Bahçelievler Vestel Servisi

Bahçelievler Vestel Servisi 1Ankara Bahçelievler Vestel servisi dinamik bir yapıda tüm çalışanlarımız ile sizlere daha iyi hizmet vermek için kendimizi sürekli güncel tutmaktayız. Gelişen dünya teknolojisi ile birlikte Vestel ürünlerinin kalitesi de her geçen gün artmaktadır.

Vestel servisi olarak Ankara merkezinde ve Bahçelievler ilçesinde geçmiş yıllarda olduğu gibi kaliteli servis hizmetine siz değerli  Bahçelievler halkı için şimdi ve gelecekte de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ankara Bahçelievler Vestel servisi hızlı servis ağı ile sorunlarınızı merkezimize düştüğü andan itibaren en kısa sürede halletmeye çalışıyoruz. Günlük hayatınızı aksatmadan tüm sorunlarınıza kalıcı çözümler üretiyoruz.

Vestel Klima ürünlerimizde çeşitli problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda telaş etmenize gerek yoktur.  Örneğin klimanızda hiç çalışmama gibi bir problemle karşı karşıya iseniz bu gibi durumda ilk yapmanız gereken klimanıza gelen elektrik akımını kontrol etmenizdir.

Klimanıza gelen elektrik akımında veya sigortanızda herhangi bir problem yoksa cihazın uzaktan kumandasında bir arıza meydana gelmiş olabilir. Uzaktan kumandanın çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz.

Sorununuz hala devam ediyorsa Vestel klima ürününün motorundan kaynaklı bir çalışma problemi ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Bu durumda telaşa kapılmadan Bahçelievler Vestel servisi ekip arkadaşlarımıza haber verebilirsiniz.

Vestel çamaşır makinesi ürünü kullanımı esnasında çok çeşitli problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.  Örneğin çamaşır makinesi su almıyor olabilir veya suyu boşaltmıyordur veya çok farklı bir şekilde su dolar dolmaz çamaşırları yıkamadan direk boşalıyordur.

Bu gibi problemlerde herhangi bir sorun yapmadan öncelikli olarak su tesisatınızın hortumları ile beraber bir tıkanıklık olup olmadığını kontrol etmenizdir. Eğer su tesisatında herhangi bir problem olmadığını düşünüyorsanız mutlaka daha detaylı bir inceleme için Bahçelievler Vestel servisi profesyonellerinden yardım isteyiniz.

Vestel buzdolabı ürünlerinde herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için buzdolabı ürününüzü belirli aralıklarla  periyodik olarak bakıma almanız sizin faydanıza olacaktır.  Sıklıkla karşılaşabileceğiniz problemlerden bir tanesi olan buzdolabının derin dondurucu kısmının yeteri kadar soğutması fakat alt kısmının soğutmaması ya da tam tersi alt kısmının soğutması veya derin dondurucu kısmının yeteri kadar soğutmaması gibi problemle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu durumda hiçbir şey yapmadan cihazınızı optimum sıcaklıkta çalıştırdığınızı kontrol ediniz.  Eğer cihazınız optimum sıcaklıkta çalışıyor fakat yine de zıt bir soğutma problemi yaşıyorsanız cihazın motorunda veya diğer parçalarında arıza olabileceği düşüncesiyle Bahçelievler Vestel servisi ekip arkadaşlarımıza sorununuzu anlatabilirsiniz. Gün içinde sizlere yardımcı olacaklardır.

Vestel bulaşık makinesi ürünlerinde Vestel kullanıcılarının en çok şikayet ettiği problem cihazın içerisinde yıkanan bulaşıkların deterjanlı veya lekeli bir şekilde çıkmasıdır. Bu problemi yaşamamanız için cihazınızdaki bulaşıkları uygun sıcaklıkta yıkamalısınız.

Öncelikli olarak içerisindeki bulaşık yağlı ise yüksek sıcaklıklarda yıkamalısınız. Eğer yağlı bulaşıkları düşük sıcaklıklarda yıkarsanız bulaşıklarınızın üzerinde kalıntılar lekeler veya deterjan artıkları olabilir. Bu gibi durumların önüne geçmek için cihazınızı uygun sıcaklıklarda çalıştırmalısınız.  Bunları yaptınız fakat yine de probleminiz devam ediyor ise Bahçelievler Vestel servisi ekip arkadaşlarınıza ulaşmaktan çekinmeyiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!