Batıkent Mitsubishi Klima Servisi

Batıkent Mitsubishi Klima Servisi 1Hem ev hem de iş yerlerinde son derece yoğun bir şekilde kullanılan klima cihazları, soğutma ve ısıtma ihtiyacı için fonksiyonel olarak kullanılan beyaz eşyalar arasında yer alır. Bu nedenle de düzenli ve periyodik bakımlarının yapılması önemlidir.

Bu işlemlerin yapılması için de uzmanlardan destek alınmalıdır. Profesyonel kadrosuyla hizmet veren Batıkent Mitsubishi servisi, Hem tamir hem de bakım konusunda geniş hizmet ağına sahiptir.

Klimaların bakımlarında izlenen adımlar şu şekildedir; ortama uygun olan modelin seçiminin yapılmış olmasından sonra doğru keşif ve en ideal montaj yöntemiyle sabitleme, klima gaz kaçağının tespit edilmesi ve gerekliyse iç dış ünite nakil ve yer değişimi işlemidir. Elbette klimaların kullanımında orjinal gaz kullanımına dikkat edilmesi de gerekir.

Mantolama yapılan binalar için, dış ünite sökme ve takma işlemleri de özenle yapılır. Ayrıca bakım işlemlerinde; kimyasal temizlik ve bakım yapılması, kapasitör arızası tespiti yapıldığında tamiri, klima kartının kontrolü sonrası tamiri ya da değişimi, kompresör arızası var ise değişimi de gerçekleştirilmektedir.

Tüm parça değişimlerinde Batıkent Mitsubishi klima servisi uzmanları tarafından orjinal parça kullanılarak işlemler gerçekleştirilir ve temiz bir çalışmayla etrafa zarar verilmeden tamamlanır. Kullanıcılar ani hava değişimlerinde oluşabilecek sakıncalar ve insan sağlığı için ideal sıcaklığın 22 derece olduğu konusunda mutlaka bilgilendirilir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!