Balgat Buderus Servisi

Balgat Buderus Servisi Balgat sakinlerine 25 yıllık bir deneyim ile Buderus marka şofben, kazan ve kombilerde garantili teknik destek sağlamaktadır. Ankara ilimizin en köklü firmalarından bir tanesi olan firmamız her türlü donanıma sahip atölyesi ile cihazlarınızda yaşayacağınız sorunları anında ortadan kaldırıyor.

Kurumsal hizmet anlayışı ile müşterilerinin beklentilerini maksimumda karşılayan firmamız gezici servis araçları ile hiçbir şekilde zaman kaybetmemekte ve işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktadır. İso 9001 belgeli firmamız özellikle günün 24 saati rahatlıkla ulaşılabilir oluşu ile de firmalar arasındaki farkını göstermektedir.

Buderus markasının birbirinden farklı modellerde kombi, şofben ve kazanları bulunmaktadır. Her ne kadar modeller farklı olsa da verdiği fayda aynıdır. Ancak bazen yıllık bakımların aksatılması bazen de elektronik devre ve parçalardan kaynaklı pek çok sorun çıkabiliyor.

Isıtma sistemleri hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanıldığından arıza durumunda günlük işlerin aksaması da söz konusu olacaktır. Balgat Buderus Servisi olarak yerinde bakım onarım hizmetlerimiz ile cihazınızda hiçbir sorun kalmadığından emin oluyor, gerekiyor ise Buderus orijinal yedek parça temini ile işlemlerimizi sorunsuz bir şekilde bitiriyoruz.

Buderus markasının en sık kullanılan cihazlarından bir tanesi şofbenlerdir. Şofbenlerde ateşleme sorunu genelde gazın yeterli derecede alınamaması ile ortaya çıkabiliyor. Gaz valfinin buradaki kontrolü önemlidir. Ancak elbette bu durum elektronik kart ile ilgili de olabilir. Şofbendeki ateşleme sorunu için tüm ateşleme elemanlarının Balgat Buderus Servisi ekibimiz tarafından kontrolden geçmesi gerekecektir.

Kombilerde de farklı arızalar karşımıza çıkabiliyor. Kombilerde su sızdırma olayı karşımıza sık çıkan durumlardan bir tanesidir. Kombi ve tesisat arasında yer edinen filtre ve vanada sorun oluşmuş olabilir. Kombi bağlantı setleri eğer ucuz malzemeden yapılmış ise çabuk yıpranıp su akıtmaya neden olabiliyor.

Ek yerlerinden kaynaklı ve vanalardan ortaya çıkan su sızdırmaları gerekli bakım sayesinde önüne geçilebilir bir durumdur. Bu konuda sizlere Balgat Buderus Servisi teknik birimimiz hızlı ve garantili bir şekilde yardımcı olacaktır.

Merkezi ısıtma sistemlerinde sık bir şekilde kullanılan kazanlarda su basınç arızası, yeterli derecede suyu ısıtmama, bağlantı ve parça arızaları gibi konularda şikâyetler alabiliyoruz. Kazan LED ekran hatası alan müşterilerimiz ekranı okuyamadıklarından zorluk çektiklerini dile getiriyorlar.

Kazanınızın ekranında bir bozulma meydana gelmiş ise büyük ihtimalle cihazınızın kartında bir arıza ortaya çıkmıştır. Balgat Buderus Servisi olarak Buderus marka kazanınızın tüm bakım işlemlerini yerinde ve garantili bir şekilde yapıyoruz. Ankara için tek numaramızdan bizlere ulaştığınız takdirde gezici servis araçlarımız ile anında bulunduğunuz yere gelmekte ve onarım işlemlerimizi tamamlamaktayız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!