Balgat Regal Servisi

Balgat Regal Servisi 1Balgat Regal servisi; Ankara’nın Balgat semtinde uzun süredir hizmet vermekte olan başarılı bir firmadır. Regal markalı cihazlarınızın her türlü işlemi için Balgat Regal servisi ile hem çağrı merkezi hem de mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sadece bakım ve temizlik işlemi değil aynı zamanda parça değişimi işlemlerini de Balgat Regal servisi aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sizler için tamamı orijinal parça stoğu bulunan Balgat Regal servisi sayesinde klimabulaşık makinesi, çamaşır makinesibuzdolabışofben ya da televizyon gibi cihazların tekrardan orijinal parçaların kullanılmasını sağlayarak çok daha uzun süreli ve verimli bir kullanım elde edebilirsiniz.

Hem yaz hem de kış mevsiminde ayarını değiştirerek kullanabileceğiniz Regal markalı klimaların kullanımı ve bakımı oldukça kolaydır. Toz ve kirin tutulduğu klima filtrelerinin belli rutin aralıklar ile temizlenmesi klimanızın sağlıklı ve verimli çalışması için oldukça önemlidir.

Aynı zamanda klimanızda tuşların çalışmaması ya da sıcak soğuk ayarı yapamamanız durumunda Balgat Regal servisi ile iletişime geçebilir ve bu problemi oldukça hesaplı bir şekilde çözebilirsiniz.

Çamaşır makineleri kadınların en büyük yardımcılarından biridir. Kıyafetlerin hijyenik ve hesaplı bir şekilde temizlenmesini sağlayan Regal çamaşır makinenizin kapağından su gelmesi körük lastiğinizin bozulduğu anlamına gelmektedir.

Aynı zamanda körük lastiğini tutan çember telinin de yerinden çıkması kapaktan su gelmesine sebep olabilir. Bu gibi durumlarda el ile müdahale etmek yerine alanında uzman Balgat Regal servisi ekibimiz ile iletişime geçerek körük lastiğinin değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Bulaşık makineleri hijyenik ve su tasarrufu sağlayarak en yağlı bulaşıkların bile temizlenmesini sağlamaktadır. Regal bulaşık makinenizin bulaşıkları temizleyememesi durumunda makinenin tuzunu değiştirmek ilk çözüm yöntemi olacaktır.

Ancak ona rağmen problem devam ediyorsa Balgat Regal servisi ile iletişime geçmeli ve profesyonel bir şekilde makinenizdeki problemin çözümünü sağlamalısınız.

Her evde bulunan elektronik aletlerden biri olan televizyonunuz için 7-24 servis hizmeti alabilirsiniz. Diğer servislerin aksine elektronik cihazlar ile arıza kontrolü yapan profesyonel Balgat Regal servisi ekibimiz televizyonunuz ile alakalı yaşadığınız her türlü problemi çözmenize yardımcı olacaktır.

Buzdolapları bir evin en uzun süreli kullanılan elektrikli cihazları arasında yer almaktadır. Kullanım süresi uzun olan Regal buzdolaplarının içindeki rafların kırılması ya da eskimesi durumunda buzdolabınızın boyutuna uygun camı Balgat Regal servisi ekibine kestirerek raf yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda yedek parça stoğu bulunan Balgat Regal servisi ile iletişime geçerek raf taktırabilirsiniz.

Kombi olmayan evlerde kullanılan şofben cihazları, ani su ısıtıcılarıdır. Su ve elektriğin bir arada bulunduğu şofbenler aynı klima ve kombiler gibi rutin bakımlara ihtiyaç duymaktadırlar.

Aynı zamanda şofbeninizin doğru çalışmaması ya da arızalanması durumunda herhangi  bir müdahalede bulunmadan şofbeni kapatmalı ve Balgat Regal servisi ile iletişime geçmelisiniz. Elektrik de söz konusu olduğu için şofbene herhangi bir müdahalede bulunmanız sağlığınıza ve elektrik tesisatınıza zarar verebilir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!