Batıkent Ferroli Servisi

Ferroli Servisi

Batıkent ferroli servisi olarak Ankara’nın her bölgesinde Ferroli marka cihazların tamir ve bakımlarını yapmaktayız. Bu anlamda Batıkent ferroli servisi firmamızdan alacağınız randevu ile hemen size en yakın olan Ferroli mobil ekip evinize yönlendirilmektedir.

Şofben, klima ve kombi gibi Ferroli marka ürünlerin uzun süre kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek her türlü arıza tamir edilerek ürünlerin genel bakımları yapılmaktadır. Servisimizin farkını hissedeceğinizden emin olarak en kaliteli hizmetleri sunuyoruz.

Batıkent kombi ve klima kullanıcılarına konusunda uzman olan bir ekip ile 7 / 2 hizmet verilmektedir. Garantili olarak hizmet veren Batıkent ferroli servisi firmamız, tamirat işlemlerinde yedek parçaları daima orijinal olan yedek parçalardan seçmektedir. Kullanmış olduğunuz kombi ve diğer ısınma amaçlı cihazlardan daha iyi bir verim alabilmeniz ve tasarruf sağlayabilmeniz için en iyi hizmet sunulmaktadır. Özellikle ürünlerin her yıl düzenli olarak bakımları büyük bir titizlik ile yapıyoruz.

Kombi sistemlerinin bakım, tamirat, onarım, arıza tespiti, yedek parça ve montajı konusunda en iyi hizmetleri verme amacında olan Batıkent ferroli servisi firmamız, bu amacını kısa sürede gerçekleştirmiştir. Ödeme kolaylığı da sunan firmamız ile kendinizi ve ürünlerinizi güvende hissedebilirsiniz.