Balgat Vaillant Servisi

Balgat Vaillant Servisi 1Balgat Vaillant Servisi siz Balgat sakinlerine 25 yıllık bir deneyim ile eşsiz bir hizmet sunuyor. Kombi ve şofbenler konusunda kaliteli cihazları ile bir dünya markası olan Vaillant ürünlerine dair her türlü kapsamlı bakımı firmamıza yaptırabilirsiniz.

Ankara Balgat ve çevresinde gezici servis araçları ile hareket eden teknisyenlerimiz sizlere hiçbir şekilde zaman kaybettirmiyor ve kombi ya da şofbenlerinizde ortaya çıkan sorunu anında ortadan kaldırıyor. İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet veren köklü bir firmadır. Ayrıca teknisyenlerimizin tamamı gerekli eğitimleri almış, Vaillant cihazlar konusunda deneyimlidir.

Kombi ve şofbenler yıllık bakımları yapıldığı takdirde yıl içerisinde sorunsuz bir şekilde çalışan cihazlardır. Fakat bazen üretimden kaynaklanan parça bazlı arızalar nedeni ile kullanıcılar zor durumda kalabiliyor. Böyle durumlarda kullanıcılara hızlı bir şekilde yetişiyor ve sorunlarını hızlı bir şekilde ortadan kaldırıyoruz.

Ankara için tek numaramızdan bizlere dilediği an ulaşabilen Balgat sakinleri dilerlerse arıza onarım dilerlerse yıllık bakım taleplerinde bulunabiliyor. Balgat Vaillant Servisi operasyon merkezimizi arayarak bir arıza kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır.

Kombiler ile ilgili pek çok arıza kaydı bizlere gün içerisinde gelmektedir. Örneğin kombi çalışıyor ancak sonrasında arızaya geçerek duruyor diyen müşterilerimiz olabiliyor. Eğer kombiniz bir süre çalıştıktan sonra duruyor ise nötr ya da faz kaynaklı bir sorun ortaya çıkmış olabilir. Gerekli kontroller sağlanmalıdır. Kombinin sesli çalışması durumu da aldığımız bir diğer şikâyettir.

Kombinizin sesli çalışmasında pek çok faktör oynayabilir. Örneğin bu sorun kombinizin fanından kaynaklanıyor olabilir. Fan kirliliği kombinin sesli çalışmasına neden olmaktadır. Fan temizliği yapılarak bu sorundan kurtulmak mümkündür.

Kombi ısınması ile beraber tesisattaki su basıncı artıyorsa ve bu durumda kombi çalışmayı durduruyorsa genleşme tankında bir problem ortaya çıkmış olabilir. Genleşme tankında fazla basınç var ise su sızdırma görülebilir. Vaillant marka kombinize gerekli tüm bakım Balgat Vaillant Servisi ekibimiz tarafından yapılacak ve problem hızlı bir şekilde ortadan kaldırılacaktır.

Sıcak su elde etme adına kullanılan bir diğer Vaillant marka cihaz şofbenlerdir. Şofben ateşleme sorunu ise karşımıza sık çıkan arıza çeşitlerinden bir tanesidir. İyonizasyon sorunu olarak da bilinen ateşleme sorunu pek çok nedenden dolayı ortaya çıkabilir.

Öncelikle cihaza gazın tam anlamı ile geldiğinden emin olunmalıdır. Gaz vanalarını kontrol etmek gerekir. Ancak sorun buradan kaynaklı değil ise gaz valfi ya da elektronik kart arızası söz konusu olabileceğinden Balgat Vaillant Servisi ekiplerimiz gerekli tüm parça kontrollerini sağlayacak ve sorunu doğru teşhis edip doğru yöntemle onarımını gerçekleştirecektir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!