Batıkent Bosch Servisi

Batıkent Bosch Servisi Ankara Batıkent ve çevresinde bulabileceğiniz en geniş hizmet ağına sahip deneyimli, köklü bir firmadır. Bosch markası ülkemizde yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Ürettiği kaliteli beyaz eşyakombiklima şofben gibi cihazları ile hem evlerde hem de işyerlerinde hayatı kolaylaştırmaktadır.

Bosch marka cihazlar her ne kadar kaliteli olsalar da bazen hiç beklenmedik anlarda bir takım arızalar ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda profesyonel destek isteyen Batıkent sakini müşterilerimiz gece gündüz demeden bizimle iletişime geçerek teknik destek alabiliyor.

Alanında uzman Bosch teknisyenlerimiz ile yıllardır her tür arıza karşısında gerekli müdahalelerde bulunduk, bulunmaya devam ediyoruz. İso 9001 belgeli firmamız müşteri memnuniyeti odaklı işlemlerini hayata geçiriyor ve cihazlardaki sorunu hızlı bir şekilde ortadan kaldırıyor.

Bosch marka cihazlarınızın kapsamlı bakımını isterseniz donanımlı atölyemizde sizlere bu konuda yardımcı olmaktayız. Ancak aniden ortaya çıkmış arıza kayıtlarında sizlere yerinde ve sonuç odaklı işlemlerimizle yardımcı olmaktayız. Batıkent Bosch Servisi Batıkent sakinlerinin sadece tek bir telefonu ile garantili ve ekonomik hizmet götürüyor.

Bosch markasının mutfaklarda yoğun bir şekilde kullanılan cihazlarından bir tanesi bulaşık makineleridir. Zamanla bu makinelerde kireç, yağ gibi cihazın çalışmasını engelleyecek maddeler birikebilir. Bulaşık makinesi duvarlarında oluşabilecek pas rengindeki bu madde ile cihazınız performanstan düşer.

Ayrıca bulaşıkların iyi yıkanmaması, su devrinin düşük olması, program ayarında bozulma gibi sorunlar da bulaşık makinelerinde sık rastladığımız durumlardır. Bosch marka bulaşık makinelerinize dair her türlü bakım ve onarım işlemi Batıkent Bosch Servisi ekibimiz tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Çamaşır makineleri de Bosch markası altında yoğun şekilde kullanılan cihazlardır. Çamaşır makinelerinde karşımıza çıkan sorunlar arasında su almama, boşaltmama, program takılması, rezistans arızası, elektrik devre arızası, elektronik kart arızası, iyi yıkamama gibi problemlerle sık bir şekilde karşılaşıyoruz.

Çamaşır makinenizde oluşabilecek herhangi bir tekleme, arızada öncelikle Batıkent Bosch Servisi çağrı merkezimizi arayabilir ve uzman görüşü alabilirsiniz. Eğer cihazınızda ciddi bir problem çıkmış ise ekiplerimiz sizlere hızla yardımcı olacaktır.

Bosch marka kurutma makinelerinde kurutmanın iyi yapılamadığına dair şikâyetler alabiliyoruz. Eğer cihazını kurutmayı verimli bir şekilde yapamıyor ise lif filtreleri tıkanmış olabilir, yanlış program seçilmiş olabilir ya da cihazınız hava sirkülasyonu sağlayamadığı için çamaşırları nemli çıkarıyor olabilir. Kurutma makinenizde sorunu ortadan kaldırma adına Batıkent Bosch Servisi uzman teknik birimlerimiz sizlere yerinde, hızlı ve çözüm odaklı hizmet sunacaktır.

Bosch markasının buzdolabı, dondurucu, kombi ya da klima gibi cihazlarında da yaşayacağınız her tür sorun için Batıkent Bosch Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz. Gezici servis araçlarımız ile hareket etiğimizden Batıkent sakinlerine hiçbir şekilde zaman sorunu yaşatmadan işlemlerimizi tamamlıyoruz.

Batıkent Bosch servisi ekipleri beyaz eşya bakım ve onarım tecrübesiyle alanında profesyonel hizmetler verir. Konusunda deneyimli olan ekiplerimiz çamaşır makinesi veya buzdolabının ihtiyacı olan bakım ve onarımı yaparak yaşanan sorunun tekrar edilmemesini sağlar. Beyaz eşya servisi ekiplerimiz bakım hizmetlerinin yanı sıra onarım çalışmaları, yedek parça ve aksesuar temininde de müşterilerinin yanındadır.

Her türlü bulaşık makinesi ve klima bakımı için ekiplerimizden gün boyu istediğiniz saate randevu alabilirsiniz. Batıkent Bosch servisi hizmetleri dahilinde ekiplerimizden ücretsiz keşif ve kurulum yardımı da alabilirsiniz. Cihazlarınızın daha uzun süreli ve verimli çalışması için zorunlu olan periyodik bakım işlemleri firmamızın sunduğu ekonomik listeler ve avantajlı ödeme seçenekleriyle sorun olmaktan çıkar. Mobil ekiplerimiz konusunda uzman ekiplerden oluşur ve yaşanan sorunun çözümüne odaklı çalışmalar ortaya koyar.

Bosch kombi servisi ekiplerimizle hemen iletişime geçerek kış mevsimi öncesinde cihazınız için bakım yaptırabilir ve soğuklar başlamadan tamir gerektiren bölümlerini düzelttirebilirsiniz. Ankara`da istediğiniz her bölgeden ekiplerimize ulaşabilir, her model ve marka beyaz eşyanız, küçük ev aletleriniz, kombi veya şofben modelleriniz için servis talebi oluşturabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!