Batıkent Profilo Servisi

Batıkent Profilo Servisi 1Batıkent Profilo servisi birçok ilçede ve semtte elektronik cihazların bakım, tamir, parça değişimi, kurulum ve montaj gibi işlemlerini yapan ekonomik ve tecrübeli bir Profilo servisidir.

Müşterilerine 7/24 kaliteli hizmet veren Batıkent Profilo servisi ile ihtiyacınız olan her an ve zamanda iletişime geçebilirsiniz.

Evlerdeki neredeyse demirbaş aletlerden olan televizyon cihazının bakımı ve tamiri için de rahatlıklaalanında uzman servis ekibimizile görüşerek 7-24 her türlü arıza ya da bakım işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda ani su ısıtıcısı olarak kullanılan şofbencihazların da zamanla aşınma ve parçaların eskimesi sebebiyle arızalanmalar ve sorunlar yaşanabilir. Bu gibi durumlarda da Batıkent Profilo servisi ile iletişime geçerek tamir ya da parça değişim işlemini hesaplı ve hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Profilo marka klima cihazları nerdeyse her evde severek kullanılan elektronik cihazlardandır. Klimanın montajı sırasında mutlaka matkap değil, karot makinesi kullanılmalıdır. Karot makinesi duvara en az zarar veren ve en düzgün deliği açan alettir. Batıkent Profilo servisi ile görüşerek klima cihazınızın karot makinesi ile montajının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Beyaz eşya cihazlarından en çok kullanılanı olan bulaşık makinalarının tasarruflu olanlarının tercih edilmesi enerji tasarrufu konusunda oldukça yardımcı olacaktır. Aynı zamanda bulaşık makinelerinin çalıştırılması gereken en önemli zaman aralığı ise gece saatleridir.

Ayrıca hijyen sağlarken elde yıkamaya göre su tasarrufu da sağlayan bulaşık makinenizin herhangi bir arızalanmasında Batıkent Profilo servisi ile iletişime geçerek anında servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yiyeceklerimizin uzun süre bozulmadan taze bir şekilde kalmasını sağlayan Profilobuzdolaplarını güneş görmeyen bir yerde bulundurmanız cihazın ömrü açısından önemlidir. Ayrıca taşınma gibi durumlarda kesinlikle dolap yan yatırılmamalıdır.Buzdolabı taşıma durumunda yan yatırmanız arızalanmalara sebep olabilir.

Batıkent Profilo Servisi taşınma koşulları konusunda her zaman müşterilerine bilgilendirme yamakta ve bu konu da bir telefon kadar uzağınızdadır.

Profilo çamaşır makinelerini kullanarak kıyafetlerinizin zarar görmeden temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Çamaşır makinelerinde kaliteli deterjan ve yumuşatıcı kullanımı son derece önemlidir.Batıkent Profilo Servisi olarakda ısrarla tavsiye edilmektedir.

Çamaşır makinesi kullanımında tasarruf sağlanması için az birikmiş çamaşırların bekletilmesi ve makinenin her seferinde tam dolu olarak ve gece saatlerinde, yani elektriğin en ucuz olduğu saatlerde çalıştırılması gerekmektedir.

Batıkent Profilo Servisi olarak profesyonel servis hizmetimiz sayesinde aynı zamanda çamaşır makinenizin tamir ve parça değişimi gibi ustalık isteyen işlemlerini de yaptırabilirsiniz.

Bulaşık makinelerinde bulaşıkların sudan geçirilmeden makineye konması yemek artıkları nedeni ile makinenin filtresinin tıkanmasına sebep olabilmektedir. Bu durumlarda Batıkent Profilo Servisi ile filtre değişimi ya da temizliği sağlayabilir ve aynı verimle makinenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Batıkent Profilo Servisi sayesinde Batıkent bölgesindeevinizde veya işyerinizde Profilo markalı ürünlerin tamiri ve bakımını yapan teknik servistir.

Teknolojik ev ve yaşam araç gereçlerinde her daim yenilikçi politika izleyen profilo aletleri, ürün satışında ve satış sonrası hizmette de kendini kanıtlamış bir markadır. Batıkent profilo servisi, hem ürünler hakkında detaylı bilgi almanıza, hem de alınan ürün ile ilgili hasarlar da üstün hizmet sağlamaktadır.

Geniş bir ürün portföyüne sahip olan markanın özellikle beyaz eşyalarda yenilikçi ve kaliteli ürün seçenekleri bulunmaktadır. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi satışı ve kurulumunda, kullanım sonrası hasarlarda, gider borularının bağlanmasında Batıkent profilo servisi hizmet vermektedir.

Buzdolabı için motor tamiri ve bakımı, dondurucu ve dolap için ısı ayarlarında tüketiciyi bilinçlendirerek tamir ve iyileştirme işlemleri uygulamaktadır.

Yoğuşmalı seçeneği ve bulunan iklim koşullarına göre motor gücü sağlayan klima modelleri mevcuttur. İç ve dış montaj özenle yapılmaktadır. Klima gazı dolumu ve kontrolü yapılır. Taşınma durumlarında monte edilen klimaların sökülmesi ve taşınılacak yere tekrardan monte edilip kontrollerinin yapılması sağlanır.

Su ısıtıcı olarak kullanılan termostat şofben, montaj ve bakım özelliklerine göre sınıflandırılır. Elektrik kaçağı gibi sıkça karşılaşılan problemlerin oluşmasına fırsat vermeden montaj işlemleri yapılır. Batıkent Profilo Servisi televizyon arızalarınız için de özel olarak kurulmuş ekipleri ile sizlere hizmet etmektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!