Balgat Beko Servisi

Balgat Beko servisi sayesinde her evde bulunan çamaşır makinelerinin açma kapama düğmelerinin bozulması ana karta bağlı olan potlarda yada bağlantıda kırılma olduğu anlamına gelmektedir.

Bu gibi durumlarda Balgat Beko servisi ile hemen iletişime geçerek bağlantının onarılmasını sağlayabilirsiniz. 7-24 hizmet vermekte olan servisimiz ile çağrı merkezimiz ya da mail adresimiz üzerinden rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Her evin olmasa olmazı haline gelmiş kombilerin bakım, tamir, montaj, temizlik, parça değişimi gibi işlemlerini de kolaylıkla Balgat Beko servisi aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Kombi seçimi yapılırken bacalı kombilerden uzaklaşılıp, yoğuşmalı ya da hermetik cihazlar tercih edilmelidir.

Ancak yine de bacalı cihazlar kullanılacaksa; bacanın 3 metreden uzun olmaması ve kombinin bulunduğu odada temiz hava menfezlerinin bulunması oldukça önemlidir. Aynı zamanda kombi kullanımı sırasında bar basıncının sabit olması ve aşağı yukarı dalgalanmaması da verimli ve tasarruflu kullanım için önemli noktalar arasında yer almaktadır.

Yaz aylarının kurtarıcısı olarak görülen Beko klimaların kullanımı oldukça basittir. Klima cihazlarında sık yaşanan problemlerden biri olan kompresörün aşırı ısınması durumunda klimanız çalışmayı otomatik olarak durduracaktır. Bu gibi durumlarda Balgat Beko servisi ile iletişime geçerek kompresörün arızasının tespit edilip tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Buzdolabınızdaki aşırı dondurma problemini hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Buzdolaplarında aşırı dondurma problemi ısıtıcıların bozulması ile meydana gelmektedir. Balgat Beko servisi profesyonel ekibi ile iletişime geçerek arızalı ısıtıcınızın onarılmasını ya da değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Kadınların en sevdiği makinelerden olan bulaşık makineleri konusunda da Balgat Beko servisi ile iletişime geçerek her türlü bakım ve onarım işlemi yaptırabilirsiniz. Sizler için Beko markalı bulaşık makinelerinde sertifikalı eğitim almış olan uzman kadromuz aynı zamanda parça değişimi de sağlamaktadır.

Parça değişimleri sırasında tamamıyla orijinal parçalar kullanılmaktadır. Parça değişimi hizmetinde bulaşık makinesi kullanıldığı alanda arıza kontrolü yapılır. Eğer arıza tamiri için atölyeye gitmesi gerekiyorsa onayınız alınır ve atölyeye götürülen makineniz en kısa süre içinde tamir edilip tarafınıza tekrar gönderilir.

Balgat Beko servisi aynı zamanda ani su ısıtıcısı olan şofbenlerin tamiratı konusunda da uzman bir kadroya sahiptir. Beko markalı şofbenlerinizin tamiri ve bakımı için sertifikalı eğitim almış olan uzman kadromuz şofbeninizde oluşabilecek her türlü problem için bilinçli bir şekilde müdahale etmektedir.

Aynı zamanda sadece şofben değil, televizyonlarınızda da gönül rahatlığı ile bizleri arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

Televizyonlarınızda; kumanda ile açılmaması, ya da açıkken kendi kendine kapanması gibi durumlar yaşanabilmektedir. Ancak bu gibi durumlarda televizyonun elle açılması ya da bilinçsiz bir şekilde tamir edilmesi son derece yanlıştır.

Sizler için her saat çalışan servisimiz ile iletişime geçerek televizyonunuzun elektronik test cihazları ile kontrol edilmesini ve problemin kolaylıkla en doğru çözüm yöntemleri ile çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!