Balgat Kombi Servisi

Balgat Kombi Servisi 1Balgat Kombi Servisi, Ankara Balgat’ta kombi konusunda rüştünü ispatlamış, deneyimli kadrosu ile garantili hizmet veren Ankara’nın en köklü kombi servislerinden birisidir. Kombi markası fark etmeksizin yaptığı çalışmalar ile kombi konusundaki her soruna çare bulmaktadır.

Model olarak en eski modellerden en yenilerine kadar kombilerde her türlü arızayı tespit ederek gerekli onarımı yapmaktadır. Hızlı ve etkili yöntemlerle yapacağı onarımlar garanti kapsamındadır.

Yani teknisyenlerimiz işini bitirdikten sonra 1 yıl boyunca cihazınız garantimiz kapsamında olacaktır. Balgat Kombi Servisi olarak gezici araç bulundurmaktayız. Bu anlamda hiçbir suretle zaman kaybı yaşatmıyoruz.

Balgat’ın hangi sokağı caddesi olursa olsun hızla geliyor ve kombi bakımınızı yapıyoruz. 25 yıllık geçmişi ile kombi konusunda her türlü teknik donanıma sahip olan firmamız 24 saat hizmettedir.

Kombiler ortamı ısıtmak ve sıcak su vermek üzere tasarlanmış cihazlar olduğundan günlük yaşantımızı oldukça kolaylaştırmaktadır. Kombilerde ortaya çıkacak ufak bir sorun bile tüm günümüzü olumsuz etkileyeceğinden şakaya gelmemektedir.

Yıl içerisinde kombinizden tam verim almak istiyor ve ortaya çıkabilecek arızalar için önceden tedbir almak istiyorsanız Balgat Kombi Servisi teknisyenlerimiz kombileriniz için gerekli bakımı yapmaktadırlar.

Kombiler normal standartlarında gayet iyi verim sağlarlar. Ancak hiç beklenmeyen bir takım arızalar neticesinde kombiler zor durumda bırakabilirler. Kombiler konusunda gün içerisinde pek çok arıza kaydı alıyoruz.

Bunlardan bir tanesi kombi yandığında peteklerin aşırı bir şekilde ısınması sorunudur. Musluk ve kalorifere giden su normal şartlarda vana sayesinde ikiye ayrılır.

Ve her iki kısma da gerektiği kadar sıcak su gitmelidir. Eğer musluğa giden hatta ya da kalorifer tesisatında bir tıkanıklı olursa tüm sıcak su bir alana kaymış olacaktır.

Bu da aşırı yüklenmeye neden olacaktır. Muhtemelen üç yollu vanada bir tıkanıklık ortaya çıkmış ve sıcak su tamamen kalorifer hattına kaymıştır. Tıkanıklığı gidermek ise Balgat Kombi Servisi olarak teknisyenlerimizin görevidir.

Donanımlı servis aracımız ile teknisyenlerimiz derhal ev ya da işyerinize gelerek gerekli kontrolleri yapacak ve üç yollu vanadaki tıkanıklığı ortadan kaldıracaktır. Ayrıca kombinize gerekli görüldüğü takdirde orijinal yedek parça temini sağlanacaktır.

Orijinal yedek parça için beklemek zorunda da bırakmıyoruz sizleri. Donanımlı araçlarımızda her tür marka kombi için gerekli orijinal yedek parçaları taşımaktayız.

O sebeple işimizi garantiye alıyor ve orijinal yedek parça ile tamiri gerçekleştiriyoruz. Balgat Kombi Servisi Balgat bölgesinde gezici araçları ile günün 24 saati aktif olarak hizmet vermektedir. Hemen arayın, kombinizi yıl içerisinde sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edin.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!