Balgat Protherm Servisi

Balgat Protherm Servisi 1Protherm ailesi olarak piyasaya sunduğumuz kombiklimaşofben gibi sizlerin hayatını kolaylaştırmak için ürettiğimiz ürünlerimizin garantisini en başta ürünü satın aldığınızda veriyoruz. Elbette ki tüm elektrikli ve teknolojik cihazlarda olduğu gibi Protherm ürünlerinde de birtakım sıkıntılar yaşamanız oldukça olağan bir durumdur. İşte bu noktada imdadınıza Protherm Servisi ekibimiz yetişiyor.

Ankara şehrimizin dört bir tarafında son derece profesyonel, uzman ve özveriyle çalışan oldukça hızlı servis ağımıza Balgat Protherm Servisi`mizi de eklemenin haklı gururunu yaşıyoruz. Ekibimizde işinde bilgili çalışma arkadaşlarımızın olduğunu söylemek bizim görevimiz. Fakat bunu yerinde incelemek ve gözlemlemek de sizlerin görevidir.

Dolayısıyla aklınızda hiç bir soru işareti kalmadan Protherm ürünlerinde yaşayacağınız en ufak bir sıkıntıda anında Balgat Protherm Servisi ekibimize ulaşmanız son derece yararınıza olacaktır. Aksi takdirde periferde ve alakası olmayan teknik desteğe başvurduğunuzda çok ilginç ve zararınıza olacak sonuçlarla karşılaşmanız an meselesidir.

Protherm kombi ve şofben gibi çoklu kompleks sistemlerin bir arada bulunduğu cihazlarımızı elbette servis elemanlarımıza emanet ediniz. Soruna ekonomik ve hızlı çözüm sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

Protherm markası adı altında kullandığınız ürünlerde ve aldığınız teknik destekte geri bildirimleriniz bizim için önemlidir. Balgat Protherm Servisi ekibimizi bu amaç doğrultusunda oluşturmuş bulunmaktayız. Düzenli geri bildirimlerde bulunarak müşterilerimizin şikayetlerini asgari düzeye indirmek, müşteri odaklı hizmet anlayışımızla sizlerin memnuniyetini arttırmak, şikayetlerinizi analiz ettikten sonra bunları kayıt altına alıp kronolojik sırada çözüme kavuşturmak bizim hedeflerimizdir.

Aslına bakarsanız sizlerin şikayetlerini bizim gelişimimiz açısından bulunmaz bir fırsat olarak görüyoruz. Bu konudaki hassas yaklaşımımız bize en kaliteli ve en uzman ekip olma ayrıcalığını tanıyor. Sizlerin bize güvenleri de bu noktada başlıyor.

Birçok marka klima ve kombi cihazlarında olduğu gibi Protherm de sizlere ürünü ilk etapta aldığınızda çeşitli garantiler vermektedir. Ürünle ilgili sıkıntı kesinlikle yaşamazsınız demek son derece mantıksız bir tutumdur. Bunun yerine olağan yaşanabilecek sıkıntılarda 7/24 Balgat Protherm Servisi olarak yanınızdayız demek daha makuldür.

Tabiki sıkıntılar yaşanacaktır. Önemli olan sıkıntınıza uygun açıdan yaklaşabilen profesyonel ekiple çalışmaktır. Kombi ve klimalarınızda en uygun yaklaşımla yıllık bakımlarınızı yapıyoruz. Protherm marka diğer elektrikli aletlerinizin de ayrıca her türlü teknik desteğini ekibimizce kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!