Balgat Alarko Servisi

Alarko Servisi

Balgat Alarko Servisi olarak Ankara’nın Çankaya ilçesi Balgat semtinde oturan Alarko ürün sahiplerine verdiğimiz destekle yolumuza devam ediyoruz. Türkiye’nin önde gelen markalarından Alarko 1973 yılında holdingleşmiş ve 24 kuruluşu 7000 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Alarko markası altında kombi, kazan, klima, ısı pompası, brülör, akümülasyon tankı, ısı giderleri paylaşım sistemi, radyatör, ısı pompası, güneş kolektörü, nemlendirici, soğuk oda sistemleri gibi daha pek çok ürünü insanlara sunmaktadır. Alarko’nun en sık kullanılan ürünlerinden kombi, kazan, klima, şofben belirli aralıklarla mutlaka bakımı yaptırılması gereken ürünlerdir. Çünkü bu ürünler ister evde olsun ister iş yerinde en sık kullanılan ürünlerdir.

Klima veya kombileriniz her ne kadar üretici garantili olarak sizlere teslim edilse de gerekli bakımlar yaptırılmadığı zaman problemler ortaya çıkarabilir. Isıtmama, barda sürekli düşüş ya da aşırı yükseliş, su kaçırma gibi kombilerde sıklıkla görülen hatalar gerekli bakımın yapılmamasından dolayı görülmektedir. Balgat Alarko Servisi bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamanız için haftanın 7 günü Balgat sakinlerinize hizmet sağlamaktadır.

Şofben, klima, kombi, ve brulör ısıtma sistemleri montajından düzenli bakımına veya yedek parça teminine kadar her türlü işlemi firmamız tarafından görülmektedir. Eğitimli ve uzman kadromuz ile yıllardır Ankara’da insanların kombi ve klima sistemlerini başarılı bir şekilde tamir ederek onları büyük maddi yüklerden kurtarmakla kalmıyor gerekli desteği sağlayarak 1 yıl garantili teslim yapıyoruz.

Balgat Alarko Servisi olarak öncelikle müşteri güvenine önem veriyoruz. Bu sebeple müşterilerinin 24 saat ulaşabileceği bir alan tanıyoruz. Yani gecenin bir yarısı kombi ya da klimanız arızalandıysa sadece bir telefon açmanız ya da mobil uygulamanızdan talepte bulunmanız yeterli olacaktır. Yaz günlerinde soğutmayan klima, su kaçıran kombi ve verim alınamayan kazan sistemleri günlük yaşantınızı oldukça kötü etkileyeceğinden vakit kaybetmen Balgat Alarko Servisi olarak bizleri aramalısınız.

Klima ya da kombi bakım ve onarımda bazı durumlarda eskiyen parçaların değişmesi gerekebilir. Böyle durumlarda Alarko ürünlerinin orijinal parçasını temin ediyor ve cihazınızda herhangi bir uyum sorunu yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Kendisine teknik servis diyen bazı kişiler yan sanayi ürünler kullanarak orijinal Alarko cihazınızın kullanılamaz hale gelmesini sağlayabiliyorlar.

Bu gibi kişilere meydan vermemek adına sertifikalı ve uzman kişilerden destek aldığınıza emin olmalısınız. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimle Balgat Alarko Servisi olarak Ankaralı vatandaşlarımızın hiçbir suretle mağdur olmasına izin vermiyoruz. Sadece tek bir telefon ile tatil bayram dinlemeden en kısa sürede ev ya da iş yerlerinize gelerek sorunu uzmanlarımız vasıtası ile garantili bir şekilde çözüyoruz.