Balgat Klima Servisi

Balgat Klima Servisi 1Balgat Klima Servisi, Ankara Balgat sakinlerinin her türlü klima bakım ve onarım ihtiyacını karşılayan köklü bir firmadır. Ankara’nın tüm bölgelerinde verdiği hızlı ve garantili servis hizmetini Balgat’ta da vermektedir.

Diğer tüm şehirlerimizde olduğu gibi klimalar Ankara’da da çok sık kullanılan cihazlardır. Klimalar farklı modeller ile ihtiyaçlara karşılık vermektedir. Hangi model olursa olsun konu klima ise uzman bir servis ile görüşmelisiniz.

Markaya ve modele hâkim olmayan, uzman olmayan bir takım teknisyenler cihazınızı onarmak yerine çok daha büyük arızalara kapı açabiliyorlar. Bu da size zaman ve maddi kayıp olarak geri dönebiliyor.

Oysa Balgat’ın en geniş hizmet ağına sahip Balgat Klima Servisi ile klimalarınız ilk günkü gibi verimli bir şekilde çalışır. Çünkü ekibimizde ne yaptığını bilen, tüm klima modellerini tanıyan ve garantili servis hizmeti veren bir personel bulunmaktadır.

Klimaların ortaya çıkardığı arızalar genellikle birbirine benzemektedir. Bazı arızalar marka ya da model ne olursa olsun aynıdır. Klimanın verimsiz soğutması, su sızdırması ya da çok sesli çalışması gibi şikâyetler alıyoruz.

Klimanın ses çıkarması pek çok nedene bağlı olarak gelişebilir. Klimanın parçalarını inceleyerek ses sorununa ulaşılabilir. Klima fan motoru ya da rulmanlarında bir arıza ortaya çıkmış olabilir.

Fan motorunu inceleyecek olan ekibimiz eğer uygun görürse onaracak ya da değiştirecektir. Değiştirilecek olan parça ise klimanızın markası ile uyumlu orijinal olacaktır. Kompresör de klimanın sesli çalışmasını tetikleyebilir.

Fan motoru gibi kompresöre de bakılmalıdır. Bazen kompresördeki bağlantı vidaları gevşemiş olabiliyor.  Gevşemiş vidalar iyice sıkılmalıdır. Ancak ses parça odaklı ise büyük ihtimalle değişime gerek duyulacaktır.

Balgat Klima Servisi gerekli bakım ve parça değişimini sizin için yapacaktır. TSE standartlı hizmet sunan firmamız İso 9001 belgelidir. Teknisyenlerinin hepsi eğitimli ve sertifikalıdır. Alacağınız hizmet profesyonel bir hizmet olacaktır.

Uygun fiyat politikası ve kapıda ödeme seçenekleri ile firmamız sizleri maddi anlamda yormaz. Balgat Klima Servisi bir klima servisinden ne bekliyorsanız fazlasıyla vermektedir.

Ekonomik, hızlı, garantili bir servis olmanın yanı sıra işine bağlı ve kesin çözüm odaklı bir personel ile çalışmaktadır. Balgat Klima Servisi olarak firmamıza ister telefonla ister internet isterseniz GSM hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Günün her saati teknisyenlerimiz çağrılarınıza anında yanıt vermektedir. Hızlı servis araçlarımız ile hiçbir zaman problemi yaşamazsınız. Aynı gün içinde işleminiz biter. Ayrıca yedek parça bekleme gibi bir durum da söz konusu olmaz. Çünkü firma araçlarımızda gerekli orijinal yedek parçaları bulundurmaktayız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!