Batıkent Demirdöküm Servisi

Batıkent Demirdöküm Servisi olarak tarafımızdan bozulan ve acil şekilde tamir edilmesi gereken Demirdöküm ürünleriniz için en kısa sürede servis hizmeti verilmektedir.

Batıkent Demirdöküm Servisi tarafından orjinal şekilde gaz ve malzeme kullanımı ile kaliteli hizmet verilmektedir. Kompresör ve kapasitörlerde arızaları giderilmekte, gerektiğinde değişim yapılmaktadır. Klima montajları ve sökülmesi yapılmaktadır.

Temiz bir şekilde çalışma yapılarak ortama hiçbir zarar verilmemektedir. Klimalar kombiler ve şofbenlerin sorunlarına uzman personel tarafından kısa sürede akılcı çözüm getirilmektedir. Batıkent bölgesinde oturuyor ve Demirdöküm ürünleri kullanıyorsanız sağda solda servis aramayın, firmamız size bir telefon mesafesindedir.

Demirdöküm markası ülkemizde sevilen, tüketiciler tarafından tercih edilen ve bu sayede satış rakamları hep üst seviyede olan bir markadır.

Biz de Batıkent bölgesi Demirdöküm kullanıcıları olarak servis hizmetinin en hızlısını , en kalitelisini ve en ekonomiğini ulaştırmak için faaliyetlerimizi Batıkent Demirdöküm Servisi ismi ile sürdürmekte, ortalama olarak çeyrek yüzyılı aşkın bir süredir kombi klima şofben ve diğer Demirdöküm amblemli cihazlarınızın tüm sorunları için yardımcı olmaktayız.

0312 441 11 11 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak ilgili personelimize tüm sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

Batıkent Demirdöküm Servisi kalitesi ve güvencesi ile cihazlarınızı yıl içerisinde tam performans kullanabilirsiniz. Yıllık yaptıracağınız kombi, şofben, klima ve kazan bakımları ile kötü bir sürpriz ile karşılaşmanız söz konusu olmuyor.

Demirdöküm gibi oldukça beğeni toplayan bir markanın cihazları bu beğeniye doğru orantılı bir şekilde oldukça geniş bir kesim tarafından tercih edilmektedir. Sıcak su ve ısınma gibi ihtiyaçları karşılayan bu cihazlarda herhangi bir tekleme ya da arıza cihazda pek çok ciddi sorunlara neden olacaktır.

Batıkent sakinlerine yıllardır Demirdöküm cihazları konusunda gerekli teknik desteği sağlamaktayız. Yıllık bakım yanında taşıma, montaj, temizlik ve yedek parça temini gibi işlemleri de başarılı bir şekilde yerine getirmekteyiz. Kurumsal hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürüterek bugünlere gelmiştir.

Müşterilerine ekonomik ve çözüm odaklı hizmetler sunmaktadır. Donanımlı bir atölyemiz bulunmaktadır. Bu anlamda aradığınız tüm yedek parçalar da atölyemizde bulunmaktadır.

Şayet cihazlarınızdaki sorun onarılamayacak düzeyde ise orijinal parça takviyesi ile Batıkent Demirdöküm Servisi olarak sorunu hızlı bir şekilde çözüyoruz.

Batıkent Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm marka kombilerle ilgili farklı arızalarla karşılaşabiliyoruz. Kombiler konusunda bizlere yoğunlukla gelen şikâyetler arasında kombinin ses yapması ya da sıcak su vermemesi vardır. Kombi ses yapıyor ise fan motorları kirden dolayı işlevini yerine getiremiyor olabilir ya da haznedeki suda biriken hava sese neden olabiliyor.

Üç yollu vana arızaları da sesin bir diğer nedeni olabilmektedir. Sıcak su sorunu ise genellikle ısınan suyun kalorifer kısmına karışıyor olmasından kaynaklı olabilmektedir.

Sıcak su hattına başka yerden su karışıyor ise yine su istediğiniz sıcaklıkta olmayacaktır. Batıkent Demirdöküm Servisi teknisyenlerimiz gerekli kontrollü sağlayarak bu gibi sorunları yerinde teşhis ederek onarımını yapmaktadır.

Demirdöküm kombi için her türlü arıza ve bakım servisi verilmektedir. Kombi bakımı zamanında yapılmadığı takdirde arıza meydana getirmektedir. Batıkent Demirdöküm Servisi kombinin yanma odası ve tesisatının temizliğini yapmaktadır.

Ayrıca bakım esnasında su kaçağı kontrolü, yanma ayarları, filitre temizliği, pompa ve fan kontrolleriniz de itina ile yapılır, eksik görülen unsurlar tamamlanır.

Baca temizliği, voltaj dengeleme ve su seviyesinin dengelenmesi sağlanmaktadır. Ayrıca kombinin en verimli şekilde nasıl kullanılacağı konusunda bilgi verilmektedir. Batıkent Demirdöküm Servisi en uygun fiyat ile kaliteli hizmet vererek demirdöküm şofben gibi ürünlerinin arızalarını en kısa sürede gidermektedir. 

Kombi gaz ayarları, elektronik kart tamiri  orjinal yedek parça temini de servisimiz tarafından yapılmaktadır. Demirdöküm ürünlerinize parça değişimi gerekli olursa 1 yıl garantili şekilde değiştirilmektedir. Demirdöküm klimanın yıllık bakımı en iyi fiyat garantisi ile yapılmaktadır. Geniş servis ağı bulunmaktadır.

Batıkent Demirdöküm Şofben Servisi

Şofbenler de Demirdöküm markasının en çok tercih edilen bir diğer cihazıdır. Şofbenlerde giriş suyu sıcaklık sensör arızası dediğimiz bir arıza ile karşılaşabiliyoruz.

Su giriş sıcaklık NTC sorunu da dediğimiz bu arıza tipi sensör ya da bağlantılarda bir arıza çıkmış ise kendisini göstermektedir. Bu tarzda bir arıza uzman bilgisi gerektirdiğinden konu ile ilgili Batıkent Demirdöküm Servisi uzman birimimiz ilgilenecektir.

Batıkent Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm markasının birbirinden kullanışlı klima modelleri bulunmaktadır. Her bir modelin kendine has özellikleri mevcuttur. İnverter tipi klima özellikle enerji tasarrufu sağladığı için sık bir şekilde tercih edilmektedir. Split, pencere, yer-tavan, salon, kaset tipi şeklinde pek çok çeşidi de bulunmaktadır.

Öncelikle klimanızı nerede, nasıl bir alanda kullanacağınıza karar vermeli ardından buna en uygun modeli seçmelisiniz. Bu konuda uzman desteği isterseniz Batıkent Demirdöküm Servisi ekiplerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!