Balgat Alarko Servisi

Balgat Alarko Servisi Alarko cihazlar konusunda sorun yaşayan ve teknik desteğe ihtiyacı olan Balgat sakinlerine günün 24 saati gerekli bakım ve onarım hizmetini sağlayan köklü bir firmadır.

Alarko marka kombiklimakazan ve şofbenler her ne kadar kaliteli olsalar da yıllık rutin bakımları yapılmadığı takdirde bir takım sorunlar ortaya çıkarabilirler. Bu sebeple firma olarak mutlaka yılda iki defa rutin bakım tavsiye etmekteyiz.

Bahar ve yaz aylarında yoğun bir şekilde kullanılan Alarko marka klimalar hiç beklenmeyen anlarda bir arıza ortaya çıkarabilir. Özellikle bahar ayları gelmeden klimanızın kapsamlı bakımını yaptırmanızı öneririz. Balgat Alarko Servisi olarak klimanızda gaz dolumu, filtre temizliği, kompresör değişimi gibi işlemleri yapabiliyoruz.

Ayrıca klimanızın verimli çalışması iç ve dış ünitesinin bakımının profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Klima seçimi, taşınması, montajı gibi işlemlerde de gerekli danışmanlık hizmetini sizlere uzman personelimiz dahilinde veriyoruz.

Şofbenler, Alarko markasının sıcak su temin etme amacı ile en yoğun kullanılan cihazlarından birisidir. Şofbenler kurulmanda önce mutlaka topraklama hattının profesyonel bir şekilde çekilmiş olması gerekir.

Yanlış bir topraklama sonucunda elektrikle çalışan cihazlarınız arıza vereceği gibi yangın gibi tehlikeler de ortaya çıkabilir. Şofbeninizde verim alamama, LED ekran arızası, su sızdırma gibi sorunlarda da Balgat Alarko Servisi olarak bizlerden kapsamlı hizmet alabilirsiniz.

Merkezi ısıtma sistemlerinden oldukça kullanışlı olan Alarko kazanları da yıllık bakımları dahilinde gayet iyi çalışan cihazlardır. Kazanlar konusunda da farklı arıza bakım talepleri gelebiliyor. Mesela kazana yakıt geliyor ancak ateşleme olmuyor ise meme kirlenmiş olabilir, memenin açısı yanlış seçilmiş olabilir ya da hava ayarı çok yüksek olabilir.

Bununla beraber Alarko kazanınızın elektrot ayarı da yanlış ayarlanmış olabilir, kontrol edilmeli ve düzeltilmelidir. Alarko kazanınızda yaşayacağını küçük büyük her türlü sorunda Balgat Alarko Servisi yanınızda olmaktadır.

Balgat sakinleri için günün 24 saati aralıksız hizmetlerimize devam etmekteyiz. İso 9001 belgeli firmamız teknisyenleri Alarko marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış sertifikalı kişilerdir. Yaşayacağınız en küçük problemde dahi uzman teknisyenlerimiz gezici servis araçları ile sizlere hızlı bir şekilde yetişmekte ve bakım-onarım işlemlerini yapmaktadır.

Donanımlı atölyemizde her türlü Alarko orijinal yedek parça bulunduğundan sizlere yedek parça konusunda da herhangi bir sorun yaşatmıyoruz. Alarko marka cihazlarınıza herhangi bir işlem yaptığımız takdirde bir yıllık servis garantisi sunuyoruz. TSE standartlarında hizmet veren Balgat Alarko Servisi firmamız Balgat sakinleri herhangi bir şekilde mağdur olmasın diye nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmakta ve her an ulaşılabilmektedir.

Balgat Alarko Servisi olarak Ankara’nın Çankaya ilçesi Balgat semtinde oturan Alarko ürün sahiplerine verdiğimiz destekle yolumuza devam ediyoruz. Türkiye’nin önde gelen markalarından Alarko 1973 yılında holdingleşmiş ve 24 kuruluşu 7000 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Alarko markası altında kombi, kazan, klima, ısı pompası, brülör, akümülasyon tankı, ısı giderleri paylaşım sistemi, radyatör, ısı pompası, güneş kolektörü, nemlendirici, soğuk oda sistemleri gibi daha pek çok ürünü insanlara sunmaktadır. Alarko’nun en sık kullanılan ürünlerinden kombikazanklimaşofben belirli aralıklarla mutlaka bakımı yaptırılması gereken ürünlerdir. Çünkü bu ürünler ister evde olsun ister iş yerinde en sık kullanılan ürünlerdir.

Klima veya kombileriniz her ne kadar üretici garantili olarak sizlere teslim edilse de gerekli bakımlar yaptırılmadığı zaman problemler ortaya çıkarabilir. Isıtmama, barda sürekli düşüş ya da aşırı yükseliş, su kaçırma gibi kombilerde sıklıkla görülen hatalar gerekli bakımın yapılmamasından dolayı görülmektedir. Balgat Alarko Servisi bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamanız için haftanın 7 günü Balgat sakinlerinize hizmet sağlamaktadır.

Şofbenklimakombi, ve brulör ısıtma sistemleri montajından düzenli bakımına veya yedek parça teminine kadar her türlü işlemi firmamız tarafından görülmektedir. Eğitimli ve uzman kadromuz ile yıllardır Ankara’da insanların kombi ve klima sistemlerini başarılı bir şekilde tamir ederek onları büyük maddi yüklerden kurtarmakla kalmıyor gerekli desteği sağlayarak 1 yıl garantili teslim yapıyoruz.

Balgat Alarko Servisi olarak öncelikle müşteri güvenine önem veriyoruz. Bu sebeple müşterilerinin 24 saat ulaşabileceği bir alan tanıyoruz. Yani gecenin bir yarısı kombi ya da klimanız arızalandıysa sadece bir telefon açmanız ya da mobil uygulamanızdan talepte bulunmanız yeterli olacaktır. Yaz günlerinde soğutmayan klima, su kaçıran kombi ve verim alınamayan kazan sistemleri günlük yaşantınızı oldukça kötü etkileyeceğinden vakit kaybetmen Balgat Alarko Servisi olarak bizleri aramalısınız.

Klima ya da kombi bakım ve onarımda bazı durumlarda eskiyen parçaların değişmesi gerekebilir. Böyle durumlarda Alarko ürünlerinin orijinal parçasını temin ediyor ve cihazınızda herhangi bir uyum sorunu yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Kendisine teknik servis diyen bazı kişiler yan sanayi ürünler kullanarak orijinal Alarko cihazınızın kullanılamaz hale gelmesini sağlayabiliyorlar.

Bu gibi kişilere meydan vermemek adına sertifikalı ve uzman kişilerden destek aldığınıza emin olmalısınız. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimle Balgat Alarko Servisi olarak Ankaralı vatandaşlarımızın hiçbir suretle mağdur olmasına izin vermiyoruz. Sadece tek bir telefon ile tatil bayram dinlemeden en kısa sürede ev ya da iş yerlerinize gelerek sorunu uzmanlarımız vasıtası ile garantili bir şekilde çözüyoruz.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!