Bahçelievler Altus Servisi

Bahçelievler Altus servisi sayesinde evinizdeki beyaz eşyalar için bakım, tamir, temizleme, parça değişimi gibi bir çok hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz.

Her evde bulunan çamaşır makinelerinin en çok yaşadığı problemlerden biri olan sıkma esnasında normalden fazla ses çıkarıp hareket etmesidir.

Bu gibi durumlarda çamaşır makinesinin amortisörleri bozulmuştur. Amortisörlerin onarımı ya da değişimi için Bahçelievler Altus servisi ile iletişime geçebilir ve uzman kadromuzdan yardım alabilirsiniz. Bahçelievler Altus servisi ile iletişime geçmeniz elle müdahale etmekten çok daha kolay ve hesaplı bir yöntem olacaktır.

Klimalar yaz aylarında en çok kullanılan cihazlardandır. Soğuk hava üflemesi sayesinde hızlı bir şekilde bulunduğu ortamı serinleten Altus klimalar aynı kombiler gibi rutin bakımlara ihtiyaç duymaktadır.

Bakım ve temizlik işlemleri gibi durumlarda Bahçelievler Altus servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Ancak soğuk hava üfleyen klimanın önünde uzun süre kalmak yüz felci gibi ciddi problemlere yol açabilmektedir. Bu sebeple klimanın önünde uyumamaya ya da uzun süre boyunca soğuk havaya maruz kalmamalısınız.

Her evin zorunlu ihtiyaçlarından biri olan buzdolabınızın kapağını açtığınızda ses duruyor ve kapattığınızda da devam ediyorsa iç fanlar arızalanmıştır. Buzdolabınızdaki iç fanların tamirini ya da orijinal parçalar yine değiştirilmesini sağlayabilirsiniz. Hemen Bahçelievler Altus servisi ile iletişime geçerek sizler için orijinal yedek parça stoğunun fiyat bilgisini öğrenebilir ve hemen hizmetimizden faydalanabilirsiniz.  Aynı zamanda sesin sebebi donma da olabilir.

Bahçelievler Altus servisi sayesinde aynı zamanda sadece şofben değil, klima, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi birçok cihazın parça değişim işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Sizler için orijinal parça stoğu bulunduran Bahçelievler Altus servisi sayesinde tüm cihazlarınız için orijinal parça değişimi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Sizler için haftanın her günü ve her saati hizmet vermekte olan Bahçelievler Altus servisi ile dilediğiniz gibi iletişime geçerek bu gibi işlemleri yaptırabilirsiniz.

Ani su ısıtıcı olarak da bilinen şofbenlerin kullanımı son derece kolay ve pratiktir. Ancak yine de televizyonunuz ya da şofbeniniz ile alakalı her türlü problemde Bahçelievler Altus servisi ile iletişime geçebilir ve en hızlı bakım ve onarım işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Ayrıca Altus televizyonunuzun bozulması durumunda da alanında uzman ekibimiz ile iletişime geçerek hızlı ve hesaplı bir şekilde arıza durumunun giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Evdeki iş yükünü oldukça azaltan Altus bulaşık makinesi çok yağlı ya da yemek birikintisi olan bulaşıklar önce bir kez sudan geçirilmeli ve daha sonra bulaşık makinesine yerleştirilmelidir.

Aynı zamanda bulaşık makinesinde bazı bulaşıklarınız temizlenmiş çıkmıyor ise pervanelerin dönüşünü engelleyen bir durum söz konusu olabilir.

Ancak pervanelerin kontrolünü sağlamanıza rağmen bu durum devam ediyor ise Bahçelievler Altus servisi ile iletişime geçebilir ve hızlı bir şekilde bu problemi çözebilirsiniz.

Elle müdahale etmek yerine Bahçelievler Altus servisi ile görüşmeniz çok daha doğru bir karar olacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!