Balgat Eca Servisi

Balgat Eca Servisi 1Kombi ve şofben alanlarında hali hazırda kendi bünyesinde uzman usta ve teknisyenleri barındıran Balgat Eca Teknik Servisi bu alanlarda müşterilerine teknik destek, kombi ve şofben arıza, bakım ve onarım hizmeti sağlayarak müşterilerine yardımcı olmakta ve ürün tanıtımı sağlayarak müşteri memnuniyetini ön plana atmaktadır.

Teknik servis elemanları olarak her geçen gün yeni şeyler kazanan ve sertifikalı ustalarıyla arıza, bakım onarım işlerine hızla hizmet vermekte olan Balgat Eca Servisi kullanıcıların sorunlarına anında çözüm üretmektedir.

Eğer kombi ve şofben konusunda bakım yaptırmak veya onarım, tamir konularında hizmet almak istiyorsanız Balgat Eca Servisine sabit telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Sizlere en uygun fiyatlı ve en kısa vadeli çözüm yollarını sunacaklardır, bu sayede aldığınız hizmetten memnun kalacak ve güleryüzlü elemanlarıyla sorununuza çare bulacaksınız. Kombi ve şofbenler dört mevsim kullanılan aygıtlardır.

Bu aygıtlar tamamen sizlerin hayatınızı kolaylaştırmak ve ısınma, sıcak su gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla üretilmiştir. Bu aygıtların bakımı eksiksiz yaptırmak gerekir. Bunun nedeni bakımsız kalan kombinin ve şofbenin temel ihtiyaçlarınızı karşılarken çıkabilecek olası aksaklıkları ortadan kaldırmaktır. Bazen kombiler ve şofbenler bakım ve kötü kullanım nedeniyle arıza çıkarmakta ve bu cihazlardan verim alamamanıza neden olmaktadır.

Şofben suyumuzu zamanında ısıtmıyor çözüm olarak ne yapılabilir?

 • Şofbenler dört mevsim performans alınan cihazlardır. Bu cihazların uzun süreli bakımsız kalması ve doğru kullanmamanın neden olduğu arızalarla bu cihazlardan istenilen verim alınamamaktadır. Eğer şofben sıcak su ihtiyacınızı karşılamıyorsa;
 • -Şofbenin fişi takılı olmayabilir.
 • -Şofbenin takılı olduğu prizde şofbenin çalışması için gerekli olan enerji olmayabilir.
 • -Şofben uzun süreli bakımsız kalmış olabilir.
 • -Şofbenin kötü kullanımı buna neden olmuş olabilir.
 • -Kullanım kılavuzu dikkate alınmadan kullanılmış olabilir.
 • -Şofben doğru montajlanmamış olabilir.
 • -Şofben borularda bulunan soğuk suyu pompalamış olabilir.
 • -Şofbenin kullanım ömrü dolmuş olabilir. Balgat Eca Servisini sabit telefon numaralarından arayarak yeni bir kombi beğenip size uygun bir cihaz satın alabilirsiniz.
 • -Şofben ayarları yanlış yapılmış olabilir.
 • -Şofben arızalanmış olabilir. Balgat Eca Servisini arayarak arıza tespit ve onarım hizmeti alabilirsiniz.

Kombinin doğru montajlanmaması

 • Eğer kombiniz doğru monte edilmemişse bazı sorunlar ortaya çıkabilir.
 • -Kombi aşırı ısınabilir.
 • -Kombi gövdesinde aşırı sıcaklık olabilir.
 • -Kombinin arıza ışıkları yanabilir.
 • -Verimli bir çalışmanın önüne geçilir ve fatura kabarık gelebilir.
 • -Kombi çalışma sırasında düşebilir ve olası tehlikeler doğurabilir.
 • Kombi çalışırken ses çıkarabilir.

Kombi su basıncı ne olmalı?

Kombi çalışırken belirli bir basınca ihtiyaç duyar. Bu basınç kombinin verimiyle doğru orantılıdır. Basınç 1.5`in altına veya üstüne çıkmamalıdır. Aksi takdirde su akıtma ve peteklere su gitmeme gibi sorunlara neden olabilir.

Eğer kombi ve şofben konusunda teknik destek almak istiyorsanız Balgat Eca Servisini arayabilirsiniz.

Balgat Eca Servisi olarak kombi ve şofbenler konusunda uzman kadromuz ile Eca marka cihazlarınıza gereken tüm bakımı sağlamaktayız. Isınma ve sıcak su ihtiyacını karşıladığımız Eca marka cihazlar yıllık bakımları dahilinde uzun vadede sorunsuz bir şekilde çalışmaktadırlar.

Eğitimli kadromuz ise yıllık bakımları Ankara sakinleri için aksatmadan yapmaktadır. Kurumsal hizmet anlayışı ile yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız çözüm odaklı işlem yürütmektedir. Bizlerden alacağınız hizmet tamamen profesyonel olacaktır.

İso 9001 belgeli firmamız Ankara ilimizin en köklü Eca firmalarındandır. Tam kapsamlı atölyemizde her türlü orijinal yedek parça da bulunmaktadır. Eca marka kombi ya da şofbeninizde bir parça arızası meydana geldiğinde orijinal yedek parça temini ile bu sorunu hızlı bir şekilde çözmekteyiz.

Hem evlerde hem de işyerlerinde bu denli yoğun kullanılan cihazların arızalanması ya da arada bir teklemesi bazı durumlarda normaldir. Önemli olan bunun tedbirinin en baştan alınmasıdır. Balgat Eca Servisi olarak bu tip cihazlarda sorun yaşayan tüm müşterilerimize anında yardımcı olmaktayız.

Eca markasının en sık kullanılan cihazlarından bir tanesi şofbenlerdir. Şofbenler sıcak su sağlama açısından en yoğun kullanılan cihazlardır. Şofbenlerde ateşleme sorunu genelde gazın yeterli derecede alınamaması ile ortaya çıkabiliyor.

Gaz valfinin buradaki kontrolü önemlidir. Ancak elbette bu durum elektronik kart ile ilgili de olabilir. Şofbeninizin yıllık bakım haricinde bir de bu tip aksamalar olduğunda mutlaka bakımdan geçmesi önemlidir. Bu konuda Balgat Eca Servisi ekibi olarak sizlere yardımcı olmaktayız.

Kombiler soğuk kış aylarında ısı ihtiyacımızı karşılarken günün 24 saati sıcak su ile gündelik işlerimizde büyük destek sağlayan cihazlardır. Kombinin su kaçırması ile ilgili bir takım şikâyetler alabiliyoruz. Böyle bir durumda kombi ve tesisat arasında yer edinen filtre ve vanada sorun meydana gelmiş olabilir.

Kombi bağlantı setleri eğer ucuz malzemeden yapılmış ise çabuk yıpranıp su akıtmaya neden olabiliyor. Bu sebepten kombi bağlantı setlerinizi prinçten yapılmış setlerden tercih etmenizde yarar olacaktır. Bu konuda detaylı bilgi ve destek almak için Balgat Eca Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz.

Ankara merkez ve ilçelerde Eca marka kombi ve şofbenlerde yaşayacağınız her tür problem için günün 24 saati açık olan telefon hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

TSE standartlı hizmet veren firmamızdaki Balgat Eca Servisi tüm personelimiz Eca marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almıştır. Hepsi sertifikalı olan birimimiz sizlere servis araçları ile hızlı bir şekilde yardım edecektir. Müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız çalışmalarda uygun hesap politikası uygulamaktayız. Ayrıca onarım yaptığımız takdirse servis ücreti almamaktayız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!