Bağlum Siemens Servisi

Siemens Servisi

Bağlıca Siemens servisi sayesinde evinizde bulunan beyaz eşyalar için rahatlıkla bakım-onarım, tamir, cihaz temizleme ve parça değişimi gibi hizmetleri rahatlıkla alabilirsiniz. Malum Klimacihazları yaz aylarında en çok kullanılan cihazlardır.

Bulunduğu ortamları serinletmesi için hava üflemesi yaparlar, bu nedenle sık kullanıldıkları için Siemens klimalar aynı şofben cihazları gibi rutin bakımlara ihtiyaç duymaktadır. Bu cihazların bakım ve temizlik işlemleri gibi durumlarınızda Bağlıca Siemens Servisi olarak teknik ve profesyonel servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Soğuk hava üflemesi yaan bu cihazların önünde uzun süre kalmak daçeşitli rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir. Bağlıca Siemens Servisi olarak müşterilerimizin sağlığı da bizim için önem arz ettiğinden klima cihazlarının karşısında uyumamaları ve uzun süre boyunca soğuk havaya maruz kalmamaları önerilmektedir.

Mutfaklardaki iş yükünü azaltan Siemens bulaşık makinelerinin kullanımında ise çok yağlı ya da yemek birikintisi olan bulaşıklar önce bir kez sudan geçirilmeli ve daha sonra bulaşık makinesi içerisine yerleştirilmelidir. Bulaşık makinesi içerisinden bulaşıklarınız tam temizlenmiş olarak çıkmıyor ise başlıca sebep olarak pervanelerin dönüşünü engelleyen bir durum söz konusu olabilir.

Bulaşıkların sepet içerisine yerleştirme düzenine bakarak bu durumu kolaylıkla çözebilirsiniz. Ancak pervanelerin kontrolünü sağlamanıza rağmen bu durum devam ediyor ise Bağlıca Siemens servisi ile iletişime geçebilir ve bu problemi çözebilirsiniz.

Siemens markalı şofben cihazları sıcak su sağladığı için oldukça önemli bir yere sahiptir. Ancak bu cihazlarda uzun süreli kullanımlarında bakıma ihtiyaç duyulmaktadır. Gerek hortumlarında gerekse de motor ile ilgili sorunlarında 7 gün 24 saat Bağlıca Siemens servisi her zaman hizmetinize hazırdır.

Çamaşır makinesi problemlerinden biri ise sıkma esnasında normalden fazla ses çıkarıp hareket etmesidir. Bu gibi durumlarda çamaşır makinesinin amortisörleri bozulmuş demektir ve bu amortisörlerin onarımı ya da değişimi için Bağlıca Siemens servisi ile iletişime geçebilir ve uzman kadromuzdan yardım alabilirsiniz.

Evlerinizde zorunlu ihtiyaçlarından biri olan buzdolabınızın kapağını açtığınızda ses duruyor ve kapattığınızda da devam ediyorsa iç fanlar arızalanmıştır. Buzdolabınızdaki iç fanların tamirini ya da orijinal parçalar yine değiştirilmesini Bağlıca Siemens servisi ile sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda bu sesin sebebi buzdolabında meydana gelen donma da olabilir. Alanında uzman olan servisimize çağrı merkezi ya da mail yolu ile ulaşabilir ve anında profesyonel servis hizmeti alabilirsiniz.

Ayrıca Siemens televizyonunuzun bozulması durumunda da Bağlıca Siemens servisi ile bağlantı kurup alanında uzman ekibimiz ile iletişime geçerek televizyon arızalarınızın hızlı ve hesaplı bir şekilde onarımının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Siemens markası altında hizmet veren servisimiz gerek televizyon, gerek şofben gerekse de beyaz eşya olsun en sağlıklı bakım ve tamir işlemini gerçekleştirebileceğiniz servisimiz, yani Bağlıca Siemens servisi 7-24 hizmet için profesyonel teknik personeli ile hazır bir şekilde beklemektedir.