Batıkent Eca Servisi

Batıkent Eca Servisi 1Sıcak yaz günlerinde yaşam alanlarında uygun sıcaklığın elde edilmesi için klima seçimleri yapabilirsiniz. Değişen mevsim şartları bu cihazları lüks olmaktan çıkarak ihtiyaç haline getirmiştir.

Bu alanda ortama uygun klima seçimi çok önemlidir. Bunun için ortamın m2 genişliği baz alınarak duvar ya da salon tipi modeller tercih edilebilir.

Klimanızın ilk günkü verimi ile çalışması için Batıkent eca servisi teknik destek çalışmaları içerisinde montaj, bakım ve onarım taleplerinde bulunabilirsiniz. Montaj alanında iç ve dış ünite nakil yer değişimi gerekli olabilir. Ya da montalama yapılan binalarda dış ünite sökümü ve takma işlemlerinin yapılmasında da profesyonel destek verilmektedir.

Doğalgaz ile çalışan kombi cihazlarınızın çalışma sistemine çok daha fazla dikkat edilmesi gereklidir. Bu nedenle baca kontrolü, elektronik kart tamiri ve değişimi, gaz ayarının mutlaka yapılması da çok önemlidir. Bu cihazların periyodik bakımlarla temizlenmesi, yenilenmesi anlamına gelecek ve enerji sarfiyatını azaltacaktır.

Bakım çalışmalarımızda kombi tesisat temizliği, kombi yanma odası temizliği, voltaj dengeleme regülatörü kullanımına çok önem verilmektedir. Bu alanda Batıkent eca servisi bunların yanında şofben cihazlarınızın da yüksek performans ile çalışmasını sağlayacak kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Batıkent Eca Servisi kombi ve şofben konusunda Eca markasını tercih eden Batıkent sakinlerine yıllardır olduğu gibi teknik destek vermeye devam ediyoruz. İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlı hizmet sunmaktadır. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini hedefleyerek verdiğimiz hizmetler müşterilerimizim yüzlerini güldürmektedir.

Kombi ve şofbenler pek çok elektronik parçadan oluşmaktadır. Bu sebeple her parçanın büyük bir önemi vardır. En ufak parçalarda dahi yaşanacak bir sorun tüm sistemin çalışmasını engelleyeceğinden cihazınızın bakımları esnasında tüm detaylardan atlanmadan incelenmekte ve herhangi bir aksaklıkta gerekli müdahalede bulunulmaktadır.

Batıkent sakinleri Eca marka kombi ve şofbenlerinde yaşadıkları sorunlarda günün diledikleri saati bizlere tek numaramızdan ulaşabilirler. Gezici servis araçlarımız ile Batıkent ve çevresinde bizlere ihtiyacı olan herkese hızlı bir şekilde ulaşmaktayız. Ayrıca yedek parça ihtiyaçlarında donanımlı atölyemizden sizler için orijinal Eca yedek parça temin ediyor ve montajını gerçekleştiriyoruz. Batıkent Eca Servisi teknik ekibimiz her tür Eca marka cihaz konusunda gerekli eğitimi almış olup, sertifikalıdır. Bizlerden alacağınız tüm hizmet profesyonel olmaktadır.

Kombiler konusunda pek çok arıza kaydı ile karşılaşabiliyoruz. Kombilerde hava akış problemi ise bize gelen arızalardan bir tanesidir. Eğer Eca kombinizde hava akış sorunu yaşanıyor ise prosestat, fan ya da ana kart arızaları ortaya çıkmış olabilir. Eğer bacalı kombi kullanılıyor ise baca çekmiyor, tıkalı ya da baca sensöründe arıza oluşmuş olabilir. Bacalı kombiler tehlikeli olabileceğinden Batıkent Eca Servisi olarak hermetik kombileri ısrarla tavsiye etmekteyiz.

Sıcak su elde etme açısından Eca şofbenler de sık bir şekilde tercih edilmektedir. Şofbenlerde benzer pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Mesela şofbende alev algılama arızası görülebiliyor. Alev denetleme devresi ile ateşleme devresi arasında başarısız bir bağlantı görüldüğünde bu sorun ortaya çıkacaktır. Bu gibi bir durumda cihazınızı baştan başlatmalısınız. Ancak yeniden başlatma neticesinde bir düzelme olmaz ise Batıkent Eca Servisi operasyon merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz.

Eğer şofben gerektiğinden fazla ısınma yaparsa belirli bir dereceden sonra kendisini koruma altına alma adına kapanacaktır. İlk olarak su basıncı kontrol edilmelidir. Su basıncı devrei yükselmiş ise gerekli müdahalede bulunulmalıdır. Batıkent Eca Servisi teknisyenlerimizden şofbeninizde aşırı sıcak su ve su basıncına dair bir problem yaşarsanız dilediğiniz an destek alabilirsiniz.

Ankara Batıkent sakinleri firmamıza günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilmektedirler. Gezici servis araçlarımız olduğundan Batıkent sakinlerine herhangi bir arıza durumunda anında yetişiyor ve sorunlarını çözüyoruz. 25 yıldır tüm Ankara sakinlerine olduğu gibi Batıkent sakinlerine de yerinde, hızlı, garantili ve çözüm odaklı hizmet sunmakta ve hiçbir şekilde müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!