Balgat Arçelik Servisi

Balgat Arçelik Servisi, hayatımızda beklide en çok kullandığımız cihazlar beyaz eşyalar, şofbentelevizyon kombi ve klimalardır. Bu tip cihazların temiz tutulması iyi bakılması son derece önemlidir. Bakımları aksatılan cihazların ömürlerini erken tamamladıkları bilinmektedir. Bu nedenle 25 yıllık bir firma olarak Ankara Balgat sakinlerine bu konuda yardımcı olmaktayız.

azın en sıcak günlerinde klimanızın arızalanması sizleri oldukça zor duruma düşürecektir. Ya da çok sevdiğiniz bir maç gecesinde televizyonunuzun birden arızalanması canınızı sıkacaktır. Çamaşırları tam yıkamak üzereyken bir boru sızıntısı ile karşılaşmak günlük işlerinizi aksatacaktır.

Bu gibi daha pek çok ciddi sorun sayılabilir. Ancak bunlar önüne geçilemeyecek durumlar değildir. Önemli olan erkenden tedbir almaktır. Bu tedbiri de Balgat Arçelik Servisi teknisyenlerimiz ile sizin için erkenden alıyoruz.

Balgat sakinleri için günün 24 saati hazır bir şekilde bekleyen teknik birimlerimiz sadece tek bir telefon ile cihazlarına kapsamlı bakım sağlamaktadır. Ayrıca herhangi bir parça gereksinimi durumunda orijinal Arçelik yedek parça sağlamakta ve sorununuzu hızla çözmekteyiz.

Alanında uzman teknisyenlerimiz bilinçli müdahale ile sorunlarınızın üstesinden hızla gelmektedir. Arçelik marka tüm cihazlarda deneyimli olan personelimiz gerekli tüm eğitimleri almış, sertifikalıdır. Bu anlamda Balgat Arçelik Servisi olarak sizlere kesin çözüm odaklı hizmet sunuyoruz.

Çamaşır ve bulaşık makineleri Arçelik markasının en çok tercih edilen ürünlerindendir. Bulaşık ve çamaşır makinelerinde bir takım önlemler alabilir ve cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Mesela bölgenizde düşük voltaj sorunu var ise cihazlarınızın kısa devre yaparak kartı yakmaması adına regülatör kullanabilirsiniz. Balgat Arçelik Servisi teknisyenlerimiz sizlere regülatör kullanımı konusunda yardımcı olmaktadır.

Bulaşık makinenizde yıkadığınız çatal, bıçak, tabak ya da tencerelerinizin üzerinde leke kalıyor ise yanlış tuz kullanımı yapıyor olabilir. Tuz değiştirmeyi deneyin ya da ekibimizden bu konu ile ilgili fikir alabilirsiniz. Arçelik marka çamaşır ve bulaşık makinelerinize ister evinizde ister evinizde bakım yapıyoruz.

Ancak cihazınızdaki sorun çok büyük ise, atölyemize götürüyor ve hızla onarımını yaparan geri yerine teslim ediyoruz. Sizler için yaptığımız tüm bakımlar bir yıllık Balgat Arçelik Servisi garantisindedir. Bir yıl içerisinde onarımı yapılan parçanın bozulması durumunda parçanın ücretsiz değişimini yapmakla beraber herhangi bir işçilik ücreti de talep etmiyoruz.

Yaz aylarında sıklıkla kullandığınız Arçelik klima ya da günün her saati sıcak su sağladığınız Arçelik şofbenlerinizde de ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda mutlaka bizimle irtibata geçin.

Balgat sakinleri için günün 24 saati hazır gezici servis araçlarımız bulunmaktadır. Balgat Arçelik Servisi teknik birimlerimiz gezici servis araçları ile hızlı bir şekilde hareket ettiğinden sizlere herhangi bir zaman kaybı yaşatmıyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!