Balgat Demirdöküm Servisi

Balgat Demirdöküm Servisi olarak Balgat bölgesinde 25 yıldır uzman kadromuz ile müşterilerimize kusursuz hizmet sağlamaktayız. Kombi, şofben, klima ve kazan konusunda lider markalardan birisi olan Demirdöküm markasının her modeline aşina, eğitimli personelimiz gereken her türlü tedbiri almaktadır.

Balgat Demirdöküm Kombi Servisi

Bunlarla beraber kombinizde aşırı ısınma, su sızdırma, ses çıkarma, peteklerin az ısınması ya da kazan sisteminizde basınç arızası, sıcak su alamama ve benzeri sorunlarda da Balgat Demirdöküm Servisi operasyon merkezimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Yıllık bakım, arıza onarım, yedek parça montajı gibi işlemler firmamız tarafından yapılmaktadır. Isıtma ve soğutma sistemleri konusunda hem evlerde hem de işletmelerde yerini alan Demirdöküm bu anlamda hayatı kolaylaştıran bir marka da olmaktadır. Ancak bazen montaj ya da üretim hatasından dolayı ortaya çıkabilecek arızalan kullanıcıları zor duruma düşürebiliyor.

İster kullanıcı hatası olsun ister üretim ya da montaj hatası olsun her türlü teknik problemde uzman kadromuz ile Balgat sakinlerinin yanında oluyoruz. Ankara için tek numaramızdan bizleri Balgat sakinleri de günün her saati rahatlıkla arayarak ulaşabilir.

İso 9001 belgeli firmamız ekonomik ve hızlı işlem süreci ile de diğer servislerden kendisini ayırmaktadır. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşterilerinin beklentilerini daima ön planda tutan firmamız gezici servis araçları ile gönderdiği teknisyenleri sayesinde sizlere Balgat Demirdöküm Servisi garantili ve kapsamlı hizmet sunmaktadır.

Balgat Demirdöküm Şofben Servisi

Demirdöküm markasının birbirinden farklı ve kullanışlı şofbenler modelleri hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacı açısından oldukça kullanışlıdır. Ancak bazen şofbenler beklenmeyen arızalar ortaya çıkarabilirler. Cihazdan çıkan suyun derecesini ölçen sensörün arıza yapması durumu ile karşılaşabiliyoruz.  

Sensör bozulmuş olabilmekle beraber devre kartı düzgün takılmamış ya da gevşemiş de olabilir. Eğer parça onarılamayacak düzeyde ise Balgat Demirdöküm Servisi şofben teknik birimlerimiz orijinal yedek parça montajı ile sorununuzu hızla çözecektir.

Balgat Demirdöküm Klima Servisi

Klimalarda ise en yoğun aldığımız şikâyetler ses sorunu ve su sızdırma problemidir. Ses sorunu genellikle fan ya da dış üniteden gelmektedir. Ayrıca filtre kirlenmesi de ses sorununu ortaya çıkraiblir. Yıllık bakım ve temizlik kapsamında parçaların bakım ve temizliğini yaptığımızdan ses sorunu ile de karşılaşmazsınız.

Klimanız yazın iç ünite tahliye hortumundan ve kışın dış ünite altından su sızdırabilir. Eriyen buzların tahliye edilmesi söz konusudur. Ancak su sızdırma durumu iç üniteden kaynaklanıyor ise hortumda tıkanma meydana gelmiş olabilir. Ayrıca delik, çatlama gibi durumlar da olabilir, kontrol edilmeli gerekiyorsa değiştirilmelidir.

Demirdöküm marka klimanızla yaşayacağınız her tür sorun için Balgat Demirdöküm Servisi çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!