Batıkent Alarko Servisi

Alarko Servisi

Kombi ve klima gibi cihazlar yaşamı kolaylaştırmaktadır. Ancak bu cihazların kullanımında birtakım hususlara dikkat edilmezse, tehlikeli olabilirler. Batıkent Alarko servisi yaşam alanlarında kullanılan ısıtma ve soğutma sistemlerinin yılda bir kez bakımlarının ve temizliğinin yapılmasını tavsiye etmektedir.

Kış aylarında kombi kullanımında cihazın çalışmasından yüksek bir performans elde edebilmek için kombinin gaz ayarlarının mutlaka yapılması ve su seviyesinin de sürekli kontrol altında tutulması gerekmektedir. Kombilerde ideal su seviyesinin 1.5 bar olması gerekir. Ayrıca kombi bakımında kombi yanma odasının temizliği ve tesisatın bütün detaylarıyla gözden geçirilmesine ihtiyaç vardır. Batıkent Alarko servisi deneyimli teknik ekiple sizlere sunduğu hizmetlerde hızlı, temiz ve güvenli bir çalışma sergilemektedir.

Kombi ve klimaların dışında şofben arızaları ve bakımı konusunda da hizmet sunan ekibimiz, arıza durumundaki parça değişimlerinde, tamamen orijinal yedek parça kullanmaktadır. Bu sayede cihazlar daha güvenli ve yüksek performanslı çalışmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerde garanti başlangıcı yapılmaktadır. Sizlere ısıtma ve soğutma sistemlerinin her türlü bakım, onarım ve montajında profesyonel çözümler sunan firmamızı güvenle arayabilirsiniz.