Balgat Vestel Servisi

Balgat Vestel Servisi 1Balgat Vestel servisi geçmiş yıllardan gelen geleneğini devam ettirerek Ankara Balgat ilçesinde tüm Vestel kullanıcılarının her türlü bakım onarım ve arıza durumlarını yapmaya ve müşterilerinin güvenini kazanmaya devam etmektedir.

Alanında uzman herbiri sertifikalı profesyonel çalışanlarımız ile sorunlarınızı evinize kadar gelip çözüyoruz ve cihazlarınızı kısa bir sürede kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Eğer cihazlarınızda eskimiş veya fonksiyonu bozulmuş parçalarınız varsa servis arkadaşlarımız bu parçalarınızı orijinali ile değiştirip cihazın eskisinden daha kullanılabilir bir pozisyonda olmasını sağlıyor.

Vestel kurutma makinesi ürünlerinizde filtre temizleme ışığı sürekli yanıp sönüyor ise bu bir uyarıdır.Filtre temizleme yuvasının acilen temizlenmesi gerekiyordur, buralarda çamaşırların lifleri birikmiş olabilir.Filtre temizleme işini servis çağırmadan kendinizde çok kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Eğer çamaşırların liflerinin  temizlediyseniz ve hala sorununuz devam ediyorsa Balgat Vestel servisi çalışanlarımıza haber vermeyi ihmal etmeyiniz. Ekip arkadaşlarımız hızlı bir şekilde evinize kadar gelip probleminizi çözecektir.

Vestel kurutma makinesi ürününüz kısa bir süre çalıştıktan sonra çalışmama durumuna geldiyse cihazınızı prizden tamamen çekin. Bir süre bekledikten sonra tekrar cihazın prizini elektrik akımına takın.Cihazınız  eski programda çalışmaya başlamadıysa en kısa sürede Balgat Vestel servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım isteyin.

Bulaşık makinesi ürünleriniz su boşaltımı yapmıyor ise cihazınızın filtreleri kirlenmiş ve bu kirlenme dolayısıyla tıkanma yapmış olabilir veya cihazınızın su tahliye borusu belli bir yerinde tıkanmış kopmuş veya kırılmış olabilir.

Su tesisatının probleminin çözülmesi için bir tesisat ustasını çağırıp kontrol ettirmenizde fayda vardır. Eğer sorununuz su tesisatından kaynaklanmıyor ise Balgat Vestel servisi probleminizi en kısa sürede çözülecektir.

Vestel klima kullanıcısı iseniz uzun ömürlü klima ürünlerinin zaman zaman arıza verebileceğinin bilincinde olmalısınız.Bu durumlarda yapmanız gereken en temel görev cihazın filtrelerinin temiz olup olmadığını kontrol etmenizdir. Senede en az 2 defa yapmanız gereken filtre temizliği Balgat Vestel servisi çalışanlarımız tarafından titizlikle yapılmaktadır .

Klimaların birçok problemlerinin sebebi filtrelerin yetersiz temizlenmesi veya hiç temizlenmesinden kaynaklanmaktadır.Ortama kötü kokular verilmesi yeteri kadar sıcak veya yeteri kadar soğuk üflememesi gibi sorunlar yine filtrelerin kirli kalmasından kaynaklanıyor olabilir.Probleminizi ortadan kaldırmak adına Balgat Vestel servisi çalışanlarımızdan yardım istemeyi unutmayınız.

Vestel buzdolabı cihazınız yeteri kadar soğutma yapmıyor ise bunun birçok nedeni olabilir.Aklınıza ilk gelecek neden cihazın kapağını sık sık açıp kapama yapmanızdan dolayı cihazınızın kompresöründe bir sıkıntı olmuş olacağıdır ya da termostat arıza yapmış veya termik hatlarında sıkıntı oluşmuş olabilir.

Bu durumda cihazın kullanma kılavuzuna bakarak belirli bir rota oluşturabilirsiniz ve kullanma kılavuzunda yazan uygulamaları tek tek iletebilirsiniz. Probleminize hala çözüm üretemediyseniz Balgat Vestel servisi ekip arkadaşlarımızdan probleminizin çözümü için randevu talep edebilirsiniz

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!