Batıkent Baymak Servisi

Baymak Servisi

Batıkent Baymak Servisi elinden gelenin en iyisini yapmak için çalışmaktadır. Kombi, klima ve şofben gibi beyaz eşyalarda her türlü montaj, tamir ve arıza giderme işlemi yapılır. Güvenliğiniz için en iyisini hedefleyen Batıkent baymak servisi teknik onarım ve bakım için iletişim adresinden evlerinize gelmektedir. Operasyon merkezimiz sizlerden gelen arıza veya bakım çağrılarınıza anında yanıt vererek ilgili personeli yönlendirmektedir. Zaman kısıtlamamız yoktur, günün her saati sizlere ulaşabilme imkanımız vardır.

Baymak servis ile klima montaj işlemi de yapılmaktadır.Klimanın konumlanması için yer tespiti konusunda doğru keşif yaparak en iyi şekilde monte etmektedir. Ayrıca klimanızı alırken bulunduğunuz ortamın konumuna ve büyüklüğüne göre size yardımcı olur. Klimanızda herhangi bir arıza ya da gaz kaçağı mevcutsa gaz kaçağı tespiti yapılarak sıkıntınızdan kurtarır.

Ayrıca klimanızdan yeterli verim alabilmek için her yıl bir kere bakım ve temizlik yaptırmak gerekmektedir. Bu bakım ve temizlik için en iyisini sunan Batıkent Baymak Servisi içinizi rahat ettirecektir.Klimanızın tamiri için başvurduğunuz taktirde parça değişimi orijinaldir ve gerekli şartlara uygun olarak değişim yapılmaktadır. 

Ayrıca Baymak servisi olarak şofben ve kombi tamiri bakımı ve montajı  için de en iyisini yapmaktayız. Kombinizi taktıktan sonra kontrolünü yapan Baymak Servisi, gerektiğinde garantili olarak orijinal parça değişimini gerçekleştirmektedir. Kombilerinizin bozulma sebeplerinden biri tasarruf için evde bazı peteklerin kapalı tutulmasıdır.

Aslında tasarruf etme amacı düşünülerek yapılan bu işlen, tam aksine zarar verici olmakta, ciddi sıkıntılar yaratmaktadır. Belirli bir seviyede tutularak kısık şekilde yanması sağlanan kombi daha az gaz tüketecektir. Çünkü tamamen kapattığınızda ortam soğuyacak, tekrar sıcaklık elde etmek için ve ısı sağlamak için aşırı miktarda gaz harcayacaktır.

Yerden ısıtmalı ev ve iş yerlerinde sisteme uygun kombi seçimi yapılmalıdır. Tesisat işinde de uygun malzeme kullanılmalı, kalitesiz ürün kullanarak ileride buyük sorunlar yaşanmasına kapı açılmamalıdır. Eğer en üst katta oturuyorsanız ve ısınamıyorsanız çatı izolasyonunuzu da kontrol ettiriniz. Dış cephe mantolama ve ısı yalıtımı da ekonomik bir kış geçirmenizin anahtarıdır. Cift camlı doğramalar da bu tasarrufa karkı sağlayacaktır.

Batıkent Baymak Servisi müstakil evler için kat kaloriferi kullanmanızı önermektedir. Bu cihazlar yüksek seviyede konfor ve tasarruf sağlamaktdır. Sıcak su elde etmek ve ısınmak için gayet uygun olan bu cihazlar kombi ürünlerine nazaran biraz pahalı olmasına karşın kullanmaya başladıktan sonra kısa bir süreçte kendisini emorti etmektedir.

Batıkent Baymak Servisi kombi klima şofben gibi cihazlarınızın ana program kartı arızalarını da kendi bünyesinde onarmaktadır. Elektrikte yaşanan dalgalanmalar neticesinde oluşan bu can sıkıcı durum aslında maliyetlidir, ama biz tüketicilerimizin mağduriyetini asgariye indirmek için düşük kar marjları ile ve uygun fiyatlarla bu sorununuzu da kolayca ortadan kaldırıyoruz. Baymak adına yakışan bbir çalışma temposu içinde olan ekiplerimiz çalışkanlığı ve çözüm odaklı çalışmaları ile de dikkat çekmektedir..