Balgat Altus Servisi

Balgat Altus servisi; Ankara’nın merkezi ve Balgat semtindeki Altus cihazlarınızın her türlü tamir, arıza, bakım, temizlik, montaj, kurulum gibi işlemleri için hizmet veren bir firmadır.

Kadınların en büyük yardımcılarından biri olan bulaşık makineleri hijyen ve su tasarrufu sağlayarak en yağlı bulaşıkların bile temizlenmesini sağlamaktadır.

Altus bulaşık makinenizin kurutmasının iyi çalışmaması durumunda Balgat Altus servisi ile iletişime geçmeli ve profesyonel bir şekilde makinenizdeki kurutma probleminin çözümünü sağlamalısınız.

Hem yaz hem de kış mevsiminde rahatlıkla kullanabileceğiniz Altusmarkalı klimaların kullanımı ve bakımı oldukça kolaydır.

Klimanızda tuşların çalışmaması ya da sıcak soğuk ayarını doğru bir şekilde yapamamanız durumunda Balgat Altus servisi ile iletişime geçebilir ve bu problemi oldukça hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.

Aynı zamanda toz ve kirin tutulduğu klima filtrelerinin belli rutin aralıklar ile temizlenmesi klimanızın sağlıklı ve verimli çalışması için oldukça önemlidir.

Kullanımı yaygınlaşan klima cihazları; rutin bir bakıma ihtiyaç duyan elektronik cihazlardandır. Sadece bakım ve temizlik işlemi değil aynı zamanda parça değişimi işlemlerini de Balgat Altus servisi aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sizler için tamamı orijinal parça stoğu bulunan Balgat Altus servisi sayesinde klima cihazınızda tekrardan orijinal parçaların kullanılmasını sağlayarak çok daha uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz. Aynı zamanda klimaların doğru bir şekilde çalışması için filtre temizliğini de Balgat Altus servisi ile iletişime geçerek yaptırabilirsiniz.

Her evde bulunan elektronik aletlerden biri olan televizyonunuz için 7-24 servis hizmeti alabilirsiniz. Diğer servislerin aksine elektronik cihazlar ile arıza kontrolü yapan profesyonel Balgat Altus servisi ekibimiz televizyonunuz ile alakalı yaşadığınız her türlü problemi çözmenize yardımcı olacaktır.

Buzdolabı bir evin en uzun süreli kullanılan elektrikli cihazlarından biridir. Kullanım süresi uzun olan Altus buzdolaplarının içindeki rafların kırılması ya da kullanılamayacak hale gelmesi durumunda buzdolabınızın boyutuna uygun cam kestirerek raf yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda yedek parça stoğu bulunan Balgat Altus servisi ile iletişime geçerek raf taktırabilirsiniz.

Şofbenler; ani su ısıtıcılarıdır. Elektrik ile çalışan ve genelde banyolarda kullanılan şofbenler aynı klima ve kombiler gibi zaman zaman, belli aralıklarda rutin bakımlara ihtiyaç duymaktadırlar. Elektrik ve bulunduğu ortamdaki buhar söz konusu olduğu için şofbene elle müdahalede bulunmanız sizin ve tesisatınızın açısından sağlıklı bir karar değildir.

Aynı zamanda şofbeninizin doğru çalışmaması ya da arızalanması durumunda herhangi  şofbeni kapatmalı ve Balgat Altus servisi ile iletişime geçmelisiniz.

Çamaşır makineleri çocuklu kadınların en büyük yardımcılarından biridir. Kıyafetlerin hijyenik ve hesaplı bir şekilde temizlenmesini sağlayan Altus çamaşır makinenizin suyu ısıtamaması; sıcak su rezistansınızın bozulduğu anlamına gelmektedir.

Bu gibi durumlarda el ile müdahale etmek yerine alanında uzman Balgat Altus servisi ekibimiz ile iletişime geçerek sıcak su rezistansınızın değiştirilmesini ya da tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!