Batıkent Buderus Servisi

Klimaşofben ve kombilerin montajından bakım ve onarımına kadar, bu cihazlar üzerinde yapılacak her işlem, son derece önemlidir ve bu konuda yapılacak ufak bir hata bile hayati tehlikeye neden olabilir. Batıkent buderus servisi olarak, profesyonel ekibimizle sizlere teknik destek sunmaktayız. Kombi, klima montajı, temizlik ve bakımı, parça değişimi, arıza tespiti gibi konularda sizlere hızlı ve pratik çözümler sunan firmamız, her işlemde garanti başlangıcı yaparak sizlere güvence sunmaktadır.

Tüm kış boyunca yaşam alanlarında dinlenmeden çalışan kombiler, oldukça hassas bir donanıma sahiptir. Rutin aralıklarla kontrollerinin yapılması daha sorunsuz ve sağlıklı bir kombi kullanımı sağlayacaktır. Özellikle kombilerde baca kontrolleri aksatılmamalı ve mümkünse günümüz teknolojisinde tercih edilen hermetik cihazların kullanımına geçilmelidir.

Bu cihazlar bacalı kombilerden çok daha güvenli ve uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Ayrıca kombinin türü ne olursa olsun, kış sezonunun başlangıcında teknik servis tarafından genel bir kontrolden geçirilmesi gerekmektedir. Batıkent buderus servisi hizmetlerimizle kombilerin ihtiyacı olan bakımı özenle sağlarken, parça değişimlerinde orijinal ve garantili yedek parçalar kullanmaktayız.

Batıkent Buderus Servisi Batıkent sakinleri için her daim iş başında, şehrin en köklü firmasıdı.  Buderusklimakombi şofben ürünleri ev ve işyerlerinde sık bir şekilde kullanılan dünya çapında bir markadır. Ankara ilimizde geçmişten günümüze tüm Buderus marka cihazlar konusunda deneyimli uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Kurumsal hizmet anlayışı ile müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutan firmamız geç kalma sorunu yaşatmaz, bekletmez ve servis işlemlerinin tümünü garantili bir şekilde yapar, her daim rahatlıkla ulaşılır.

Buderus markasının sık tercih edilen ürünlerinden bir tanesi klimalardır. Klimalar konusunda farklı şikâyetler alabiliyoruz. Klimalarınızın tozlardan dolayı kirlenmiş olan filtrelerinin mutlaka temizlenmesi gerekir. Bahar gelmeden klimanıza bakım yaptırmanız sizin lehinize olacaktır. Çünkü sıcak yaz günlerinde ortaya çıkacak bir arıza sizi de oldukça yoracak zaman kaybettirecektir.

Klimaların yeteri kadar soğutmaması sorunu kompresör ya da gaz kaynaklı olabilmektedir. Bazı parçaların bakımı ve gerekiyorsa değişimi söz konusu olabileceğinden Batıkent Buderus Servisi olarak orijinal parça temini sağlayarak cihazınızdaki sorunu hızlı bir şekilde ortadan kaldırıyoruz. Klimanızda pek çok elektronik mekanik parça bulunmaktadır. Bunlar zamanla aşınabilir ya da eskiyebilir. Şayet kullanılamayacak düzeyde bir parça var ise sizlere bu konuda hızla yardımcı oluyor ve klimanızı ilk günkü performansına getiriyoruz.

Kombilerde ise dış gövdede aşırı ısınma bizlere gelen şikâyetlerden bir tanesidir. Kombinizin pompasında arıza varsa dış ısınma yapabilir. Ana eşanjör arızalanmış ise yine gövdede aşırı ısınma ile karşılaşabilirsiniz. Üç yollu vana kombinizdeki en önemli parçalardan bir tanesidir. Kalorifere ve musluğa giden su burada ayrılmaktadır. Herhangi bir tıkanıklık söz konusu olursa basınç nedeniyle aşırı ısınma ile karşılaşılabilir. Temizlenmesi ya da değiştirilmesi işlemlerini Batıkent Buderus Servisi ekiplerimiz sizler için yapmaktadır.

Şofbenlerde ise aşırı sıcak su akması ya da yeterince sıcak su gelmemesi gibi sorunlar en çok karşılaştığımız problemler arasındadır. Şofbeniniz yeteri kadar sıcak su vermiyor ise ısıtıcılarda bir sorun olabilir. Elektrik ve gaz akışının düzgün bir şekilde geldiğinden emin olmak gerekir. Rezistans kireçlenmesi dediğimiz durum ortaya çıkmış ise cihazınız suyu oldukça geç ısıtacaktır. Batıkent Buderus Servisi ekiplerimiz Buderus marka şofbeninize gerekli tüm bakımları en ince ayrıntısına kadar yapmaktadır.

İso 9001 belgeli firmamız Batıkent sakinleri için günün 24 saati rahatlıkla ulaşılabilir durumdadır. TSE standartlarında hizmet veren firmamızdaki tüm teknisyenlerimiz Buderus cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış sertifikalı kişilerdir. Bizlere Ankara için tek numaramızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Batıkent Buderus Servisi ekiplerimiz gezici servis araçları ile hareket ettiğinden sizlere hiçbir şekilde zaman sorunu yaşatmadan hizmetini sunmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!