Batıkent Profilo Servisi

Profilo Servisi

Teknolojik ev ve yaşam araç gereçlerinde her daim yenilikçi politika izleyen profilo aletleri, ürün satışında ve satış sonrası hizmette de kendini kanıtlamış bir markadır. Batıkent profilo servisi, hem ürünler hakkında detaylı bilgi almanıza, hem de alınan ürün ile ilgili hasarlar da üstün hizmet sağlamaktadır.

Geniş bir ürün portföyüne sahip olan markanın özellikle beyaz eşyalarda yenilikçi ve kaliteli ürün seçenekleri bulunmaktadır. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi satışı ve kurulumunda, kullanım sonrası hasarlarda, gider borularının bağlanmasında Batıkent profilo servisi hizmet vermektedir. Buzdolabı için motor tamiri ve bakımı, dondurucu ve dolap için ısı ayarlarında tüketiciyi bilinçlendirerek tamir ve iyileştirme işlemleri uygulamaktadır.

Yoğuşmalı seçeneği ve bulunan iklim koşullarına göre motor gücü sağlayan klima modelleri mevcuttur. İç ve dış montaj özenle yapılmaktadır. Klima gazı dolumu ve kontrolü yapılır. Taşınma durumlarında monte edilen klimaların sökülmesi ve taşınılacak yere tekrardan monte edilip kontrollerinin yapılması sağlanır.

Su ısıtıcı olarak kullanılan termostat şofben, montaj ve bakım özelliklerine göre sınıflandırılır. Elektrik kaçağı gibi sıkça karşılaşılan problemlerin oluşmasına fırsat vermeden montaj işlemleri yapılır. Batıkent Profilo Servisi televizyon arızalarınız için de özel olarak kurulmuş ekipleri ile sizlere hizmet etmektedir.