Batıkent Lambert Servisi

Batıkent Lambert Servisi 1Batıkent Lambert servisi sayesinde her mevsim kullandığınız kombinizin bakım, onarım, tamir, temizlik, parça değişimi, kurulum ve montaj gibi bir çok işlemini yaptırabilirsiniz.

Lambert markalı kombilerde sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sertifikalı eğitim alıp uzmanlaşmış olan ekibimiz sayesinde güvenle kombinizin bir çok işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda sizlere herhangi bir işlem yapmadan önce masraf bilgisi veren Batıkent Lambert Servisi isimli firmamız sayesinde neye ne kadar ödeyeceğiniz konusunda herhangi bir şüpheye düşmeden imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Kombiler; evinizde, iş yerinizde, okullarda, sanayilerde, kurum ve kuruluşlarda her mevsim sıcak su sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kış mevsiminde kaloriferlerinde sıcak su ile ısınmasını ve evinizin sıcak kalmasını sağlayan en önemli ısınma yöntemlerinden biridir.

Aynı zamanda gaz kullanımı konusunda da tasarruf sağlayan Lambert kombiler en geçerli ısınma kaynaklarındandır. Ancak kombiler yıllık rutin bakıma ve temizliğe ihtiyaç duymaktadırlar. Batıkent Lambert servisi ile iletişime geçerek kombinizin yıllık bakımını yaptırabilir ve o yıl boyunca tasarruflu bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Birçok yerde rahatlıkla kullanılan kombilerde kaçak elektrik akımı en çok karşılaşılan problemler arasında yer almaktadır. Lambert markalı kombinizin kaçak elektrik akımına uğraması hem ana kartın zarar görmesine hem de tesisatın kısa devre yapmasına yol açabilmektedir.

Bu sebeple Batıkent Lambert servisi ile iletişime geçerek kombinizde regülatör kullanımı sağlamanız kaçak elektrik akımından korunmak için en faydalı yöntemdir. Regületör kullanımı kaçak elektrik akımından koruyacağı gibi aynı zamanda ana kartınızın da zarar görmesini engellemektedir.

Kombinizi nerede kullanacağınız, verimli ve tasarruflu bir şekilde çalışması açısından son derece önemlidir. Kombi kullanılacak alanın büyüklüğü ve binanın mantolaması kombideki verimi etkileyen en önemli faktörler arasında yer almaktadır.

Çok büyük bir alanda düşük kapasiteli kombi kullanımı fazla gaz ve enerji harcanmasına sebep olacaktır. Lambert markalı kombilerde büyük alanlarda yüksek kapasiteli kombi kullanımı çok daha verimli ve tasarruflu bir seçenek olacaktır.

Bu sebeple Batıkent Lambert servisi ile iletişime geçerek kombi kullanmak istediğiniz alanda hangi kombinin daha verimli olacağı konusunda rahatlıkla bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Yerden ısıtmalı evlerde kombi seçimi yüksek kapasiteli olanladan yana kullanılmalıdır. Yüksek kapasiteli kombiler aynı enerjiyi harcayarak çok daha verimli bir şekilde çalışmaktadır.

Bu sebeple yerden ısıtmalı evlerde yüksek kapasiteli Lambert kombi kullanımı verimli olması açısından son derece önemlidir. Batıkent Lamber servisi ile kombi kullanmak istediğiniz alanı ölçtürebilir ve nasıl bir kombiye ihtiyacınız olduğu konusunda detaylı bir şekilde bilgiye sahip olabilirsiniz.

Kombi kullanımı sırasında herhangi bir yerde gaz kokusu duymanız durumunda acilen bulunduğunuz binanın bütün cam ve kapılarını açınız. Çakmak ya da kibrit yakmayın e-ve elektrik prizlerine de kesinlikle dokunmayınız. Herhangi bir elektrik tesisatı konusunda sıkıntı yaşıyorsanız Batıkent Lambert servisi ile iletişime geçmeniz en doğru karar olacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!