Batıkent Hotpoint Servisi

Batıkent Hotpoint Servisi 1Batıkent Hotpoint servisi ülkemizin en çok tercih edilen markalarından birisi olan Hotpoint markasının beyaz eşya sınıfındaki tüm ürünleri için bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır.

Müşterilerimize kaliteli, hızlı ve garantili hizmet sunmak için yıllardır dur durak bilmeden var gücümüzle çalışıyoruz. Bu yolda edinmiş olduğumuz tüm deneyimleri ve tercihleri müşterilerimizin emrinde kullanmaktan büyük onur ve mutluluk duyuyoruz.

Modeli ne olursa olsun hotpoint marka beyaz eşya cihazınızın tüm tamir bakım ve onarımlarınızı uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirmekteyiz.

Evlerimizde pek çok ihtiyaç için kullandığımız pek çok beyaz eşya bulunmaktadır. Bu cihazlardan uzun süreli verim alınması için ise mutlaka yıllık bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Batıkent Hotpoint servisi olarak cihazlarının temiz ve nazik kullanılması tavsiye edilmektedir.

Teknik servisimiz uzun yıllardır Batıkent semtinde bulunan müşterilerine dürüst, temiz ve garantili işçilik konularında hizmet vermektedir. Batıkent Hotpoint servisi olarak tüm personellerimiz hotpoint marka beyaz eşyacihazlar konusunda gerekli eğitimleri almış donanımlı personellerdir.

Batıkent Hotpoint servisi olarak beyaz eşya cihazlarınızın her türlü sorununda bir telefon kadar yakınınızdayız. Çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek randevu almanız durumunda gezici servislerimiz konumunuza ulaşarak her türlü sorunu çözüme kavuşturmaktadır.

Bulaşık makinenizin sesli çalışması durumunda erken müdahale yapılmaz ise daha büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Özellikle makinelerinizde kullandığınız tablet deterjanların kaliteli olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Kalitesiz olanlar kullanıldığı zaman zaman içerisinde sorunlar ortaya çıkmaktadır.

Ayrıca bazen bulaşık makinelerinde program karışıklıkları meydana çıkmaktadır. Bulaşık makineleri bazen ayarladığınız programa geçmez. Bu durumda program ayarlarınızı kontrol etmeniz tavsiye edilir. Sorununuz düzelmedi ise en kısa sürede Batıkent Hotpoint servisi ile bağlantıya geçerek sorununuzu çözebilirsiniz.

Tüm Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınızda yaşadığınız sorunlar için Batıkent Hotpoint servisi olarak her daim yakınızdayız. Bunun için geniş bir servis ağı ve hizmet ağı kuran firmamız kaliteli hizmet ve garantili işçilik için çıktığı yolda hiç durmadan ilerlemektedir.

Tüm beyaz eşya cihazlarınızın kurulum işleri firmamız tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Kurulum işlemleri yapıldıktan sonra müşterilerimize de cihazın kullanımı ile ilgili her türlü detay bilgiler de verilmektedir. Ancak firma olarak tavsiyemiz tüm cihazların kullanım kılavuzlarında belirtildiği şekilde kullanılmasıdır.

Aksi halde cihazların verimliliği düşecek ve kullanım ömürleri azalacaktır. Hatta arıza verme süreside kısalacak olup sık sık arıza verecektir. Bu tür durumlarla karşı karşıya kalmamak için cihazlarınızı mutlaka kullanım kılavuzlarınıza göre kullanılması Batıkent Hotpoint servisi olarak tavsiyemizdir.

Düzenli olarak kullanılan ve bakımları yapılan cihazlar ilk günkü gibi dört dörtlük çalışır ve hiçbir sorun çıkarmaz. Ayrıca cihazlarınızın mutlaka doğru yere ve noktaya kurulması da çok önemlidir. Doğru yere ve noktaya doğru açı ile kurulan beyaz eşya cihazlarından maksimum verim alınmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!