Batıkent Ariston Servisi

Batıkent Ariston servisi olarak siz değerli Ankaralılara, Ariston markalı klima, kombi, şofben ve tüm beyaz eşyalarınızla ilgili tüm montaj, bakım ve onarım ihtiyaçlarınıza profesyonel ekibimiz ve %100 orijinal yedek parçalarımız ile 7 gün 24 saat esasına göre hizmet vermekteyiz.

Uzun yıllar kullanmak amacıyla satın almış olduğunuz dünya markası Ariston ürünlerinizi, arzu ettiğiniz süre boyunca sorunsuz kullanabilmenizin tek yolu, Batıkent Ariston servisi gibi, yetkili ve garantili hizmet sunan bir servis sağlayıcı ile çalışmanızdır. Bu sayede tarafınıza verilen hizmetin kalitesinden memnun kalabilirsiniz.

Batıkent Ariston servisi olarak, tüm Ariston cihazlarınızda onarımı yapılırken kullanılan parçanın bir yıl içerisinde bozulması halinde, işçilik ücreti talebinde bulunmamakta ve ücretsiz değişimini gerçekleştirmekteyiz.

Kullanımınız esnasında Ariston kombinizden normalden fazla bir ses çıktığını duyarsanız, bu durum suyun sirkülasyonunu sağlayan pompada veya atık gazı tahliye eden fanda arıza olduğunun göstergesidir. Cihazınızın zarar görmemesi adın en kısa sürede Batıkent Ariston servisine ulaşırsanız, sorununuzu ivedilikle ortadan kaldırırız.

Ariston kombinizin dış gövdesinde aşırı ışınma varsa, bu durum yanma odasının dolduğunu gösterir. En kısa sürede profesyonel temizlik işlemlerinin gerçekleştirilmesi için Batıkent Ariston servisine ulaşın.

Ariston kombilerde bar basıncı 1.5 ile 2.0 arasında sabit olmalıdır. Cihazınız çalışırken bar basıncında düşme ya da yükselme gerçekleşiyorsa cihazınızda basınç sorunu vardır. Batıkent Ariston servisi ile irtibata geçin, sorunu en kısa sürede ortadan kaldıralım.

Batıkent Ariston servisi olarak, Ariston kombilerinizin suyunun sık değişiminin sistemin paslanmasını hızlandıracağını, iki yılda bir kombi suyunun değişiminin yeterli olacağını hatırlatmak isteriz.

Ariston klima satın alırken kışın da randımanlı bir şekilde ısınmak istiyorsanız mutlaka inverter klima tipini tercih etmelisiniz. Ariston klimalarınızın gaz kontrollerini sıklıkla yapılması gereklidir, cihazın gazsız çalışması durumunda kompresörünün yanması sonucu, cihazınız kullanılmaz hale gelir. Batıkent Ariston servisi, klima gaz kontrollerinizi son teknoloji ekipmanları ve uzman ekibi ile gerçekleştirmektedir.

Ariston buzdolabınız yeterince soğutmuyorsa, 4-5 saniyede çıt çıt diye ses duyuyorsanız, buzdolabınızın kompresörü bozulmuş demektir. Batıkent Ariston servisi, garantili yedek parça ve uzman kadrosu ile sorununuzu ortadan kaldıracaktır.

Ariston buzdolabınızda aşırı dondurma dikkatinizi çekerse bu durum cihazınızın ısıtıcılarında sorun olduğunu gösterir. Yiyeceklerinizin bozulmaması ve sağlığınız için tehdit oluşturmaması için en kısa sürede Batıkent Ariston servisine ulaşın, sorunu yerinde çözelim.

Ariston çamaşır makinelerinizi banyoda kullanıyorsanız, mutlaka ıslanmasını engelleyin. Bu durum cihazınızın daha hızlı bozulmasına neden olur. Bulunduğunuz bölgede düşük voltaj sorunu var ise Batıkent Ariston servisine ulaşarak regülatör temin etmemizi isteyin. Bu sayede ürününüzü uzun soluklu kullanabileceksiniz.

Ariston Çayyolu servisi olarak siz değerli müşterilerimize en önemli tavsiyemiz hiçbir Ariston cihazlarınıza yetkisi, eğitimi ve bilgisi olmayan kişilerin müdahale etmesine izin vermemeniz. Aksi takdirde cihazlarınızda geri dönülmeyecek hasarlar oluşabilir.

Evlerde kullanılan beyaz eşyalar sadece bunlarla sınırlı değildir. Kullanıldığı mekanı ısıtma ve soğutma görevini yerine getiren klima cihazları da vardır. Ayrıca sıcak su ihtiyacı ve kışın soğuk havaların etkisinden korunmak için kombi cihazları da evlerin vazgeçilmezlerindendir.

Banyolarda ise çamaşır makinesi, kıyafetlerin temizliği için sıklıkla kullanılan ev eşyalarındandır. İşte kullanıcılar için ayrı ayrı önemi olan bu eşyalarla ilgili Batıkent Ariston servisi, gerekli tüm donanıma sahip olarak hizmetlerini gerçekleştirir.

Tüm cihazların kendi teknolojik özelliklerine göre dönem dönem bakımlarının yaptırılması gerekir. Ancak en sık kullanılan klimalar için bazı hizmet detaylarından bahsedilmesi gerekirse; öncelikle kullanılacağı mekan için doğru klima modelinin seçilmiş olması gerekir.

Ardından seçilen klima için doğru keşif ve uygun montaj işlemi yapılır. Montaj işlemi tamamlandığında klima gaz kaçağı tespiti için kontroller gerçekleştirilir. Gerekli görülürse, iç ve dış ünite nakil ve yer değişim işlemi yapılır.

Periyodik bakımlarda; kimyasal temizlik ve bakım ile birlikte kapasitör arızası tespiti ve gerekiyorsa tamiri yapılır. Klima kartı için de kontroller yapılıp, değişim yapılabilir. Ayrıca kompresör arızası söz konusu ise, giderilir ya da değişimi gerçekleştirilir. Tüm işlemler temiz çalışma ortamıyla ve etrafa zarar verilmeden  Batıkent ariston servisi uzmanları tarafından gerçekleştirilir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!