Balgat Ariston Servisi

Balgat Ariston servisi, uzman kadrosu, profesyonel servis kalitesi, orijinal yedek parça ve ekipmanları ile Ariston markalı tüm kombi, şofben, klima ve beyaz eşyalarınızla ilgili montaj, bakım ve onarım hizmetleri konusunda siz değerli müşterilerinin yanındadır.

Uzun süreli kullanmak amacı ile satın aldığınız Ariston kombi, klima, şofben ve beyaz eşyalarınızı kesinlikle yetkisiz, korsan tabir edilen servislere emanet etmeyin. Balgat Ariston servisi, tecrübeli ekibi ve kaliteli teknik ekipmanı ile evinizdeki ya da işyerinizdeki tüm Ariston ürünleri için hizmetinizdedir.

Ariston markalı tüm şofben,  kombi, klima ve beyaz eşyalarınızda siz değerli Çankayalılara hizmet vermekten memnuniyet duyan Balgat Ariston servisi, müşteri memnuniyetini son derece önemsemektedir. En kısa sürede çözüme ulaşmaya odaklanan servisimiz, tatil günleri de dahil olmak üzere 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Ariston klima cihazlarınız için kesinlikle Çin malı ya da markasız gaz kullanımına izin vermeyin. Aksi takdirde cihazınızın kompresörü bozulur, cihazınız kullanılmaz hale gelir. Balgat Ariston servisi uzman servisi ile tüm bakımlarınızda, en kaliteli ve doğru ürün kullanımı ile cihazlarınızı uzun süre kullanmanızı sağlar.

Yaptıracağınız klima bakımlarını Balgat Ariston servisi gibi mutlaka alanında uzman ve profesyonel servis ekipleri tarafından yapılmasına özen gösterin. Korsan servisler tarafından yapılan klima bakımları, ilerleyen zamanda klimalarınıza geri dönüşümü mümkün olamayacak hasarlar verebilmektedir. Cihazlarınızı uzun süre ve verimli kullanabilmeniz için Balgat Ariston servisi ekibi Ariston markalı ürünlerinizle ilgili tüm montaj, servis ve teknik destek konularında yanınızda.

Ariston kombi kullanırken yanma esnasında alev sarı ya da turuncu ise hemen cihazınızı durdurun. Bu durum cihazınızın gazı yakamadığının ve bakım zamanının geldiğinin göstergesidir. En kısa sürede Balgat Ariston servisine ulaşmanız halinde, cihazınızı güvenle kullanmanız mümkün olacaktır.

Balgat Ariston servisi olarak yoğuşmalı kombinizin tahliye hortumundan çıkan suyun zehirli olması nedeniyle kesinlikle temas etmemenizi tavsiye ediyoruz. Buna ek olarak siz değerli müşterilerimizin, kombinizin suyunun sık değişiminin sistemin hızlanma sürecini hızlandıracağından iki yılda bir kez değişmesinin yeterli olacağını bilmenizi isteriz.

Ariston çamaşır makinelerinizi banyoda kullanıyorsanız, mutlaka ıslanmasını engelleyin. Bu durum cihazınızın daha hızlı bozulmasına neden olur. Bulunduğunuz bölgede düşük voltaj sorunu var ise Balgat Ariston servisine ulaşarak regülatör temin etmemizi isteyin. Bu sayede ürününüzü uzun soluklu kullanabileceksiniz.

Ariston bulaşık makinenizin sepetlerinin paslanması halinde, sağlığınıza ciddi zararlar verebileceğinden, en kısa sürede değişimi için Balgat Ariston servisi ile irtibata geçin. Ariston bulaşık makinelerinizde aşırı sıcak suda yıkama yapmaktan kaçının.

Balgat Ariston servisi olarak, Ariston bulaşık makinenize bulaşıklarınızı aşırı yağlı olarak yerleştirmemenizi öneriyoruz. Bulaşıklarınızı yıkama öncesinde sudan geçirmeniz, makinenizin kullanım ömrünü uzatacaktır.

Balgat Ariston servisi firmasının, servis hizmeti esnasında kullandığı tüm ürünler orijinal ve garantilidir. Cihazınız için kullanılan parçanın bir yıl içerisinde arızalanması halinde işçilik ücreti talebinde bulunulmadan yenisi ile değiştirileceğini bilmenizi isteriz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!