Batıkent Regal Servisi

Batıkent Regal Servisi 1Batıkent Regal servisi; sayesinde evinizdeki Regal markalı ürünlerin bakım, tamir, arıza, temizlik, parça değişimi, montaj ya da kurulum gibi işlemlerini hem çok hesaplı hem de oldukça hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için 7-24 çalışan profesyonel ekibimize ile çağrı merkezi ve mail yolu ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Özellikle yaz mevsiminde hepimizin kurtarıcısı olan klimalar belli rutin aralıklar ile bakıma ihtiyaç duymaktadırlar.

Toz ve kiri tutan filtrelerin temizliği klimaların en önemli bakımlarındandır. Regal klimanızda filtre temizliği yaparak hem daha sağlıklı hem de çok daha uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Batıkent Regal servisi ile iletişime geçerek klimanızda filtre temizliği ya da filtre değişim işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Her ne kadar sıcak su ve deterjan kullanılsa da bazen bulaşıkların lekelerinin çıkmadığını fark ederiz. Bunun en büyük sebebi makine tuzudur. Bu gibi durumlarda Batıkent Regal servisi ile iletişime geçmeden önce makinenin tuzunu değiştirmek en doğru karar olacaktır.

Batıkent Regal servisi aynı zamanda bulaşık makinesi tamir ve bakım işlemleri gibi işlemleri de oldukça hesaplı bir şekilde yapmaktadır.

Regal çamaşır makinesi sayesinde çamaşırların zahmetsiz ve hijyenik bir şekilde temizliği sağlanmaktadır. Ancak kullanılan deterjan ve yumuşatıcı hem makinenizin hem de çamaşırlarınızın sağlığı için oldukça önemlidir.

Batıkent Regal servisi ekibine göre makinenizin rezistansının sağlığı için de uygun deterjan kullanımı oldukça önemlidir. Ancak Batıkent Regal servisi sayesinde rezistansınızın herhangi bir şekilde çalışmaması durumunda orijinal yedek parça değişimi yaptırabilir ve aynı verimle makinenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Her evde demirbaş olarak bulunan elektronik aletlerden biri olan televizyonunuzun arızalanması durumunda Batıkent Regal servisi ile iletişime geçerek hızlı bir şekilde çözüme ulaşabilirsiniz. Batıkent Regal servisi; elektronik test cihazları kullanarak profesyonel bir şekilde televizyonunuzdaki arızayı bulup, sizler için en hesaplı çözüm yöntemini belirleyecektir.

Batıkent Regal servisi aynı zamanda orijinal parça stoğu da yapmaktadır. Orijinal parça stoğu sayesinde Regal markalı cihazlarınızda kolaylıkla parça değişimi işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yiyecek ve içeceklerimizi uzun süre taze bir şekilde muhafaza edebildiğimiz Regal buzdolapları her evde bulunan en önemli beyaz eşyalardan biridir. Ancak ne yazık ki zaman zaman buzdolaplarında soğutmama ve içerisinden “çıt çıt” sesi gelmektedir.

Buzdolabınızın bu şekilde ses çıkarıp yiyeceklerinizi soğutmamasının sebebi kompresörün bozulmasıdır. Kompresör tamiri ya da değişimi için Batıkent Regal servisi ile iletişime geçebilir ve en hızlı şekilde buzdolabınızın tamirini sağlayabilirsiniz.

Şofbenler; kombi kullanılmayan evlerde, özellikle de banyoda sıcak su için kullanılan elektronik cihazlardandır. Oldukça kolay bir kullanım sağlayan şofben zamanla bozulabilir ve içindeki parçalar yıpranabilir. Bu gibi durumlarda Batıkent Regal servisi ile iletişime geçerek parça değişimi ya da tamir hizmeti alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!