Balgat Baymak Servisi

Balgat Baymak Servisi, yüksek nüfusu bulunan Ankara Balgat’ın sakinlerine Baymak marka cihazlarında her türlü bakım ve onarım hizmetini sağlayan Ankara’nın en köklü servislerinden birisidir. Kombiklimaşofben ve kazan sistemlerinde lider markalardan birisi olan Baymak bu konuda geliştirdiği son cihazları ile başkentte pek çok ev ve işletmeye giriyor.

Bizler ise şehrin en köklü servisi olarak Baymak kullanıcılarının dün olduğu gibi bugün de yanlarında olmaya devam ediyoruz. Kombi, şofben ve klimalar ev ve işletmelerde hemen her gün sık bir şekilde kullanılan cihazlardır. Kazan sistemleri ise merkezi sistemli binalarda sık bir şekilde kullanılan çok parçalı cihazlardır. Baymak bu tip cihazlarda kendisini kanıtlamış ülkemizde ve dolayısıyla Ankara’da da sık tercih edilen bir markadır. Baymak konusunda gerekli eğitimleri almış profesyonel personelimiz ile gece gündüz demeden Baymak kullanıcılarının imdadına yetişiyoruz.

Balgat Baymak Şofben Servisi

Şofbenler ile ilgili bize gelen pek çok arıza kaydı olabiliyor. Şofbenlerden verimli sıcak su alınamaması sorunu belirli bazı nedenlerle alakalıdır. Şofbenlerin içerisindeki en önemli parçalardan birisi kademe anahtarıdır. Kademe anahtarı bozulduğu takdirde şofbeninizden istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Kademe anahtarı bozulduğu takdirde şofbeninizin ikaz lambası yanacaktır.

Böyle bir durumda müdahalede bulunmayın ve teknik ekibimizi sabırla bekleyin. Balgat Baymak Servisi birimlerimiz sizlere en hızlı şekilde teknik destek sağlayacak ve şofbeninizdeki sorunu çözecektir. Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine götürdüğümüz hizmeti Balgat sakinlerine de götürüyoruz.

Balgat Baymak Klima Servisi

Klimalarda aldığımız şikâyetlerden bir tanesi termiğin atması ile alakalıdır. Klimada kompresör kalkış yapmaz ise termik atabilir. Bu durumda klimanın rölesinde bir arıza olup olmadığı kontrol edilmelidir. Klimanın rölesinde bir arıza var ise orijinal yedek parça ile değiştirilmelidir.

Şebeke gerilimi klima açısından oldukça önemlidir. Karşımıza şebeke gerilimine bağlı olarak gelişen pek çok arıza gelmektedir. Gerilim 180 volttan düşük ise klimanız çalışmayabilir. Bunun yanında düşük voltaj nedeniyle cihazınızdaki ana kartı dahi yakabilir. Bu tip durumları önleme açısından gerilim regülatörü kullanmaktayız. Bu sayede cihazına istenen uygunlukta gerilim sağlanmış olur.

Balgat Baymak Servisi ekiplerimiz kombi ve şofbenlerde olduğu gibi klimalarınızda da gerekli bakımları yaparak sorunu çözeceklerdir. Cihazlar için en önemlisi arızayı doğru bir şekilde tespit edip doğru yöntem uygulayarak onarmaktır.

Baymak cihazları konusunda gerekli eğitimleri almış olan ekibimiz Baymak klimalınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde onarmaktadır. Balgat Baymak Servisi Balgat sakinlerine sadece tek bir telefon mesafesindedir. Gezici servis araçlarımız ile anında kapınıza gelerek kaliteli ve ekonomik hizmeti sağlıyoruz.

Balgat Baymak Servisi, Ankara ilimizin ne denli büyük olduğu ve ısıtma, soğutma sistemleri kullanıcılarının bu büyüklüğe paralel bir şekilde ne denli yoğun olduğu düşünülürse bakım hizmeti gereksiniminin de bir o kadar fazla olduğu anlaşılacaktır.

Baymak markası hem ısıtma hem de soğutma sistemlerindeki kaliteli cihazları ile insanlara büyük fayda sağlamaktadır. Kombi, klima, şofben ve kazanlar uzun vadede Balgat sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılayan cihazlardır. Ancak elektronik cihazlar elbette belirli bakımlara ihtiyaç duyarlar. Bu bakımlar yapılmadığı zaman ise kötü sürprizlerle karşılaşmak mümkün olabilmektedir.

Balgat sakinleri için 25 yıldır aralıksız Baymak cihazların bakım ve onarım işlemlerini başarılı bir şekilde yapmaktayız. Bizler için öncelikli daima müşterilerimizin memnuniyeti olmuştur. Bu anlamda altına imzasını attığımız işlerde müşterilerimizin daima yüzünü güldürmüşüzdür. Çünkü her şeyden önce doğru zamanlama, doğru yöntem ve kesin çözüm prensiplerine göre hareket etmekteyiz.

Isıtma ya da soğutma gibi ihtiyaçlar karşılanamadığında günlük olarak pek çok problemle karşılaşmak mümkün olacaktır. Kombi ya da şofbeniniz tam anlamı ile ısıtmalı, klimanız tam anlamı ile soğutma işlemini yapmalıdır. Balgat Baymak Servisi olarak yapacağımız yıllık bakımlar ile bu işlemleri kusursuz bir şekilde alabildiğinizden emin oluyoruz.

Baymak markasının birbirinden kullanışlı ve akıllı cihazları hayatı kolaylaştırırken beklenmeyen olası arızalarda ise kullanıcıları arıza kodları ile uyarmaktadır. Bu arıza kodları en azından ne tür bir sorunla karşılaştığınızı anlamak ve ona göre tedbir almak açısından son derece önemlidir. Mesela karşınıza çıkan uyarı size ekran kartı ile ana kartın uyum sağlamadığını belirtebilir.

Böyle bir durumda ekran kartının servis ayarlarının yapılmamış olduğunu anlayabilirsiniz. Genellikle ekran kartı değişimi yapılmış ve servis ayarları yapılmamış ise böyle bir durumla karşılaşmak mümkün olabiliyor. Balgat Baymak Servisi teknik birimlerimiz gerekli servis ayarlarını sizler için hızlı bir şekilde yapacaktır.

Balgat Baymak Kazan Servisi

Sıcak su temin ettiğimiz bir diğer cihazlar kazanlardır. Özellikle merkezi sistem ısıtmalarında oldukça kullanışlıdır. Kazanlarda kazan içerisinde hava kaçağını alacağınız uyarı uyumama buhara kalkma arızasıdır. Bunun için ilk olarak fan hava ayar klapesinin kapandığından ve kül-kömür kapağının kapalı olduğundan emin olmanız gerekecektir.

Kazan alt kaidesinden hava kaçağı olmadığından emin olunmalıdır. Eğer kontrol etmekte güçlük çekiyorsanız herhangi bir müdahalede bulunmadan Balgat Baymak Servisi operasyon merkezimizdeki teknisyenlerimizden uzman desteği alabilirsiniz.

Baymak marka kombi, şofben ve klimalarda yaşayacağınız her tür sorunda Balgat sakinlerinin teknik ihtiyaçlarına gece gündüz demeden anında cevap veren ekibimizi rahatlıkla arayabilirsiniz. Kapıda nakit ya da kredi kartı ödeme seçeneklerimiz olmakla beraber uygun fiyat politikası ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!