Batıkent Eca Servisi

Eca Servisi

Sıcak yaz günlerinde yaşam alanlarında uygun sıcaklığın elde edilmesi için klima seçimleri yapabilirsiniz. Değişen mevsim şartları bu cihazları lüks olmaktan çıkarak ihtiyaç haline getirmiştir. Bu alanda ortama uygun klima seçimi çok önemlidir. Bunun için ortamın m2 genişliği baz alınarak duvar ya da salon tipi modeller tercih edilebilir.

Klimanızın ilk günkü verimi ile çalışması için Batıkent eca servisi teknik destek çalışmaları içerisinde montaj, bakım ve onarım taleplerinde bulunabilirsiniz. Montaj alanında iç ve dış ünite nakil yer değişimi gerekli olabilir. Ya da montalama yapılan binalarda dış ünite sökümü ve takma işlemlerinin yapılmasında da profesyonel destek verilmektedir.

Doğalgaz ile çalışan kombi cihazlarınızın çalışma sistemine çok daha fazla dikkat edilmesi gereklidir. Bu nedenle baca kontrolü, elektronik kart tamiri ve değişimi, gaz ayarının mutlaka yapılması da çok önemlidir. Bu cihazların periyodik bakımlarla temizlenmesi, yenilenmesi anlamına gelecek ve enerji sarfiyatını azaltacaktır.

Bakım çalışmalarımızda kombi tesisat temizliği, kombi yanma odası temizliği, voltaj dengeleme regülatörü kullanımına çok önem verilmektedir. Bu alanda Batıkent eca servisi bunların yanında şofben cihazlarınızın da yüksek performans ile çalışmasını sağlayacak kaliteli hizmetler sunmaktadır.