Batıkent Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Servisi

Batıkent Demirdöküm Servisi olarak tarafımızdan bozulan ve acil şekilde tamir edilmesi gereken Demirdöküm ürünleriniz için en kısa sürede servis hizmeti verilmektedir. Demirdöküm kombi için her türlü arıza ve bakım servisi verilmektedir. Kombi bakımı zamanında yapılmadığı takdirde arıza meydana getirmektedir. Batıkent Demirdöküm Servisi kombinin yanma odası ve tesisatının temizliğini yapmaktadır. Ayrıca bakım esnasında su kaçağı kontrolü, yanma ayarları, filitre temizliği, pompa ve fan kontrolleriniz de itina ile yapılır, eksik görülen unsurlar tamamlanır.

Baca temizliği, voltaj dengeleme ve su seviyesinin dengelenmesi sağlanmaktadır. Ayrıca kombinin en verimli şekilde nasıl kullanılacağı konusunda bilgi verilmektedir. Batıkent Demirdöküm Servisi en uygun fiyat ile kaliteli hizmet vererek demirdöküm şofben gibi ürünlerinin arızalarını en kısa sürede gidermektedir. Kombi gaz ayarları, elektronik kart tamiri  orjinal yedek parça temini de servisimiz tarafından yapılmaktadır. Demirdöküm ürünlerinize parça değişimi gerekli olursa 1 yıl garantili şekilde değiştirilmektedir. Demirdöküm klimanın yıllık bakımı en iyi fiyat garantisi ile yapılmaktadır. Geniş servis ağı bulunmaktadır.

Batıkent Demirdöküm Servisi tarafından orjinal şekilde gaz ve malzeme kullanımı ile kaliteli hizmet verilmektedir. Kompresör ve kapasitörlerde arızaları giderilmekte, gerektiğinde değişim yapılmaktadır. Klima montajları ve sökülmesi yapılmaktadır. Temiz bir şekilde çalışma yapılarak ortama hiçbir zarar verilmemektedir. Klimalar kombiler ve şofbenlerin sorunlarına uzman personel tarafından kısa sürede akılcı çözüm getirilmektedir. Batıkent bölgesinde oturuyor ve Demirdöküm ürünleri kullanıyorsanız sağda solda servis aramayın, firmamız size bir telefon mesafesindedir.

Demirdöküm markası ülkemizde sevilen, tüketiciler tarafından tercih edilen ve bu sayede satış rakamları hep üst seviyede olan bir markadır. Biz de Batıkent bölgesi Demirdöküm kullanıcıları olarak servis hizmetinin en hızlısını , en kalitelisini ve en ekonomiğini ulaştırmak için faaliyetlerimizi Batıkent Demirdöküm Servisi ismi ile sürdürmekte, ortalama olarak çeyrek yüzyılı aşkın bir süredir kombi klima şofben ve diğer Demirdöküm amblemli cihazlarınızın tüm sorunları için yardımcı olmaktayız. 441 11 11 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak ilgili personelimize tüm sorunlarınızı aktarabilirsiniz.