Batıkent Bosch Servisi

Bosch Servisi

Batıkent Bosch servisi ekipleri beyaz eşya bakım ve onarım tecrübesiyle alanında profesyonel hizmetler verir. Konusunda deneyimli olan ekiplerimiz çamaşır makinesi veya buzdolabının ihtiyacı olan bakım ve onarımı yaparak yaşanan sorunun tekrar edilmemesini sağlar. Beyaz eşya servisi ekiplerimiz bakım hizmetlerinin yanı sıra onarım çalışmaları, yedek parça ve aksesuar temininde de müşterilerinin yanındadır.

Her türlü bulaşık makinesi ve klima bakımı için ekiplerimizden gün boyu istediğiniz saate randevu alabilirsiniz. Batıkent Bosch servisi hizmetleri dahilinde ekiplerimizden ücretsiz keşif ve kurulum yardımı da alabilirsiniz. Cihazlarınızın daha uzun süreli ve verimli çalışması için zorunlu olan periyodik bakım işlemleri firmamızın sunduğu ekonomik listeler ve avantajlı ödeme seçenekleriyle sorun olmaktan çıkar. Mobil ekiplerimiz konusunda uzman ekiplerden oluşur ve yaşanan sorunun çözümüne odaklı çalışmalar ortaya koyar.

Bosch kombi servisi ekiplerimizle hemen iletişime geçerek kış mevsimi öncesinde cihazınız için bakım yaptırabilir ve soğuklar başlamadan tamir gerektiren bölümlerini düzelttirebilirsiniz. Ankara`da istediğiniz her bölgeden ekiplerimize ulaşabilir, her model ve marka beyaz eşyanız, küçük ev aletleriniz, kombi veya şofben modelleriniz için servis talebi oluşturabilirsiniz.