Bağlıca Vestel Servisi

Bağlıca Vestel Servisi 1Bağlıca Vestel servisi olarak alanında uzman ve kendini her zaman güncelleyen eğitimli personellerimiz ile Vestel ürünlerinin her türlü bakım onarım ve arıza durumunu üstlenmiş bulunmaktayız. Ankara Bağlıca ilçesinde Vestel kullanıcısı iseniz bizimle en ufak bir sorununuzla irtibat halinde olmanız önemli tavsiyelerimiz arasındadır.

Vestel televizyonları sıklıkla ekranda yukarıdan aşağıya doğru dik çizgiler oluşma problemleri ile çeşitli arızalar verebilmektedir. Müşterilerimiz bizlere böyle bir arıza ile başvurduğunda öncelikli olarak onlara şunu soruyoruz;

Vestel televizyonu ürününüz LCD mi yoksa led  veya plazma mı ? LCD televizyonlar ve Vestel marka LED televizyonlarında yukarıdan aşağı çizgilenme problemi yüksek ihtimalle ekrandan kaynaklanıyor olabilir.

Bu durumda Bağlıca Vestel servisini boşu boşuna çağırmanıza gerek kalmayacaktır. Sorunu kendiniz halledebilirsiniz.Televizyonunuz plazma ekran ise ekrandan kaynaklanan  bir problem olabilir veya televizyonun buffer kartlarından kaynaklı bir problem yaşıyor olabilirsiniz.Öyle bir durumda Ankara Bağlıca Vestel servisi ile arıza kaydı için irtibat halinde olmanızda büyük yarar vardır.

Televizyon ekranında dikey çizgiler yerine yatay çizgiler görüyorsanız bunun en olası nedeni televizyonun  anakartından kaynaklı olabilir.Bu durumda yine Bağlıca Vestel servisi ile irtibat halinde olmanız sizin çok yararınıza olacaktır.

Vestel kurutma makinesi ürünleriniz çamaşırları yeterli miktarda kurutmuyor ve makineden çamaşırlar nemli bir şekilde çıkıyor ise bu problemin en temel sebebi çamaşırlarınızın cinsine uygun bir program seçmenizdir. Bir diğer neden ise cihazın filtrelerinin tıkanmış olmasıdır.

Filtreleri  temizliğini kendiniz düzenli aralıklarla yapabilirsiniz. Eğer sorununuzhala devam ediyorsa Bağlıca Vestel servisi ile irtibat halinde olmanıza şiddetle tavsiye ederiz.

Vestel çamaşır makinesi ürünleriniz aşırı derecede su sızdırıyor ise bu durumlarda ne yapmanız gerektiğini size birkaç ipucu şeklinde söyleyebiliriz; ilk olarak cihazın nereden su kaybettiğini bulmalısınız.Cihazın su kaybetme bölgesine göre kullanma kılavuzunda yer alan önlemleri uygulayabilirsiniz.İkinci önlem olarak cihazı çalıştırmadığınız durumlarda su musluğunu kapatabilirsiniz.

Deterjanı çamaşır makinesini kullanırken asla fazla miktarda koymayınız. sorununuz Tüm bunları yapmanıza rağmen hala devam ediyorsa Lütfen en kısa sürede Bağlıca Vestel servisi ile irtibat halinde bulunup bir arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Vestel buzdolabı ürünlerinde herhangi bir sorun yaşadığınızda yeni nesil buzdolaplarında ekranlarında hata kodları görülecektir.Bu hata kodlarına bakıp kullanma kılavuzunda karşılarında yer alan önlemleri yapmanız servis çağırmanızı engelleyebilir

.Buzdolabının parçalarından biri veya daha fazlası arızalandığında veya buzdolabınızın asıl işlevi olan soğutma fonksiyonunda bir problem yaşadığınızda en kısa zamanda sorunu halletmek için Bağlıca Vestel servisi ekip arkadaşlarımıza haber vermenizde yarar vardır.

Bağlıca Vestel servisi ekibi olarak tüm Vestel ürünlerinde her türlü sorunuz da yanınızda olmaya azami düzeyde  gayret göstermekteyiz.Tüm personelimiz ve güler yüzlü müşteri hizmetlerimiz ile ayın her günü günün her saati yanınızda olmaya özen gösteriyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!