Batıkent Arçelik Servisi

Batıkent Arçelik Servisi, hemen hemen şehrimizin hemen her bölgesinde kullanılan bir marka olan Arçelik markasının tüm cihazlarınıza sizler için garantili bakım ve onarım sağlayan 25 yıllık bir firmadır.

Arçelik markasının birbirinden kullanışlı şofbenklima, beyaz eşya ve televizyonları bulunmaktadır. Yıllardır evlerde ve işyerlerinde yerini alan bu cihazlar yıllık bakım ve temizliği ile sizlerin ihtiyaçlarını maksimumda karşılamaktadır. Ancak bazen beklenmedik arızalar ortaya çıkabiliyor ki böyle durumlarda acil müdahale gerekir.

Arçelik marka cihazlar konusunda gerekli eğitimleri almış ekibimiz sizlere vakit kaybetmeden anında yetişmekte ve cihazınızdaki sorunu hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Batıkent sakinlerine yıllardır ister yerinde ister donanımlı atölyemizde yardımcı olduk ve olmaya da devam ediyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile sorunun kaynağını buluyor ve hızlı bir şekilde onarımını gerçekleştiriyoruz. İso 9001 belgeli firmamız gezici servis araçları ile teknisyenlerini göndermekte ve Batıkent bölgesinin neresinde olursanız olun cihazlarınıza gerekli bakımı Batıkent Arçelik Servisi güvencesi ile sağlamaktadır.

Beyaz eşyalar Arçelik markasının en yoğun kullanılan eşyalarıdır. Beyaz eşyalar konusunda alacağınız bir takım tedbirler ile cihazlarınızın ömrünü uzatmanız mümkündür. Bulaşık makinelerinde ise kullandığınız sepet paslanmış ise hiçbir şekilde kullanmayın ve mutlaka en hızlı şekilde değiştirin. Eğer bulaşıklar aşırı yağlı ise mutlaka önceden bir su tutun.

Bulaşık kırıntısı kalmamasını sağlayın ki lekeler daha rahat çıkabilsin ve makineye zarar vermesin. Doğru parlatıcı ve tuz kullanımı ile cihazınızın ömrünü uzatabilir ve daha iyi verim alabilirsiniz. Çamaşır makinenizi gereğinden fazla doldurmayın ve doğru programda çalıştırmayı unutmayın.

Çamaşır tipine uygun program denemelisiniz. Arçelik bulaşık ve çamaşır makinesine dair yaşayacağınız sorunlarda Batıkent Arçelik Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçiniz.

Buzdolaplarınızda enerji tasarrufu sağlamak adına mutlaka A++ cihazlar tercih etmeye çalışın. Ayrıca eğer buzlanmanın önüne geçmek istiyorsanız mutlaka cihazınızın hiçbir yerinden hava almadığına emin olun. Kapı lastikleri eskimiş ise vakit kaybetmeden değişimini gerçekleştirin.

Dondurucu bölümünde kesinlikle çok fazla gıda biriktirmeyin ve ağzına kadar doldurmayın. Bu cihazınızın kartını yakabilecek bir soruna neden olabilir. Buzdolabınızla ilgili yaşayacağınız sorunlarda Batıkent Arçelik Servisi çağrı merkezimizi aramaktan çekinmeyin.

Arçelik şofbenler günün hemen her saati sıcak su almanızı sağlayan cihazlardır. Eğer sıcak sıcak alamıyorsanız termosifonda sorun olabilir. Kademe anahtarı bozulmuş ise cihaz suyu ısıtmıyor olabilir. Cihazınızda bir yüksek basınç sorunu var ise mutlaka ayarı yapılmalıdır.

Arçelik şofbeninizin LED ekranında eğer herhangi bir yazı ya da sayı yok ise elektrikle ilgili bir sorun olabilir ya da ana kartında hasar olabilir. Kontrol için Batıkent Arçelik Servisi teknik ekibimizden mutlaka destek alınız.

Kaliteli ve modern üretimi ile ön plana çıkmış bir markanın güçlü ve güvenilir servis hizmetinden yararlanmak gerçekten bir ayrıcalıktır. Bilinçli ve uzmanlık konusunda kendini ispatlamış personel 24 saat nöbet tutuyorum ve yardım konusunda size hemen destek sağlıyor.

Sürekli büyüyen ve daha bununla bitmeyen hizmetleri ile beraber Batıkent Arçelik Servisi oldukça yaygın ve donanımlı bir hizmet sunmaya devam ediyor. Burada siz müşterilere düşen önemli konular var. Elektrikle çalışan bir cihazın sağlıklı bir şekilde çalışmasını sürdürmesi elektrik hattı topraklama sistemine bağlıdır.

Aksi halde dalgalanma da elektrik telafi edilemez sonuçlar ortaya koyabilir. İnsanların bulunduğu her yerde kaliteli bir servis hizmeti aynı zamanda işçilik ve parça garantisi ile birlikte insanlara güven vermeye devam ediyor.

Her zaman nazik ve her zaman yeterli olan personel empati konusunu çok iyi biliyor ve insanlarla çok iyi anlaşıyor. Hizmetinden faydalanmayı düşündüğünüz firmanın önemli bir noktası olan Batıkent Arçelik Sservisi hemen her yerde karşınızda ve hizmetinizde.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!