Balgat Hotpoint Servisi

Balgat Hotpoint Servisi 1Balgat hotpoint servisi olarak beyaz eşya modelleri olarak çok çeşitli ve farklı özellikleri bulunan hotpoint marka cihazlarının tamir bakım ve onarım gibi işlemlerini garantili ve hızlı bir şekilde yapan teknik servistir.

TSE belgeli olarak çalışan servisimiz bünyesinde de sertifikalı ve eğitimli personeller ile çalışmaktadır. İhtiyacınıza ve bütçenize göre alınacak olan hotpoint marka beyaz eşya cihazınızın verimli bir şekilde sizlere uzun süre hizmet etmesi için mutlaka senelik bakımlarının düzenli olarak yaptırılması gerekmektedir.

25 yıllık hizmet süremiz içerisinde elde ettiğimiz bilgi birikimi ve tecrübelerimiz sayesinde müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Firma olarak ilk önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuş, bu konuda da asla taviz vermemekteyiz.

Bu sebepledir ki Balgat Hotpoint Servisi olarak hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınızda yaşayabileceğiniz her türlü sorunda sizlere bir telefon kadar yakınız. Çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz durumunda gezici servislerimiz hemen en konumunuza intikal ederek sorununuzu en hızlı şekilde çözecektir.

Modelleri ne olursa olsun evlerimizde kullandığımız beyaz eşyalar kullanıma bağlı olarak zamanla sorun çıkarabilirler. Buzdolaplarında en sık rastlanılan durum ise su akıtma problemidir. Bu tip sorunda sizin müdahalede bulunacağınız bir durum olmadığından mutlaka konusunda uzman ve tecrübeli Balgat Hotpoint Servisi ile irtibata geçmeniz yapacağınız en doğru davranıştır.

Bir diğer sorun ise motor çalışmama durumudur. Bu tip sorunda da sizlerin yapabileceği bir durum olmamakla beraber Balgat Hotpoint Servisi ile irtibat kurarsanız kompresör değişimi firmamız tarafından en hızlı şekilde ve garantili olarak yapılacaktır.

Hotpoint marka beyaz eşya grubundan bir diğer cihaz ise çamaşır makineleridir. Çamaşır makineleri de ilerleyen zamanlarda kullanımlarına bağlı olarak sorunlar çıkarabilir. Sıkma esnasında vibrasyon veya hareket etme durumu varsa bu amortisörlerin bozuk olduğunu gösterir.

Eğer beyaz eşyacihazınız hiç durmadan 5 saat çalışıyorsa cihazın program kartının bozuk olduğu aşikardır. İşte tüm bu sorunlarınızda sizlere her zaman kaliteli hizmet ve garantili hizmet sunan Balgat Hotpoint Servisi yanınızdadır. Çağrı merkezimiz ile irtibata geçmeniz halinde tüm sorunlarınızdan hızlı bir şekilde garantili olarak kurtulursunuz.

Ayrıca, firma olarak yapmış olduğumuz tüm işlemler ve onarımlar 1 yıl firmamız garantisi altındadır. Aynı arızaların oluşması durumunda firmamız ücretsiz olarak garantimiz kapsamında hizmet vermektedir.

Özellikle çamaşır makineleri ve bulaşık makinelerinin Balgat Hotpoint Servisi olarak tavsiyemiz gece geç saatlerde çalıştırması olacaktır. Çünkü bu saatlerde elektrik tarifesi daha ucuz olduğundan bu saatlerde harcayacağınız elektrik daha tasarruflu olacaktır.

Paranın kolay kazanılmadığını ve kolay harcanılmadığının bilincinde olan firmamız müşterilerimizin her zaman yanında olmuş ve onlara her zaman ekonomi çözümler üretmiştir. Bundan dolayı da hem müşterilerimiz tarafından hem de balgat halkı tarafından kurulduğumuz günden bu yana takdir edilmişizdir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!