Batıkent Alarko Servisi

Kombi ve klima gibi cihazlar yaşamı kolaylaştırmaktadır. Ancak bu cihazların kullanımında birtakım hususlara dikkat edilmezse, tehlikeli olabilirler. Batıkent Alarko servisi yaşam alanlarında kullanılan ısıtma ve soğutma sistemlerinin yılda bir kez bakımlarının ve temizliğinin yapılmasını tavsiye etmektedir.

Kış aylarında kombi kullanımında cihazın çalışmasından yüksek bir performans elde edebilmek için kombinin gaz ayarlarının mutlaka yapılması ve su seviyesinin de sürekli kontrol altında tutulması gerekmektedir. Kombilerde ideal su seviyesinin 1.5 bar olması gerekir.

Ayrıca kombi bakımında kombi yanma odasının temizliği ve tesisatın bütün detaylarıyla gözden geçirilmesine ihtiyaç vardır. Batıkent Alarko servisi deneyimli teknik ekiple sizlere sunduğu hizmetlerde hızlı, temiz ve güvenli bir çalışma sergilemektedir.

Kombi ve klimaların dışında şofben arızaları ve bakımı konusunda da hizmet sunan ekibimiz, arıza durumundaki parça değişimlerinde, tamamen orijinal yedek parça kullanmaktadır.

Bu sayede cihazlar daha güvenli ve yüksek performanslı çalışmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerde garanti başlangıcı yapılmaktadır. Sizlere ısıtma ve soğutma sistemlerinin her türlü bakım, onarım ve montajında profesyonel çözümler sunan firmamızı güvenle arayabilirsiniz.

Batıkent Alarko Servisi alanında uzman teknisyenleri ile Batıkent ve çevresinde Alarko cihazlarını tercih etmiş olan kişilere garantili bakım onarım hizmeti sunan şehrin en köklü Alarko firmasıdır. Alarko kombiklimaşofben ve kazan denildiği zaman akıllara ilk gelen markalardan bir tanesidir. Batıkent mahalle ve bölgesinde de Alarko markasını tercih eden insanlar bulunmaktadır. Alarko marka cihazlarında sorun yaşayan herkese gece gündüz demeden gerekli bakım onarım desteğini sağlamaktayız.

Kombiler konusunda farklı arıza kayıtları ile karşılaşabiliyoruz. Mesela kombiniz yeteri kadar ısıtmıyorsa radyatörleri kontrol etmek gerekecektir. Radyatör vanaları açık değilse açılmalıdır. Bununla beraber gaz ve elektrik ayarları da kontrol edilmelidir. Radyatörden kombiye gelen dönüş hattı tıkanmış olabilir. Tıkanma durumlarında cihazınızdaki performans düşecektir. Batıkent Alarko Servisi ekiplerimiz yıllık bakım kapsamında temizlik işlemlerini de sizler için kapsamlı bir şekilde yapmaktadır.

Alarko marka kazanlar merkezi ısıtma sistemleri konusunda da sık tercih edilmektedir. Ancak bazen kazanlar konusunda müşterilerimiz bizlerden yardım isteyebilmektedirler. Kazandan duman çıkması sorunu şeklinde bir takım şikâyetler alabiliyoruz. Kazan yakıtı tam yakmadan atıyor ise kazan yakıt besleme süresini azaltmayı deneyiniz. İki saat bekledikten sonra durumu kontrol ediniz ve eğer bir değişiklik yok ise vakit kaybetmeden Batıkent Alarko Servisi çağrı merkezimizi arayarak yardım talebinde bulununuz.

Günün 24 saati aralıksız sıcak su sağlayan şofbenler Alarko markası altında hayli kullanışlı bir şekilde evlerde ve işletmelerde yerini almaktadır. Şofben kullanıcılarından banyodayken sıcak suyun soğumasına dair pek çok arıza kaydı ile karşılaşabiliyoruz. Şofbenler basınç dahilinde su akışını sağlarlar. Bu basınç sürekli değiştiğinden su bir sıcak bir soğuk şeklinde akış sağlamaktadır. Şofbenden geçen su miktarı basınca göre değişebilir. Bu durum normal olarak görülür.

Bu sebeple bizler müşterilerimize cihaz ile sıcak suyun kullanılacağı alanın yakın olmasını öneriyoruz. Ayrıca eğer sıcak su geç geliyor şeklinde bir şikâyetiniz var ise regülatör kullanımı ile bu sorunu çözmenize yardımcı oluyoruz. Alarko marka şofbenler konusunda aklınıza takılan bir şey olduğunda ya da teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda Batıkent Alarko Servisi tek numaramızdan bizlere günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Batıkent sakinleri bizlere daha rahat ulaşabilsin ve herhangi bir şekilde mağdur olmasın diye nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Batıkent Alarko Servisi operasyon merkezimiz günün her saati gece gündüz demeden ulaşılabilir durumdadır. Ayrıca Alarko marka cihazlarınız için her türlü orijinal yedek parça donanımlı atölyemizde bulunmaktadır. Firma olarak kesinlikle yan sanayi parça kullanmamaktayız. Garantili, ekonomik ve hızlı teknik hizmet almak isterseniz doğru adrestesiniz.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!