Balgat Siemens Servisi

Balgat Siemens Servisi 1Balgat Siemens Servisi teknolojik çalışmalarına her gün yenilerini ekleyerek işlerinde başarı çıtasını yükseltmiş, başta beyaz eşya tamiri, bakım onarımı ve tadilatları olmak üzere şofben ve televizyon arızalarınız için de en etkili hizmetler vermeye başlamıştır.

Teknik servisimiz Balgat bölgesinde bulunur ve ilçenin en eski yerleşim birimlerindendir. Siemens markalı ürün kullanımı bu bölgede oldukça yaygındır. Bu yaygın kullanım da beraberinde teknik servis ihtiyacı getirmektedir.

Balgat Siemens Servisi  bölgede sevilerek kullanılan Siemens marka amblemli ürünler için yeterli sayıdaki teknik donanımlı ekipleri ile bölge halkına rakipsiz olarak hizmetler sunmaktadır.

Balgat Siemens Servisi küçük sorunlarınızda bir telefon kadar uzağınızdadır. Televizyon kanal ayarlaması, Şofben sıcaklık ve açma kapama ayarlaması, beyaz eşya kullanımında dikkat etmeniz gereken konular gibi ufak problemlerinizde telefon ile Balgat Siemens Servisi  personellerine ulaşarak müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Belirli zaman aralığında ürünlerini garanti altına almış olan Siemens markasının teknik servisinde, bu süre içerisinde yapılacak işlemlere ve parça değişim ücretlerine kesinlikle para ödemezsiniz.

Bu zaman aralığı bitiminde yani ürünün garantisi bittiğinde teknik servis olarak makul ücret karşılığında sorunuza müdahale edilir. Balgat Siemens Servisi bu dönemlerde de müşterilerinin cebini düşünerek, bütçelerini sarsmayan maliyetlerle ön palana çıkmaktadır.

Balgat Siemens Servisi değişimi gerekmeyen, tamir ve onarımla kurtulacak olan Siemens cihazının parçaları da tamir yolu ile yine eski haline getirerek müşteri memnuniyetini sağlar.

Balgat Siemens Servisi olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Tüm çalışma prensipleri de bu çizgide yapılmaktadır. Balgat semtinde ikamet eden müşterilerimiz teknik servis olarak uzun yıllardır bizleri tanırlar ve güvenirler. Balgat Siemens Servisi olarak da bu bölgedeki müşteri portföyümüz her geçen gün artış göstermektedir.

Balgat Siemens Servisi tüm evlerde bulunan ve ev hanımlarının da çok sık kullandığı çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi Bekocihazların da tamir, bakım ve onarım işlemlerini büyük bir titizlik ve özenle yapmaktadır. Buzdolabı sorunlarınız için de teknik servis olarak merkezimiz 7/24 görevdedir.Müşteri iletişim merkezimiz ile irtibata geçmeniz arızalı olan cihazlarınızı tekrar kullanıma sokmak için yeterlidir.

Siemens klima cihazları için de Balgat Siemens Servisi ile iletişime geçerek Montaj, demontaj, klima nakil işlemleri ve gaz dolum işlemlerini kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Balgat Siemens Servisi  olarak siz değerli Balgat sakinlerine, Balgat Siemens Servisi olaraktüm montaj ve bakım işleri ihtiyaçlarınıza profesyonel ekibimiz ile gerek 24 saat gerekse de gezici teknik servisimiz ile sürekli olarak hizmet vermekteyiz.

365 gün hizmet esasına göre hareket eden Balgat Siemens Servisi personelleri, Siemens markalı tüm cihazlarınızı gerek evinizde gerekse de işyerlerinizde, gerekli incelemeleri yerinde gerçekleştirerek, arızalarınızı bitirecek gerekli müdahaleleri yapmaktadır. Balgat Siemens Servisi olarak ihtiyaç duyduğunuz her an teknik destek alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!