Balgat Ferroli Servisi

Balgat Ferroli Servisi 1Ankara şehrinde  hizmetlerine devam olan Balgat Ferroli Servisi isimli işletmemiz tüm kombi ve şofben işlemleriniz için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Kombilerinize yönelik küçük ve büyük tüm onarım işlemleri için Balgat Ferroli Servisi hizmetinizde. Yetkin ve alanında deneyimli elemanlarımız ile kombilerinize sadece bakım yapmamaktayız.

Aynı zamanda kombilerinizin montaj edilme işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Yerinde daha sağlam ve donanımlı bir kombi istiyorsanız Balgat Ferroli Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma olarak en kısa sürede iş teslimi ile işimizi gerçekleştirmekteyiz. Hızlı servis olarak hizmetimizi sunmaktayız.  Kombilerinizde oluşan su kaçağı kombilerinizin alt yapısına da zarar verebilmekte. Gelişmiş alt yapımız ile kombilerinizde oluşan su kaçağı işlemlerine anında müdahale etmekteyiz. Yaptığımız müdahaleler ile kombiniz uzun ömürlü bir yapıya kavuşabilmekte. Balgat Ferroli Servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile çalışmaktayız. Kaliteli işçilik ve uygun fiyatlar etrafında müşteri memnuniyetini sunmaya geldik. Kombinizde görülen radyatörlerin ısı farklılığı, profesyonel müdahalemiz  ile anında çözüme kavuşmakta. Kombinizinpatlamalı yanması ve basınç arttırması gibi arızalar Balgat Ferroli Servisi ile artık son buluyor.

Elektrik şalterinin kapalı kalması,  vananın  açılmaması,  kombinin konum ayarının yapılmamış olması, termostat ayarının yapılmamış olması ve daha bir çok işlemler için Balgat Ferroli Servisi hizmetinizde. Gerekli tüm tesisat işlemleri bünyemizde yer almakta. Uzman kadromuz ile kombilerinize yönelik tüm hizmetler gerçekleşmekte.

Balgat Ferroli Servisi olarak şofbenlerinize yönelik tüm tamirat, bakım ve onarım işlemleri için üst seviyede hizmet anlayışına sahibiz. Şofben cihazları evden eve taşıyarak ve montaj işlemlerini de gerçekleştirerek her türlü alanda hizmetimizi sunmuş bulunmaktayız. Günün her saatinde faaliyetimiz devam etmekte. Şofbenlerinize bağlı alt yapıda meydanagelen tüm tesisat işlemleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Şofbenlere bağlı meydana gelen kablo ve tesisat eskimeleri bir çok soruna sebebiyet verebilmekte. Tüm bu sorunlarda uzman olan Batıkent Ferroli Servisi olarak garanti hizmet anlayışı ile yanınızdayız. Şofbenlerinizde meydana gelen elektrik kaçağı da büyük sorunlardan birini oluşturmaktadır. Deneyimli servis ekiplerimiz ile anında müdahale ederek sorunlarının önüne geçebilmekteyiz.  Bununla birlikte ileride oluşacak olan  sorunları da kendi bünyemizde yok etmekteyiz.

İleriye dönük çalışmalarımız ile şofbenleriniz, uzun yıllar bozulmadan işlem görebilmekte.  Şofben ürünlerinize bağlı tüm eski alt yapı tesisat araç ve gereçlerini de anında tespit edip yenilemekteyiz. Uygun fiyatlar etrafında işlemlerimizi sürdürüyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızdan ve geleceğe yönelik misyonumuzdan yararlanmak isterseniz her zaman tarafımıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

Firmamız çatısı altında görevli servis ekiplerimiz ile anında kapınızda olarak hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Uzman kadromuz ile tüm şofben ve kombi işlemlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Online olarak da destek vermekteyiz. Balgat Ferroli Servisi olarak geniş faaliyet alanı içerisinde sizlerleyiz. Tüm destek ekibiz ile gelişime açık yapımızı korumaya devam etmekteyiz.

Balgat Ferroli Servisi, hemen her gün kullanılan ve ciddi biçimde ihtiyaçların karşılanmasını sağlayan kombi ve şofbenler bazı durumlarda ortaya ciddi arızalar çıkarabiliyorlar. Böyle durumlarda ne yapacağını bilmek, doğru hamlede bulunmak son derece önemli. Öyle ki bazen kullanıcı hatalarından bazen de üretim ya da parça arızalarından ortaya çıkan sorunlarla kullanıcılar zoru durumda kalabiliyorlar.

Balgat sakinlerine böyle durumlar hızlı ve garantili hizmet sunuyoruz. Çünkü insanlar herhangi bir arıza durumunda bekleme lüksüne sahip değildirler. Hele bir de işletme sahibi iseler oldukça zor durumda kalabiliyorlar. Bunun farkında olan firmamız müşteri taleplerine göre en uygun şekilde teknik desteği sağlamaktadır.

Ferroli, hem kombi hem de şofbenler konusunda oldukça başarılı işler çıkaran bir markadır. Ankara Balgat sakinleri de yoğun bir şekilde Ferroli markasını tercih etmektedirler. 25 yıldır Ferroli marka cihazlar konusunda uzman ekibimizle hem kombi hem de şofbenlerin bakımı, onarımı ve yedek parça temini işlemlerini yürütmekteyiz.

Önemli olan kurumsal hizmet anlayışı ile cihazlardaki sorunu doğru bir şekilde tespit edip onarımını sağlamaktır. Bu konuda sizlere belgeli teknisyenlerimiz ile yardımcı oluyoruz. Cihazlarınızı yakından tanıyan Balgat Ferroli Servisi teknisyenleri ile sizleri en zor durumlardan kurtarıyoruz.

Kombiler konusunda pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Bu arızalar genellikle ekranda bir kod şeklinde gözüküyor, kullanıcıyı bilgilendiriyor. Ferroli kombinizde ortaya çıkabilecek arızalardan bir tanesi kombinin sıcak su vermemesidir.

Kombinizin en temel işlevi sıcak su ve ısı sağlamadır. Eğer bunu yapamıyorsa arıza kaynağına bakmak gerekecektir. Kombinizin sıcak su hattına soğuk su karışmış ise ya da sıcak su aksamlarında arıza oluşmuş ise sıcak su alamayabilirsiniz. Ayrıca üç yollu vanada bir arıza meydana gelmiş ise sıcak su alamayabilirsiniz. Balgat Ferroli Servisi operasyon merkezimizden sizin için göndereceğimiz uzman teknisyenimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra onarım işlemlerini yapacaktır.

Isıtma devresi ntc sorunu kombilerde karşımıza çıkan bir başka durumdur. Bu arıza kalorifer sensörü ile ilgili bir arızadır ve profesyonel bir kişi tarafından bakımı yapılmalıdır. Böyle bir durumda kalorifer sensörü ile birlikte sensör kablo ve bağlantıları da elden geçirilmelidir.

Arızanın net teşhisi için Balgat Ferroli Servisi çağrı merkezimizi arayarak uzman desteği talep edebilirsiniz. Gezici servis araçlarımızla sizlere hiçbir şekilde zaman sorunu yaşatmadan anında geliyor ve kombinizde sorunu ortadan kaldırıyoruz. Ferroli marka kombi ve şofbenlerinize dair aklınıza takılan herhangi bir durum olduğunda danışma adına teknisyenlerimizi günün her saati arayabilir ve dilediğinizi sorabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!