Batıkent Protherm Servisi

Batıkent Protherm Servisi 1Batıkent Protherm Servisi, Batıkent sakinleri için gece gündüz demeden çalışıyor. Ankara’nın güzide semtlerinden Batıkent’te Protherm kullanıcılarının daima yanında olan servisimizden dilediğiniz an destek alabilirsiniz. Kombişofben ve kazan sistemlerinde rüştünü ispatlamış olan Protherm servisi ile de kullanıcılarını yalnız bırakmıyor.

Ankara’daki en köklü servislerden birisi olan Batıkent Protherm Servisi bir telefon ile anında kapınıza geliyor. 2003 yılında servis ağlarını genişleten Protherm’in Ankara’daki en geniş hizmet ağı Batıkent Protherm Servisindedir.

Özellikle rahat ulaşılabilirliği ile Ankara Batıkent sakinlerine garantili hizmet veren servisimiz İso 9001 belgelidir. Ankara’nın tüm bölgelerinde olduğu gibi Batıkent’e de benzersiz servis imkânlarını götüren firmamız online ve telefon desteği de sağlamaktadır. Teknolojinin tüm imkânlarından yararlanmakla beraber personelimiz eğitimli ve sertifikalıdır.

Yaz kış demeden kullandığımız kombiler düzenli bakım yapılmazsa pek çok arızayı da beraberinde getirebilir. Kalorifer tesisatında meydana gelen su eksilmelerinin nedeni kalorifer tesisatındaki kaçakla alakalıdır. Su hacmi kombilerde oldukça küçüktür. Bu sebeple kaçak tespiti yapmak da bir o kadar zor olacaktır. Bu kaçağı tespit etmek için cihazlarımız ve kimyasal ürünlerimiz bulunmaktadır. Kaçak nereden kaynaklanıyor ise teknisyenlerimiz bu kaçağı bularak onarmaktadırlar. Şayet yedek parça takmak durumunda kalınıyor ise orijinal yedek parça kullanmaktayız. Batıkent Protherm Servisi su kaçağını sizin için bularak en hızlı şekilde onarımını yapmaktadır.

Kombilerde meydana gelen anakart arızası ya a yanması durumlarına yine Batıkent Protherm Servisi ilk müdahaleyi gerçekleştirecektir. Voltajda meydana gelen dalgalanmalar neticesinde kombilerde kart yanma durumu ile karşılaşabilmekteyiz. Elektriklerin gitmesi ve aniden geri gelmesi ile kartlarda yanma gözükebilir. Elektrik kesintisi ya da voltaj düşmeleri nedeniyle ortaya çıkacak olan anakart yanma ya da bozulmalarında hızlı servis sağlıyoruz.

Protherm konusunda uzman olan teknisyenlerimiz cihazlarınıza tüm gereken itinayı göstermekte ve arıza nereden kaynaklandığını bularak kapsamlı bir şekilde onarımını yapmaktadırlar. Garantili ve hesaplı servis olarak sizlere hizmet sunan Batıkent Protherm Servisi tüketici odaklı hizmet sağlamaktadır. Ankara Bölge Merkez Servisi olan firmamız 25 yıllık bir deneyimle hareket etmektedir.

Yani Protherm markasını bilen, tanıyan ve Protherm konusunda uzman bir ekip cihazınızla ilgilenmektedir. Kış aylarında sıcak su ya ad ısınma sorunları ile karşılaşmamak için düzenli kontrollerimizden faydalanın. Böylelikle en yoğun döneminizde karşınıza bir sürpriz çıkmayacaktır. Ankara için tek numaramızdan bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz. Batıkent’te Protherm konusunda ev ve işyerlerine yaptığımız işlerimiz bizlerin en büyük referansıdır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!