Batıkent Baymak Servisi

Batıkent Baymak Servisi elinden gelenin en iyisini yapmak için çalışmaktadır. Kombi, klima ve şofben gibi beyaz eşyalarda her türlü montaj, tamir ve arıza giderme işlemi yapılır. Güvenliğiniz için en iyisini hedefleyen Batıkent baymak servisi teknik onarım ve bakım için iletişim adresinden evlerinize gelmektedir. Operasyon merkezimiz sizlerden gelen arıza veya bakım çağrılarınıza anında yanıt vererek ilgili personeli yönlendirmektedir. Zaman kısıtlamamız yoktur, günün her saati sizlere ulaşabilme imkanımız vardır.

Baymak servis ile klima montaj işlemi de yapılmaktadır.Klimanın konumlanması için yer tespiti konusunda doğru keşif yaparak en iyi şekilde monte etmektedir. Ayrıca klimanızı alırken bulunduğunuz ortamın konumuna ve büyüklüğüne göre size yardımcı olur. Klimanızda herhangi bir arıza ya da gaz kaçağı mevcutsa gaz kaçağı tespiti yapılarak sıkıntınızdan kurtarır.

Batıkent Baymak Klima Servisi

Ayrıca klimanızdan yeterli verim alabilmek için her yıl bir kere bakım ve temizlik yaptırmak gerekmektedir. Bu bakım ve temizlik için en iyisini sunan Batıkent Baymak Servisi içinizi rahat ettirecektir.Klimanızın tamiri için başvurduğunuz taktirde parça değişimi orijinaldir ve gerekli şartlara uygun olarak değişim yapılmaktadır.

Ayrıca Baymak servisi olarak şofben ve kombi tamiri bakımı ve montajı  için de en iyisini yapmaktayız. Kombinizi taktıktan sonra kontrolünü yapan Baymak Servisi, gerektiğinde garantili olarak orijinal parça değişimini gerçekleştirmektedir. Kombilerinizin bozulma sebeplerinden biri tasarruf için evde bazı peteklerin kapalı tutulmasıdır.

Aslında tasarruf etme amacı düşünülerek yapılan bu işlen, tam aksine zarar verici olmakta, ciddi sıkıntılar yaratmaktadır. Belirli bir seviyede tutularak kısık şekilde yanması sağlanan kombi daha az gaz tüketecektir. Çünkü tamamen kapattığınızda ortam soğuyacak, tekrar sıcaklık elde etmek için ve ısı sağlamak için aşırı miktarda gaz harcayacaktır.

Baymak klimalar özellikle sıcak bahar ve yaz günlerinde hem evlerde hem de ofislerde yoğun bir şekilde kullanılıyor. Klimalarda karşımıza çıkan arıza tiplerinden bir tanesi de sistem kısa devre sorunudur. Klimanız kısa devre yapıyorsa, kapanıp yeniden açılıyorsa kondansatör veya buharlaştırıcı kirli olabilmekle beraber temizlemeye ihtiyacı var demektir.

Ünitenin temizleme işleminin yapılması için Batıkent Baymak Servisi operasyon merkezimizden yardım alabilirsiniz. Gerekli bakım ve kontrollerden sonra klimanız eski performansında çalışmaya devam edecektir.

Modeli ne olursa olsun Baymak marka tüm cihazlarınız için kapsamlı bakım hizmeti için Batıkent Baymak Servisi teknik birimimizi arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz. Gezici servis ekiplerimiz yerinde çözüm odaklı ve ekonomik işlemleri ile cihazınızdaki sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Batıkent Baymak Kombi Servisi

Yerden ısıtmalı ev ve iş yerlerinde sisteme uygun kombi seçimi yapılmalıdır. Tesisat işinde de uygun malzeme kullanılmalı, kalitesiz ürün kullanarak ileride buyük sorunlar yaşanmasına kapı açılmamalıdır. Eğer en üst katta oturuyorsanız ve ısınamıyorsanız çatı izolasyonunuzu da kontrol ettiriniz. Dış cephe mantolama ve ısı yalıtımı da ekonomik bir kış geçirmenizin anahtarıdır. Cift camlı doğramalar da bu tasarrufa karkı sağlayacaktır.

Batıkent Baymak Servisi müstakil evler için kat kaloriferi kullanmanızı önermektedir. Bu cihazlar yüksek seviyede konfor ve tasarruf sağlamaktdır. Sıcak su elde etmek ve ısınmak için gayet uygun olan bu cihazlar kombi ürünlerine nazaran biraz pahalı olmasına karşın kullanmaya başladıktan sonra kısa bir süreçte kendisini emorti etmektedir.

Batıkent Baymak Servisi kombi klima şofben gibi cihazlarınızın ana program kartı arızalarını da kendi bünyesinde onarmaktadır. Elektrikte yaşanan dalgalanmalar neticesinde oluşan bu can sıkıcı durum aslında maliyetlidir, ama biz tüketicilerimizin mağduriyetini asgariye indirmek için düşük kar marjları ile ve uygun fiyatlarla bu sorununuzu da kolayca ortadan kaldırıyoruz. Baymak adına yakışan bbir çalışma temposu içinde olan ekiplerimiz çalışkanlığı ve çözüm odaklı çalışmaları ile de dikkat çekmektedir..

Batıkent Baymak Servisi, sizlerin ev ve işyerlerinizde ısıtma, soğutma işlemlerini yaptığınız kullanışlı cihazlarınız kombi, klima ve şofbenlerde gerekli tüm bakım onarım işlemlerini yapar. Kombi, klima, şofben ve kazanların yıllık bakımlar dahilinde gayet iyi bir performansta çalıştığını belirtmek gerekiyor.

Baymak markası bu tür cihazlarda hayli iyi işler ortaya koymakta ve insanların ihtiyacını karşılamaktadır. Batıkent sakinleri Baymak marka cihazlarında yaşadıkları her tür sorunda bizlerden garantili bakım ve onarım desteği alabiliyorlar. Bizim için önemli olan daima müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu sebeple kurumsal hizmet anlayışı ile müşterimizin beklenti ve isteklerini göz önüne alarak işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Ev ya da işletmelerin günlük ihtiyaçlarının giderilmesi için hem sıcak su hem de ısıtma-soğutma işleminin eksiksiz bir şekilde yapılması önemlidir. Ancak bazı durumlarda bu cihazlar gerekli ısıtma-soğutma işlemlerini yapamayabiliyorlar.

Bu durum yıllık bakım ihmalinden ya da üretimden kaynaklı parça arızalarından kaynaklanabiliyor. Bizler için önemli olan arızanın kaynağını bularak doğru yöntemle onarmaktır. Bu bağlamda Batıkent Baymak Servisi garantisi ile işlemlerimizi yürütmekteyiz.

Batıkent Baymak Şofben Servisi

Şofbenler baymak markasının en çok kullanılan cihazlarından bir tanesidir. Günün 24 saati şofbenlerinizden sıcak su temin etmeniz mümkündür. Ancak bazı arıza durumlarında cihazınız çalışmayı durdurarak kendisini koruma alacaktır. Bu tip durumlarda arızanın kaynağını bilmeniz çözüm açısından da sizlere yardımcı olacaktır. Şofbenlerde görülebilen sorunlardan bir tanesi fan arızası ve veri bağlantı sorunudur.

Baymak şofbeninizde fan sorunu ortaya çıkmış ise gaz yolunda bir arıza ortaya çıkmış demektir. Fanın yanında ana kartında elden geçmesi son derece önemlidir. Parça ve bağlantı kontrollerini Batıkent Baymak Servisi teknisyenlerimiz sizler için gerçekleştirecektir.

Veri bağlantı sorunu ise veri bağlantılarının kontrolünü gerektirdiğinden yine profesyonel bir ele ihtiyaç duyacaktır. Herhangi bir müdahalede bulunmadan ekiplerimizden gelecek yardımı beklemelisiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!