızalandığı anlamı taşımaktadır.

Bu durumda hemen Bağlıca Altus servisi ile iletişime geçerek iç fanda oluşan arızanınhemen giderilmesi gerekmektedir. Bazen bu sesin sebebi donma da olabilir. Alanında uzman ve tecrübeli servisimize çağrı merkezi ya da mail yolu ile ulaşabilir ve anında servis hizmeti alarak sorununuzu çözebilirsiniz.

Çamaşır makinelerinde yaşanan arızalardan biri sıkma esnasında fazla ses çıkarıp hareket etmesidir. Bu gibi durumlarda çamaşır makinesi amortisörleri bozulmuş demektir. Amortisörlerin tamiri ya da değişimi için Bağlıca Altus servisi ile iletişime geçebilir,konusunda uzman ve profesyonel ekimizden yardım alabilirsiniz.

Aynı zamanda herhangi bir işleme başlamadan önce müşterilerine önceden masraf bilgilendirmesi yapan Bağlıca Altus servisi sayesinde önceden yapılacak işleme ne kadar ödeyeceğinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Altus bulaşık makinesi çok yağlı ya da yemek birikintisi olan bulaşıklar önce bir kez sudan geçirilmeli ve daha sonra bulaşık makinesine yerleştirilmelidir. Herhangi bir yemek birikintisinin kalması bulaşık makinenizin verimli çalışmasını etkiler.

Bu sebeple makinenin tahliyesinin haftada bir defa muhakkak temizlenmesi gerekmektedir. Ancak tahliyenin nasıl temizleneceğini bilmiyorsanız ya da tahliyeniz ile alakalı çözemediğiniz bir sorun var ise Bağlıca Altus servisi ile iletişime geçebilir ve hızlı bir şekilde bu problemi çözebilirsiniz.

Klima yaz aylarında en çok kullanılan cihazlardandır. Soğuk hava üflemesi neticesinde hızlı bir şekilde bulunduğu ortamı soğutan ve serinleten Altus marka klimalar Bağlıca Altus Servisi tarafından uygulanacak periyodik bakımlara da ihtiyaç duymaktadır.

Kış aylarında da sıcak modda çalıştırabileceğiniz klimalar dış ünitesinden su damlatmaktadır. Bu durum son derece normal olup, klimaların çalışma prensiplerinden birisidir.

Bağlıca Altus Servisi  bazı servislerin aksine son teknoloji elektronik cihazlar ile arıza kontrolü yapan profesyonel ekibi sayesinde televizyon cihazlarınız ile alakalı yaşadığınız her türlü problemi çözmenize yardımcı olmaktadır.

Elektronik cihazlarınızda oluşan her türlü arıza durumlarında el ile müdahale etmek yerine alanında uzman ve tecrübeli olan Bağlıca Altus servisi ekibimiz ile iletişime geçerek her sorununuza çözüm sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!