Bağlum Altus Servisi

Bağlum Altus servisi sayesinde Bağlum semtinde bulunan müşterilerimiz evlerindeki veya iş yerlerindeki Altus markalı ürünlerin bakım ve onarımı ile parça değişimi, montaj ya da kurulum gibi işlemlerini hem hesaplı hem de hızlı bir şekilde yaptırabilirler.

Mutfakların en büyük yardımcısı olan beyaz eşya grubu içerisindeki en önemli cihaz bulaşık makineleridir. Bulaşık makinesi yaygınlaşan kullanımı sayesinde en yağlı bulaşıklar bile en iyi şekilde temizleyerek yıkamaktadır.

Ancak her ne kadar deterjan kullanılsa da bazen bulaşıkların lekelerinin çıkmadığını fark edilir. Bunun en büyük sebebi makinedekullanılan tuzdur. Bu gibi sorunlarda Bağlum Altus servisi ile iletişime geçilmesi en önemli karar olacaktır. Ancak, bundan önce makinenin tuzunu değiştirerek denemek te faydalı olabilir.

Çamaşır makineleri ile çamaşırların zahmetsiz ve hijyenik bir şekilde temizliği sağlanmaktadır. Ancak çamaşır makinelerinde kullanılan deterjan ve yumuşatıcılar hem makineler hem de çamaşırlariçin oldukça önemlidir.

Çamaşır makinesi rezistansının uzun süre sağlam şekilde olması için uygun deterjan kullanımı oldukça önemlidir. Ancak Bağlum Altus servisi sayesinde rezistansınızın herhangi bir şekilde çalışmaması durumunda orijinal yedek parça değişimi yaptırabilir ve aynı verimle makinenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Şofben cihazları kombi bulunmayan evlerde özellikle tercih edilmektedir. Özellikle de banyoda sıcak su için kullanılan elektronik cihazlardandır. Banyoda oldukça kolay bir kullanım sağlayan şofben cihazları zamanla bozulabilir ve içerisindeki parçalar yıpranabilir ve bozulabilir. Bu gibi durumlarda Bağlum Altus servisi ile iletişime geçerek parça değişimi ya da parça ile ilgili tamir hizmeti alabilirsiniz.

7/24 hizmet alabileceğiniz Bağlum Altus servisi ile iletişime geçerek her türlü sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Evlerimizin vazgeçilmez beyaz eşya cihazı olan televizyon, arızalanması durumunda bizimle iletişime geçerek hızlı bir şekilde çözüme ulaşabilirsiniz. Bağlum Altus servisison teknoloji elektronik test cihazları kullanarak, profesyonel bir şekilde televizyonunuzda meydana gelmiş olan arızayı bulur ve en hesaplı çözüm yöntemini belirler.

Özellikle yaz aylarında kurtarıcımız olan klimacihazlarıbelli dönemlerde yani yaza girmeden önce ve kışa girmeden önce rutin bakıma ihtiyaç duyarlar. Toz ve kiri tutan filtrelerin mutlaka bu dönemlerde temizliği yapılmalıdır.

Altus klimanızda filtre temizliği yaparak hem daha sağlıklı hem de çok daha uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Bağlum Altus servisi ile iletişime geçerek klimanızda filtre temizliği ya da filtre değişim işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Yiyecek ve içeceklerimizi uzun süre taze bir şekilde muhafaza edebildiğimiz Altus buzdolapları her evde bulunan en önemli beyaz eşya cihazlarından biridir. Ancak bazen sorun yaşanabilir ve buzdolabı yeterli soğutma yapmaz ve içerisinden “çıt çıt” sesi gelir.

Buzdolabınızın bu şekilde ses çıkarıp,yiyeceklerinizi yeterince soğutmamasının sebebi kompresörün bozulmuş olma ihtimalidir. Bozulmuş olan kompresörün tamiri veya değişimi için Bağlum Altus servisi ile iletişime geçebilir ve en hızlı şekilde buzdolabınızın tamirini sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!