Bağlum Vestel Servisi

Beyaz Eşya Servisi Ankara

Ankara Vestel  Beyaz Eşya Klima Servisi

Bağlum Vestel servisi olarak her geçen gün kendini yenileyen personeli ve güler yüzlü müşteri temsilcileri ile siz değerli müşterilerimizin her türlü problemine karşı akılcı çözümler üretmek için çalışıyoruz.

Zamanınızın büyük çoğunluğunu alan Vestel arızaları yaşantınızda herhangi bir sıkıntıya mahal vermemesi için Bağlum Vestel servisi olarak çok çalışmaktayız.

Her bir arıza için yetişmiş personelimiz bulunmakta ve Bağlum ilçesi için hızlı bir servis ağımız yer almaktadır. Müşterilerimizin her sıkıntısında yanlarında olmaktayız ve yaptığımız her hizmetin iki sene garantisini vermekteyiz.

Parça değişimi sağladıysak,eğer bir sene içerisinde değiştirdiğimiz parça tekrar bozulduğu takdirde, 1 sene boyunca parça değişiminizi ücretsiz yapmaktayız.

Vestel buzdolabı ürünlerinde zaman zaman kullanıcıdan kaynaklı problemler yaşamaktayız. Bağlum Vestel Servisi olarak belirtmek isteriz ki kullanıcıdan kaynaklı problemler genellikle şunlardır; Cihazın kapağını çok sık aç kapa yaparak kullanıyorsunuzdur.

Bu, cihazın kapağında bulunan contaların zamanla aşınmasına sebep olur ve yiyeceklerin dolap içerisinde bozulmasına ve anormal şekilde koku yapmasına neden olur.

Böyle bir problemle karşılaşmamak için,dolaplarınızın kapağını sık sık aç kapa yapmayınız. Dolabın kapağını, açtıktan sonra karşısına geçip uzun süre açık bir pozisyonda bekletmeyiniz.Cihaza, yemekler sıcak bir şekilde konulmamalıdır.

Aksi takdirde cihazın motoru yanabilir. Vestel buzdolabı ürünlerinde aşırı dondurma varsa, yüksek ihtimalle cihazın ısıtıcıları bozulmuştur.Orijinal parçası ile değişimini sağlamak için en kısa sürede Bağlum Vestel servisi ile iletişime geçiniz.

Vestel çamaşır makinesi ürünlerinde zaman zaman fabrika hatası ile karşılaşabilmekteyiz. Eğer sorununuz gerçekten fabrika hatasından kaynaklanıyorsa, bu durumda cihazı garanti belgesi ile beraber Vestel fabrikasına gönderebilirsiniz.

Cihazınızın yenisi ile değişimi en kısa süre içerisinde gerçekleştirilecektir. Aynı zamanda sorunu Bağlum Vestel servisi ile de paylaşabilirsiniz.

Vestel çamaşır makinesi cihazlarında, fabrika hatası ile karşılaşabileceğiniz gibi kullanıcı hatası ile karşılaşabilirsiniz. Genellikle kullanıcı hataları şunlardır;Vestel çamaşır makinesi ürünlerini aşırı miktarda deterjan koymuşsunuzdur ve bu, zamanla cihazda su akıtma problemi yapar. Bu problemin önüne geçmek için programı çalıştırmadan önce yeterli miktarda deterjan koyunuz.

Bir sonraki önerimiz ise, cihaza fazla yükleme yapmayınız.Kullanım kılavuzunda yer alan kilogram kadar çamaşır koyunuz. Aksi takdirde cihazın motoru zorlanacak ve arıza verecektir.

Cihazın arızaları hakkında kullanma kılavuzunda yeterli bilgiler mevcuttur. Çözemeyeceğiniz bir arıza ile karşılaşırsanız Bağlum Vestel servisi her zaman yanınızdadır.

Vestel marka klimaürünlerinde müşterilerimizden genellikle şu şikayetleri duymaktayız. Klimam yeteri kadar soğutmuyor. Bu problemi çözmek için cihazın fanlarına bakmak gerekiyor. Bunun için Bağlum Vestel servisi ile iletişime geçin.

Servis ekibimiz cihazın fanlarına bakacak ve değişim gerektiren parçaları orijinali ile kısa bir süre içerisinde değiştirecektir.Şunu da söylemeden geçmeyelim.

Eğer cihazlarınızın arızaları sırasında parça değişimi gerekiyorsa, bu durumda sizin onayınıza ihtiyacımız vardır.

Onayınız olmadan Bağlum Vestel Servisi olarak cihazlarınıza herhangi bir işlem yapmamaktayız. Sizlerde cihazınıza korsan servis elemanlarının dokunmasına asla izin vermeyin. Korsan servis elemanları yaptığı her işlemde cihazınızı garanti kapsamı dışına sokacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!