Batıkent Ferroli Servisi

Batıkent Ferroli Servisi, kombinizde ya da şofbeninizde yıllık bakım yaptırmak istiyorsanız sizler için sunduğumuz pek çok hizmetten ekonomik bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Kombi ve şofbenlerin yıllık bakımlar dahilinde minimumda arıza çıkardığı tespit edilmiş olup şayet Ferroli marka kombi ya da şofben kullanıyorsanız siz de bu bakımları mutlaka uzmanına yaptırmalısınız.

Yıllar boyu Ferroli kombi ve şofbenlerde konusunda hizmet sunan ve bunu garantili bir şekilde yapan firmamız özellikle rahat ulaşılabilirliği ile diğer firmalardan kendisini ayırmaktadır.

Çünkü kullanıcıların hiç tahammül edemediği şey ulaşamamak ve zamanında ihtiyacını giderememektir. Batıkent Ferroli Servisi olarak bizler müşteri talep ve beklentilerini çok iyi anlıyor ve işlemlerimizi onların ihtiyacına göre yerine getiriyoruz.

Hiçbir şekilde müşterilerini bekletmeyen firmamız gerekli tüm donanımı bulunan bir atölyeye sahiptir. Bu anlamda bir yedek parça ihtiyacında sizleri bekletmeden orijinal Ferroli yedek parça teminini sunmakta ve montajını yapmaktadır.

Önemli olan arızanın doğru bir şekilde tespit edilmesidir. Arızanın tespiti için son teknoloji test cihazları kullanmaktayız. Bu anlamda arızanın kaynağını bulup gerekli yöntemle onarım işlemlerini tamamlamaktayız. Günün 24 saati Batıkent sakinlerine sadece tek bir telefon ile Batıkent Ferroli Servisi kalitesi ile anında hizmet sunmaktayız.

Ferroli şofbeninizde fan sorunu ortaya çıkmış ise gaz yolunda bir arıza ortaya çıkmış demektir. Fanın yanında ana kartında elden geçmesi gerekecektir. Parça ve bağlantı kontrollerini Batıkent Ferroli Servisi teknisyenlerimiz profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Veri bağlantı sorunu ise veri bağlantılarının kontrolünü gerektirdiğinden yine profesyonel bir bakış açısına ihtiyaç duyacaktır. Herhangi bir müdahalede bulunmadan operasyon merkezimizden destek talep etmenizi öneririz.

Kombiler, Ferroli markasının tercih edilen bir diğer cihazıdır. Herhangi bir arıza durumunda cihazınızın ön panelinde arıza kodunu görebilirsiniz. Baca gazı aşırı ısınma problemi kombilerde görebildiğimiz arızalardan bir tanesidir.

Baca gazı sıcaklığı yükseliyor uyarısı alıyorsanız cihazı kapatıp bir süre beklemelisiniz. Ardından açtığınızda sorun devam ediyorsa birkaç kez üst üste restleme yani yeniden başlatma işlemi uygulayınız. Ancak bu da çare olmuyor ise muhtemelen parça kontrolleri için Batıkent Ferroli Servisi ekiplerimizden mutlaka yardım talep ediniz.

Bilinçsiz bir müdahale ile cihazınızdaki problemi çok daha büyük bir sorun haline getirebilirsiniz. Bu nedenle ilk olarak mutlaka Batıkent Ferroli Servisi telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçin. Gerektiği takdirde sizlere gezici servis araçlı ekiplerimizi gönderecek ve sorunu yerinde tespit edip onarımını gerçekleştireceğiz.

Günün her saati bizlere tek numaramızdan ulaşabilirsiniz. Yedek parça ihtiyaçlarınızda Ferroli orijinal yedek prça temin ve montajını sağlamaktayız.

Batıkent ferroli servisi olarak Ankara’nın her bölgesinde Ferroli marka cihazların tamir ve bakımlarını yapmaktayız. Bu anlamda Batıkent ferroli servisi firmamızdan alacağınız randevu ile hemen size en yakın olan Ferroli mobil ekip evinize yönlendirilmektedir.

Şofbenklima ve kombi gibi Ferroli marka ürünlerin uzun süre kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek her türlü arıza tamir edilerek ürünlerin genel bakımları yapılmaktadır. Servisimizin farkını hissedeceğinizden emin olarak en kaliteli hizmetleri sunuyoruz.

Batıkent kombi ve klima kullanıcılarına konusunda uzman olan bir ekip ile 7 / 2 hizmet verilmektedir. Garantili olarak hizmet veren Batıkent ferroli servisi firmamız, tamirat işlemlerinde yedek parçaları daima orijinal olan yedek parçalardan seçmektedir.

Kullanmış olduğunuz kombi ve diğer ısınma amaçlı cihazlardan daha iyi bir verim alabilmeniz ve tasarruf sağlayabilmeniz için en iyi hizmet sunulmaktadır. Özellikle ürünlerin her yıl düzenli olarak bakımları büyük bir titizlik ile yapıyoruz.

Kombi sistemlerinin bakım, tamirat, onarım, arıza tespiti, yedek parça ve montajı konusunda en iyi hizmetleri verme amacında olan Batıkent ferroli servisi firmamız, bu amacını kısa sürede gerçekleştirmiştir. Ödeme kolaylığı da sunan firmamız ile kendinizi ve ürünlerinizi güvende hissedebilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!