Bağlıca Beko Servisi

Bağlıca Beko servisi sayesinde klimakombi, çamaşır makinesibulaşık makinesibuzdolabışofbentelevizyon gibi birçok elektrikli cihazın bakım ve arıza problemlerini çözebilirsiniz.

Sizler için Beko markalı ürünlerde uzmanlaşmış ve sertifikalı eğitim almış olan profesyonel ekibimiz ile haftanın her günü ve her saati iletişime geçebilirsiniz. Sizleri mağdur etmemek için her saat çalışan profesyonel ekibimiz aynı zamanda belediye tarafından da onay almıştır.

Havanın özellikle de sıcak olduğu dönemlerde en çok ihtiyaç duyduğumuz cihazlardan biri klimadır. Beko klimalar elektrik ile çalışan cihazlar oldukları için aynı kombiler gibi rutin bakıma ihtiyaç duyarlar. Rutin bakımı Bağlıca Beko Servisi tarafından yapılmamış klimalarda yaşanan en büyük problemlerden biri iç üniteden su gelmesidir.

İç üniteden su gelmesi tahliyenin tıkanık olduğu anlamına gelmektedir. Bağlıca Beko servisi ile iletişime geçerek klimanızın bakımını yaptırabilir ve iç üniteden su gelmesi problemini hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Ev, iş yeri, sanayi, kurum ve kuruluşların en çok kullandığı cihazlardan biri olan kombilerin arızalanması konusunda da bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Sizler için 7-24 hizmet vermekte olan Bağlıca Beko servisi sadece arıza değil aynı zamanda kombiler için; bakım, temizlik, parça değişimi, kurulum, montaj ve tamir hizmeti de vermektedir.

Bu sayede kombinizde oluşabilecek her türlü problemde kolaylıkla bizler ile iletişime geçebilir ve kombinizdeki problemleri en hızlı şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Evlerimizde en çok kullanılan cihazlar buzdolabı, çamaşır makinesive bulaşık makineleridir. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde düğmelerinin bozulması ana kartın bağlı olduğu potların ya da bağlantının kırıldığını göstermektedir.

Bu gibi durumlarda Bağlıca Beko servisi ile kolaylıkla iletişime geçebilir ve bağlantının onarılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede evinizdeki herhangi bir beyaz eşyaya zarar vermeden Beko markalı ürünlerde uzman ekibimiz ile görüşerek en hızlı ve en hesaplı çözüme ulaşabilirsiniz.

Buzdolapları her evin en önemli ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Evinizde direkt güneş görmeyen bir yerde buzdolabınızın bulunması uzun süreli ve sağlıklı kullanım açısından oldukça önemlidir.

Aynı zamanda en sık yaşanan buzdolabı problemlerinden biri olan su akıntısı; işinde uzman ustalar tarafından onarılması gereken bir arızadır. Bağlıca Beko servisi ile iletişime geçerek kolaylıkla buzdolabınızın her türlü problemi için yardım alabilirsiniz.

Genellikle kombi bulunmayan evlerde kullanılan şofbenler ani su ısıtıcılarıdır. Elektrik ile çalışan şofbenlerin kullanımı oldukça basittir. En çok yaşanan problemlerden biri olan şofbenlerin suyu her zaman olduğundan daha fazla ısıtmaya başlamasıdır.

Bu gibi durumlarda bizler ile iletişime geçerek sorunu çözebilir ve şofbeniniz için bakım yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda sadece şofben değil televizyonunuz için de aynı hizmeti bizler ile kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Sizler için 7-24 hizmet veren Bağlıca Beko servisi sayesinde evinizdeki elektrikli cihazlar için profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!