Balgat Viessmann Servisi

Balgat Viessmann Servisi 1Balgat Viessmann Servisi, bazı durumlarda insanlar kombi, klima, şofben ve kazan gibi gündelik yoğun bir şekilde kullandığı cihazlar için kapsamlı bir servis hizmeti bulamayabiliyorlar.

Çünkü cihaz alırken servis yaygınlığının önemi burada ortaya çıkıyor. Viessmann marka ısıtıcı ve soğutucu sistemlerin şehrimizde ne denli yoğun bir şekilde kullanıldığı düşünülürse halkımızın servis ihtiyacının oldukça önemli olduğu ortadadır.

Bunun farkında olarak 25 yıldır ısıtma ve soğutma sistemleri üzerine çalışmalar yapan ekibimiz Balgat sakinlerine yerinde kapsamlı, garantili ve ekonomik bakım çalışmalarını yapmaktadır. Müşteri beklenti ve taleplerine en net şekilde cevap vermek daima birincil görevimiz olmuştur. Servis prensiplerimiz gereği ilk kurulduğumuz günden beri detaycı, çözüm odaklı ve nitelikli hizmet ile müşterilerimize yanıt vermekteyiz.

Isıtma ve soğutma sistemleri hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Kombi, şofben, klima ve kazanlar sıcak su, ısınma ve soğuk hava ihtiyaçlarını karşılanması adına oldukça işlevseldir. Viessmann cihazlar konusunda uzmanlaşmış ekibimiz bu tür cihaz kullanan herkese modeli ne olursa olsun yardımcı olmaktadır.

Ekibimiz Viessmann marka cihazlar konusunda eğitimli olup sertifikalıdır. Bu anlamda sizlere profesyonel hizmet sağlamaktayız. Ayrıca tüm cihazlarınız için orijinal yedek parçalarımız da bulunmaktadır. Yani sizleri ne onarım bakım işlemleri için ne de yedek parça temin ve montajı için bekletmiyor talepleriniz doğrultusunda anında Balgat Viessmann Servisi kalitesi ile hizmet sunuyoruz.

Viessmann markasının kış aylarında ortamı ısıtan oldukça kullanışlı cihazlarından bir tanesi kombilerdir. Farklı kapasitede sunulan kombiler oldukça verimli bir şekilde çalışmaktadır. Kombinin ses yapması ise arıza kodu olarak karşınıza sık çıkabilecek arıza çeşitlerinden birisidir.

Eğer kombiniz ses yapıyor ise fan motoru arızalanmış olabilir. Ayrıca devir daim motorundan ya da haznedeki suda meydana gelen havadan kaynaklı ses durumu da ortaya çıkabilir. Üç yollu vana arızalarında da ses sorunu ile karşılaşmaktayız. Ancak en doğru arıza tespiti Balgat Viessmann Servisi uzman teknisyenimizin yapacağı kontroller sonrasında belli olacak ve uygun yöntemle onarımına geçilecektir.

Merkezi ısıtma sistemlerinde lider konumda olan Viessmann kazanlarda da bir takım sorunlarla karşılaşmak mümkün olabiliyor. Örneğin arıza kodu olarak karşınıza yanma söndü ve borularda kurumlaşma meydana geldi şeklinde bir uyarı çıkmış ise yetersiz hava söz konusudur. Ayrıca cihazınız için kalitesiz yakıt kullanımı yapılmış ise yine böyle bir arıza sinyali ile karşılaşabilirsiniz.

Fan klapesinin doğru ayarlarda olması gerekir. Kazanınız kapalı bir ortamdaysa mutlaka havalandırın ve kaliteli yakıt kullanmaya özen gösterin. Kazananız için kapsamlı bakım talebinde bulunmak için Balgat Viessmann Servisi çağrı merkezimizden arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Balgat Viessmann Servisi, başkentin en geniş hizmet ağına sahip, Viessmann marka kombiklima ve şofbenlerine gerekli bakım ve onarımı yapan kapsamlı bir servistir. Ankara’nın her bir ilçe ve semtinde olduğu gibi firmamız Balgat’ta da hizmetlerini aralıksız sürdürmektedir.

Viessmann tüm ülkede olduğu gibi Ankara’da da geniş bir kullanıcı profiline sahiptir. Kaliteli cihazları ile uzun yıllar kullanım kolaylığı yaşatan Viessmann pek çok modeli ile evlere giriyor.

Ankara’da Viessmann marka cihazlar konusunda geçmişten bugüne yaptığımız çalışmalar işimizde ne denli titiz olduğumuzun göstergesidir. Firmamız İso 9001 belgelidir ve teknisyenleriniz hepsi sertifikalıdır. Bu anlamda Balgat’ta Viessmann cihazlar konusunda alacağınız tüm teknik destek profesyonel olmaktadır.

Balgat Viessmann Servisi olarak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak işlemlerimizi yapmaktayız. Bu anlamda ekonomik, hızlı ve garantili işlemler ile sizleri sıkmadan ve yormadan bakım onarım yapıyoruz.

Diğer tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi kombi, klima ve şofbenlerin de yıllık bakımlarının yapılmasını tavsiye ediyoruz. Özellikle Viessmann cihazlar konusunda uzman bir ekipten destek almanız son derece önemlidir. Viessmann klimaları bahar aylarının gelmesi ile beraber ev ve işyerlerinde sık bir şekilde kullanılmaya başlanıyor. Ancak klimalar bazen hiç anlam verilemeyen bir şekilde çalışmayı durdurabiliyor.

Eğer klimanız çalışmıyor ise öncelikle birkaç kontrolü kendiniz yapabilirsiniz. Klima ünitenizin çalışması için belirli bir voltajda enerjiye ihtiyaç duyar. Elektriklerinizden herhangi bir sorun olmadığından emin olmalısınız. Bu anlamda sigortalarınızı da kontrol etmeyi unutmamalısınız. Problem priz ya da kablolardan da çıkmış olabilir. Klimanızın kalbi diyebileceğimiz kompresörde bir arıza ortaya çıkmış ise çalışmama durumu olabilir.

Fan motoru da mutlaka klima kontrolü sırasında elden geçirilmelidir. Uzaktan kumanda ayarlarınızın yapılmış olması önemlidir. Yaz ve kış modlarına uygun bir ayar ile cihazınızdan daha iyi verim alabilirsiniz. Uzaktan kumandanızın sinyal alıp verdiğinden emin olmak için teknisyenlerimiz kontrol sağlayacaklardır. Klimanız ile ilgili ufak ayar detaylarını kılavuzundan okuyabilirsiniz.

Ancak klima hala size yanıt vermiyor ise sorun daha mekanik olabilir. Böyle bir durumda Balgat Viessmann Servisi ekiplerimizden vakit kaybetmeden destek isteyiniz. Haftanın 7 günü 24 saati Balgat sakinleri için kombi, klima ve şofben onarım hizmeti sağlayan firmamız nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktadır.

Bu anlamda gece gündüz fark etmeden bizden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Viessmann cihazlar konusunda işini iyi yapan, donanımlı ve sonuç odaklı bir servis arıyorsanız Ankara’nın 25 yıllık firmasına rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!